• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Czerwiec 2012

reklama
KamilaLublin no mam w domu pierś z kurczaka to podsmażę pokrojoną, uduszę cebulki, papryki, pieczarek, przyprawię na ostro bo tak lubię;p Potem dodam trochę wody i keczupu i zagęszczę mąką;)taki sosik hehe no i wiadomo wkładam ten cały farsz w mega placek ziemnaczany;D mniaaaaaaaam i nawierzch tarty ser i znów keczup( można pomieszać z majonezem);-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry