reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

U Mai poprawa i może jutro wyjdziemy :happy:
Super! :tak:

Hej,

Czy któraś z was w ogóle dojrzała zęby u mojej dziciny????

Dziś koleżanka mająca 2 miesięczna córeczkę przyniosła mi pozyczyć zabawkę:
Zobacz załącznik 526495
Nie ;-)

Mamy takie coś. Dość wkurzające ;-)
Macku masc majerankowa po 1 r.z.? Babka w aptece powiedziala ze ok dlaniemowlaka..
Tak jest napisane na opakowaniu, ale to pewnie tak jak z tym syropem, o któym niedawno któraś tu pisała :sorry2:

właśnie pojechali znajomi, mój D się opił i już mieliśmy kilka spięć :/ czy faceci na prawdę nie wiedzą, kiedy przestać pić? czy to takie uwłaczające męskiej dumie, kiedy się odmawia alkoholu?:wściekła/y:
Chyba coś w tym jest :dry: Mój ma tak samo...
 
reklama
Ja juz po spa wannowym i pol butelki wina:-) mam nadzieje ze maly tej nocy bedzie spal normalnie... Na razie nie wariuje. Kasia.natka ciekawe czy to rzeczywiscie ten lek separacyjny? Byc moze. Nie wpadlam na to. A moze za duzo wrazen po swietach...
Rysica wlasnie tez weszlam tu z mysla by zapytac co robicie w sylwestra! :-) ja w tej wannie tak sobie myslalam ze jakos tak glupio mi zostac w domu we 3... To by byl pierwszy raz od nie wiem jak dawna! Chcialabym zaprosic chociaz znajomych z dzieckiem ale nie wiem czy sie zgodza, czy nie maja juz planow. Jutro zadzwonie

Pamka ja tez mysle ze julkowi nic nie jest:-) Trzymam kciuki za badanie.
 
Ostatnia edycja:
Msmickey a hatszept i munka maja odwyk od bb, ze sie nie odzywaja ? ;)

Dziekuje Wam za zyczenia powrotu do zdrowia :) Maly w ciagu dnia marudny, ale wieczorem ladnie zjadl i poszedl spac jak zawsze. No i ten katar jakby mniejszy..

Spotkanie z przyjaciolmi sie udalo, mezus juz dogorywa na kanapie po drinkach, a ja sie relaksuje 8-)
 
Klusia no u nas niestety nie obeszło się bez usypiania, pewnie dlatego, ze był starszy i mocno to się trzymalo. Też trwało chwilę, zasnal mi na rękach, kazali wyjść a po paru minutach juz Go przywieźli, zaczął się budzić. Niby nic takiego a denerwowalam sie strasznie. A teraz też gada i gada...:-D
 
czyli na nic moje bohaterstwo :)
To musicie uwierzyć na slowo, że paskudy sie przebiły. A zdjęcia zrobimy kolejne jak wyjdą na tyle, że cokolwiek będize widać.

A zabawka nie jest nawet zla. Bardziej mnie wkurza ten chodziko pchacz. Ale jej sie podoba....
 
zaza - chłopy tak mają, dopóki nie zobaczą dna w butelce, to odejście od stołu (czyt. odmowa picia) uwłaczałaby ich godności.... a potem zdychają i dobrze im tak.
Mój ostatnio nie dopił i był upierdliwy - mam na niego sposób, muszę mu powiedzieć coś, żeby sie obraził, wtedy idzie spać, bo ma focha, a ja mam spokój.
 
Aylin mam tą zabawkę z vtech fajna sprawa ściągnęłam mu tą górę grającą i zadowolony że szok bo gra i świeci, a potem jak zacznie się uczyć chodzić będzie się podtrzymywał. Tylko w Anglii chyba dużo tańsza jest jak w Polsce.

Iwon i całej reszcie życzymy zdrówka, mój też z katarkiem i kaszelkiem i nic lepiej jak na razie bo angielscy lekarze idą drogą paracetamolu który kompletnie nie pomaga:-(
 
reklama
Tylko sie czlowiek wczesniej spac polozy a tu tyle naskrobią w kilka godzin no....

Szymek w nocy znow szalal ale tylko od 2 do 4:30. Niestety o 23 obudzil mnie bol brzucha i do 1 co chwila do wc latalam. Ale teraz jaki brzuszek mam plaski :)))) Przeczyscilo mnie jak ta lala. I nadal boli jeszcze. Oby to nie wirus jakis ale moje lakomstwo.

Miski - wierze ze do domku juz wyjdziecie.

Macku nam masc majerankowa lekarz zalecil jak Szymek mial 4 miesiace. I nic nie wiedzialam ze po roku dopiero mozna. No ale bez tego to ciezko by bylo szczerze mowiac.

Aylin no ja tez nie dojrzalam zebow.... ale moj jeszcze nie ma to myslalam ze po prostu rozpoznac nie umiem :))))
Zazdroszcze zakupow.

Szymek wczoraj tak namietnie lizal "pchacza" ze sobie dziaselko zranil i krew poszla. Potem jak odbijal po jedzeniu to krew ale juz brazowa byla w tym co ulal lekko. Znow sie wystrachalismy, ale ze sie wiecej nie powtorzylo to chyba nic mu nie jest. Musial polknac troche tej krwi i tyle.

Sylwester u nas przed TV bedzie we dwoje. Mam nadzieje ze dotrwam.

edek - nie mam dzisiaj edycji na komorce.

Zaza chlopy to inny gatunek i juz tak maja. No ale na szczescie to oni cierpia na drugi dzien a nie my.

Zdrowka dla chorowitkow!!!!!

No i gdzie Munka jest????? Hatszept tez jakos zamilkla.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry