reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

My też spędzimy sylwestra przed TV. Pewnie pójdziemy na dól do moich rodziców, albo oni przyjdą do nas... Chcieliśmy iść do mojego brata, który ma dwutygodniowego synka, ale że M jest chory to nie jest zbyt dobry pomysł :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
niespodzianka no to kiepsko się goście postarali :baffled:. W przyszłym roku poszła bym do nich i pomimo ustaleń nic bym nie robiła :-p

iwon zdrówka dla Was! Szczególnie dla Julka :tak:

polaa dla Wojtka również :tak:
i reszty zakatarzonych też!

josie nie wiec co dolega Jaśkowi

mlodak 100 lat dla Szymka :-)

pamka nie czytaj w internecie. Tam są tylko najgorsze przypadki i niepotrzebnie się nakręcasz. Julek jest zdrowy!

W Sylwka planuję pospać w domu ;-)
U Mai poprawa i może jutro wyjdziemy :happy:
 
CO ROBICIE W SYLWESTRA?? ;)
Ja u znajomych. Nigdy jeszcze w tym towarzystwie nie imprezowałam, ale na pewno będzie super. Znam 2 koleżanki z liceum z którymi widuję się ze 3-4 razy do roku. Miałam zaproszenie na bal, ale nie chciało mi się. W zeszłym roku byliśmy i średnio mi się podobało.

A tak w ogóle to wybaczcie, że tu nie wpadam, już 50 stron do nadrobienia, ale nie ogarniam czasowo, teraz też posiedziałam trochę i kręgosłup nie daje rady, a będzie coraz gorzej, bo mała coraz cięższa;)
 
Dzięki dziewczyny. Nie będę za bardzo panikować, przynajmniej się postaram:blink: ale wiadomo jak będzie:baffled:.

Sylwester oczywiście w NOT (nocne oglądanie TV) ale mój D stwierdził, że i tak do północy nie dotrwam:-D
 
Hej,
zakupy zaliczone. Kupiłam:
mężowi 2 pary spodni i koszulę.
Niuni 4 słoiczki suszonej sliwki, 4 słoiczki dań obiadowych gerbera, chusteczki pampers, wodę toaletową mexx dla mojego meża, milion saszetek jedzenia dla kota (je tylko mięsko, nabiał z trzebowniska i ewentualnie karme z rossmana) i dla siebie nic... chciałam jeszcze pampersy na zapas 4 ale też wyszły. Moze jutro pojade gdzie indziej.
a i niuni czapeczki na wiosnę w smyku - 2 szt za 15zł

Mi sie nic nie podobało - albo wybredna jestem albo ta moda nie dla mnie.



Hej!

Doła mam jak rów mariacki...
Byłam wczoraj w szpitalu z moim Królem zawieźć jego z trudem zebrany mocz na posiew i badanie ogólne. Poszłam też zapytać na patologii noworodka o dermatologa, o którym kiedyś rozmawiałam z nimi bo nie mogłam znaleźć namiaru na necie. Nie było naszej lekarki tylko pani ordynator- zaczęłam z nią rozmawiać, opowiadać jakie objawy ma Julek a ona się zainteresowała i kazała mi go rozebrać... Popatrzyła, pooglądała i powiedziała, że to nie jest sprawa dla dermatologa tylko dla Neurologa, bo Julian ma plamy kawa z mlekiem i jestem zeschizowana maksymalnie. Dostałam namiary na 2 neurologów i jesteśmy umówieni na 12 stycznia może uda się u drugiego umówić na wcześniej... Oczywiście dr. google podpowiedział mi najgorsze choróbska a najgorsze jest to, że nie mogę znaleźć żadnych lightowych przypadłości...
:-:)-:)-:)-(

Bo w google zawsze znajdziesz to co najgorsze. Nikt nie bedzie pisał ze poszedł z plamami do neurologa i okazało się ze to uroda dziecia taka. Bo po co. Bedą pisać ci co im wykazało jakieś chorubska straszne. Wiec nie czytaj botylko się stresujesz. A nie ma sensu.

Czy któraś z was w ogóle dojrzała zęby u mojej dziciny????

Sylwestra spędzamy u jednego z narzeczonych mojej córki - młodszego o dwa tyodnie i mieszkającego w bloku obok :)

Dziś koleżanka mająca 2 miesięczna córeczkę przyniosła mi pozyczyć zabawkę:
759099.jpg
bo ich młoda jeszcze za młoda na nią.
A wczoraj udało mi się wylicytować zabawkę która mnie prześladuje - ale dziecku sie podoba więc matka się poświęcic musi:
vtech-extra-chodzik-2753457803.jpg

tylko ja biedna sobie nic nie kupiłam :(
 
Pamka tak jak mowia laski- koniec ze szperaniem na necie. A lekarze lubia sensacje, a moze to konieczna ostroznosc. Wierze ze Twoj krol jest zdrowy .

