reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

alijenka udanego wieczorku!

Zdrówka dla wszystkich naszych słodkich 2-latków!

Czy któraś dawała już mleczny start? Niby bez chemii, barwników itp. oraz pieczęcią IMiD. Zastanawiam się nad tym na wyjazd, bo zalewa się tylko wodą.

M oświeciło! Byliśmy na obierze i tyle. Cały dzień składa już grilla gazowego:D Normalnie co za blondyn z niego - dużo do opowiadania, a ja właśnie szykuję zupę bolognese na jutro i sprzątam. Jutro zwalą się goście na urodzinki;-)
 
reklama
Dzieci śpią od pół godziny :) i powiem, ze nie było źle, a jestem sama z nimi, bo babcia realizuje prezent z okazji dnia matki :)
DSC_8780.jpg
Dzień na wysokich obrotach :) a na urodzinkach było bardzo fajnie i miło nas zaskoczyli, bo na torcie też był napis i świeczki dla Antka :) w końcu kumple z porodówki :) do tego prezenty :)
 

Załączniki

  • DSC_8780.jpg
    DSC_8780.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 37
Gabi i Maju, jeszcze zdazylam:
Spelnienia wspanialych marzen ale tez kontaktu z rzeczywistoscia, w dalszym ciagu cudownego usmiechu na buzi ale takze chwil zadumania. Wspanialego dziecinstwa, mlodosci i doroslosci. Na koniec (juz bardziej dla Gabiscona) czestych usciskow i caluskow od ciotki Magdy, Gochy i Jula:):):) muah:-*
 
Ja juz spożniona, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, ze u mnie dzis rodzina P.na głowie i ze myslałam o naszych dziewczynkach cały dzień!
Kochane, rośnijcie nam zdrowo!!! Samych radosnych chwil i wielu życzliwych osób wokół!!! Całujemy!!!

Ps. MsMickey, a 4 talerzy przy tej sałatce u nas nie widzialaś???!!!! :wściekła/y:;-);-);-) P. pałaszował ją pozniej przez 2 dni...:wściekła/y:;-) kurcze...nie wiem, jak z naszym przyjazdem do Was we wtorek, bo oswieciło mnie, ze mam organizacyjne spotkanie w żłobku o godzinie 12.00....grrrrrr....hmmmm...:(
 
Ja tak na szybko.

Choć już spóźnione to najserdeczniejsze życzenia dla naszych solenizantow Gabi, Majci i Wojtusia. Kochane dzieciaczki mnóstwo radości i uśmiechów na każdy dzień. Buziaki.
 
Tak leze z jednej strony synalek z drugiej Marcelka i tak jakos smutno mi sie zrobili zawsze mowilam, ze moje dziecko nie bedzie jedynakiem i chcialam 2-3dzieci. Nie rozmyslam lepiej wiecej, a ciesze sie z tego co mam :-)
 
Aga, wiem, ze masz uraz i jestes na facetow na nie. Powiem Ci tylko, ze moja sis po rozwodzie miala to samo. No more men! Trz 1 dziecko. Aktualnie, ok 20 lat pozniej, mamy bilans 3+maz. A poznala go pare lat po tamtym rozwodzie.
Hatszept, no jakies talerze byly, smignely przy wychodzeniu na balkon... potem juz skupilam sie na czyms innym;)
No i DAMN z tym zebraniem!!! Jesli bedzie krotkie, to moze wpadajcie po? Lub na chwile przed?
 
reklama
U nas straszne nudy, siedzimy w domu bo pogoda się popsuła i nie chcę wychodzić z młodym na taki wiatr

Niespodzianka szkoda, że L. nie przeją się Twoim wyjazdem. Baw się dobrze u koleżanki

Kasiek dobrze, że małż sobie przypomniał.Wszystkiego dobrego i miłości na kolejne lata

Alijenka jak po wizycie koleżanki? fajnie było?

Aga ale słodziaki:tak: musiałaś być mile zaskoczona jak zobaczyłaś dodatkowy napis i świeczki dla A.- super

Tialana 100 latek dla Madzi!!!
5983.jpg

 

Załączniki

  • 5983.jpg
    5983.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 18
Do góry