reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kasiek, Josie Clemastinum dawałam do pzredwczoraj, ale teraz pediatra kazała dawać Pulneo, a te dwa lekki o ile pamietam nie bardzo ze soba współdziałaja.

M był z nim u lekarza i nie dopytał, niby nic mu nie jest, a kaszle bardzo, wiec skierowanie do alergologa, i pulneo na wszelki wypadek.

Aaaa i zadzwoniłam drugo raz do przychodni, bo pomyslałam, ze skoro to alergia to we wrześniu tez bede potrzebować alergologa, a do tego czasu bede chodzić prywatnie. I..... pani po zebraniu danych pyta czy chce na przyszłą środe, bo własnie miejsce sie zwolniło :-)
Tak wieć przynajmniej to z górki.

Josie oby było juz po kłopocie &&&

Kasiek - ja słyszałam,ze tylko pod koniec ciąży nie mozna latać
 
reklama
Hejka,

święta, święta i po świętach. Ale ten czas leci. Rodzinka już wyjechała i życie wróciło znów na stare tory :-(

Hatszept fajnie macie z tym wyjazdem :tak: Udanego wypoczynku i aby nic z apteczki nie było potrzebne.

Andzia oj udało ci się z tą wizytą. I faktycznie taki kaszel alergiczny jest potwornie męczący. Dobrze, że zobaczy go szybko alergolog.

Asik to fajnie spędzone święta. Mojego P.trudno było z domu wyciągnąć. My w drugi dzień świąt zwiedzaliśmy zamek w Nottingham i trochę połaziliśmy.

Kasiek ja w ciąży latałam sporo, ale dopiero od drugiego trymestru mniej więcej do 34 tygodnia. Mój lekarz powiedział, ze w pierwszym nie powinnam a potem nie ma przeciwwskazań jeśli dobrze będę się czuła. Jak chciałam lecieć w 36 tyg. to powiedział żebym się w głowę stuknęła i poczekała aż się dziecko urodzi. Zresztą w tych ostatnich tygodniach to już linie lotnicze nie chcą zabierać na pokład. Byłam świadkiem jak nie zabrali dziewczyny z wielkim brzuchem. Także ja chyba bym sobie darowała, zwłaszcza po poronieniach.
 
jedna pszczola jednak wleciala dzis :/ no chyba ze sie uchowala od wczoraj....

UWAGA: skompletowalam wyprawke na allegro. moj kalendarz ciazowy od poniedzialku wchodzi w strefe czerwona, tzn ze juz moge zaczac rodzic:szok: no i stwierdzilam ze najwyzsza pora:-D


i nie uwierzycie, moje nie jedzace jajek dziecko wlasnie zjadlo mi ponad 2/3 mojego omleta z dwoch jajek z groszkiem marchewka i ziemniakami :szok: jak to sie stalo to nie wiem! normalnie wzial swoj widelec i zaczal jesc i tak sie zapedzil ze zjadl wszystko co zostalo na talerzu - ja ledwo zdazylam pare gryzkow wziac.... w nagrode dostal 3 czekoladowe jajka i batona duplo wiec jest zatankowany pod korek chwilowo:-D:-D:-D
 
dwie laski z forum czerwcowego juz na wylocie, jednej peklo stare ciecie i lezy i czeka na cc, a druga dostala skurczy i ja probuja wyciszyc... no ale sie poschizowalam troche i mysle sobie : trzeba sie zabrac bo z reka w nocniku sie obudze
 
MsMickey blizna po pierwszej cesarce jej sie rozeszla. laska jest w 33 tygodniu, i ma tez synka chyba z maja 2012. na usg wyszlo ze blizna wewqnatrz sie rozeszla i dziecko tylko worek owodniowy trzyma, jak peknie to bedzie masakra wiec pewnie jutro cesarke bedzie miec z rana.

a Julek w ktorym tyg sie urodzil?


mam taka zgage ze zaraz umre chyba.....
 
Dziewczyny, ja oczywiście w biegu...Teściowa od wczoraj u nas, dziś byłam w pracy a od jutra kurs, więc wrócę do Was przed majówką (na moment), bo pacjentów przełożyłam na wtorek i w środę ruszam do Poznania, a w czwartek rano z siorką i resztą ekipy do Sopotu. Jestem już zmęczona tymi wyjazdami, gonitwą i brakiem czasu i czekam z utęsknieniem na spotkanie warszawianek, bo dawno żeśmy się nie widziały!!!

Uściski dla Was!!

P.S. Fajnie by było jakby taka lista wyjazdowych leków trafiła do tematu Sos dla maluszków.
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za wskazówki apteczkowe :-) szczególnie kasiek - muaaah :***
Josie, ten sprayowy plasterek tez wydaje sie przydatny! Kupię jutro! aaaaa....juz za chwile 37tc!
Munka, ja będę sie pakowac to zrobie liste rzeczy, które ja zabieram + jakies inne przydatne pierdoły to moze komus sie przyda...i wrzucę na sos....współczuję gonitwy :((( my wracamy 11.05 to wtedy czekamy na Wasze odwiedziny!!!! albo najpierw nawiedzimy w koncu rozpakowaną MsMickey i G+J!!! :)))

nie mam siły...P.nie ma do piatku, a dzieciaki zaczeły chodzic spac po 22.00....buuuu....

a Piter tak śpi...całe łózeczko 70x140 do dyspozycji....ale po co????!!!!!:sorry2::-D

piterek.jpg
 

Załączniki

  • piterek.jpg
    piterek.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 36
Do góry