Asik no to dawaj na kawe, odezwij sie do mnie na priv to sie umowimy :blink:

Miski mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po Twojej mysli i wyjdziecie :-)

Pola zdrowka dla Wojtusa, moze to przez zeby te goraczki?
Alijenka super, ze usg ok, ja tez musze robic co roku i rozumiem Twoj stres.
Macku masc majerankowa po 1 r.z.? Babka w aptece powiedziala ze ok dlaniemowlaka..
Aylin fajne zakupy, zazdraszczam ;-)
Aga udanego spotkania z psiapsiola :-)

A w ogole to pisze z tabletu i jak dla mnie tragedia- nie przepadam za dotykowymi. Niestety laptop w naprawie.
 
Ostatnia edycja:
Niespodzianka dziękuję, tesciowa w porządku. Aż się wierzyć nie chce, ze miesiąc dopiero minął a Ona prawie całkowicie ok. Oby tak dalej i niech wraca do siebie hehe :-D chociaż nie narzekam. Mam towarzystwo. A i Ona juz zabawi Wojtka czy Kube wiec spoko

Delwer tak dobrze kojarzysz ;-) mój Kuba miał na to zabieg bo właśnie urodził się ze zrosnietym wedzidelkiem. Nic Go nie bolało, jadł normalnie ale baliśmy się o jego mowe, żeby nie seplenil czasem. Zabieg robi się właśnie zanim dziecko zacznie mówić. Bo później musiałoby się uczyć mówić od nowa tak naprawdę bo byłoby przyzwyczajone do mowy ze zrosnietym języczkiem. Konsultowalam to i tu w UK i w Poksce i tu i tu mówiło to samo:tak: moja mama była zdziwiona, ze nie zrobili tego od razu po urodzeniu, często polozne paznokciem to robią jak dziecko się urodzi i dlatego pytałam czy w Polsce lekarz ma to samo zdanie co tutaj. Kuba miał 22 miesiące jak mu to robili. Na kartce było napisane, ze robią po 18 miesiącu. Był usypiany.i trochę to przeżywałam z tego powodu. Ale ogólnie wszystko ok, tego samego dnia wróciliśmy do domu.
 
Ostatnia edycja:
właśnie pojechali znajomi, mój D się opił i już mieliśmy kilka spięć :/ czy faceci na prawdę nie wiedzą, kiedy przestać pić? czy to takie uwłaczające męskiej dumie, kiedy się odmawia alkoholu?:wściekła/y:

Pamka a czy Borys december nie ma czegoś podobnego? myślę, że nie ma co się doszukiwać w necie diagnozy, bo tam to każdy jest śmiertelnie chory:/ rozumiem, że umierasz ze strachu o Króla Juliana, ale najpewniej ta wizyta to będzie dmuchanie na zimne i za to trzymam kciuki&&&&


Maćku zdrówka dla Zosi

Miśki trzymam kciuki, żebyście jutro wyszły

Mlodak u mnie na zadupiu też rossmana nie ma, ale akurat dzisiaj D jechał w sprawie modułu do TV i się z nim zabrałam na szoping :)





CO ROBICIE W SYLWESTRA?? ;)
my mieliśmy organizować domówkę u nas (często tak robimy), ale przedwczoraj odwołaliśmy wszystko, bo doszliśmy do wniosku, że jak tak dalej będą nocki wyglądać to nas ta impreza wykończy i będziemy siedzieć sobie sami w domku
 
reklama
Delwer tak dobrze kojarzysz ;-) mój Kuba miał na to zabieg bo właśnie urodził się ze zrosnietym wedzidelkiem. Nic Go nie bolało, jadł normalnie ale baliśmy się o jego mowe, żeby nie seplenil czasem. Zabieg robi się właśnie zanim dziecko zacznie mówić. Bo później musiałoby się uczyć mówić od nowa tak naprawdę bo byłoby przyzwyczajone do mowy ze zrosnietym języczkiem. Konsultowalam to i tu w UK i w Poksce i tu i tu mówiło to samo:tak: moja mama była zdziwiona, ze nie zrobili tego od razu po urodzeniu, często polozne paznokciem to robią jak dziecko się urodzi i dlatego pytałam czy w Polsce lekarz ma to samo zdanie co tutaj. Kuba miał 22 miesiące jak mu to robili. Na kartce było napisane, ze robią po 18 miesiącu. Był usypiany.i trochę to przeżywałam z tego powodu. Ale ogólnie wszystko ok, tego samego dnia wróciliśmy do domu.
Mój Kuba miał podcinane wędzidełko bez usypiania, trwało to chwilę, miał niecały miesiąc. I teraz tak gada, gada, gada....
 
Do góry