reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam po weekendowo :-))

Aurelko Sto latek!! Dużo, dużo zdrówka :-)

Weekend spędziliśmy u moich rodziców, Szymek wybiegał się za wszystkie czasy. A na ranczu miał co zwiedzać :-)
No i znów sama mąż pojechał do Wawy, jutro urodziny Sz. zjedzie się pół rodzinki a ja sama ze wszystkim. Tyle dobrze, że moja mama zaproponowała,że upiecze ciasta. Uff:-) Pół roboty mniej.

Zajrzę do WAS później :-) Miłego Dnia
 
reklama
Aurelko wszystkiego najlepszego
artystyczny-tort-dla-dziecka-z-zajacami.jpg






Ja już po odwiedzinach K mamy prosto z autobusu bo wróciła z niemcowni przyjechała do nas, mała dostała lalkę barbi i domek dla lalek barbi :-D:-D:-D:-D i już się nasłuchałam że ja do niej mówię jak do 10 letniej dziewczynki, bo nie chciała się inhalować to jej powiedziałam że w takim razie nie dostanie dziś nic, ani czekoladki ani nie będzie się mogła bawić lalą i dostałam opiernicz bo przecież to małe dziecko i nic nie rozumie a ja jej tłumaczę jak starej, no tak ale na głowę może mi wejść i ja mam jej pozwalać na wszytko, a jeszcze do tego dostała ode mnie w dupę klapsa bo mi rzuciła na podłogę telefonem gdzie co chwilę jej się tłumaczy że tak nie wolno ale chciała się popisać przed dziadkami to ona aż oczy zasłoniła i zaczęła ją przytulać tak jakbym jej nie wiem co zrobiła no i tym samym ją uczy że ja jestem zła. A i nasłuchałam się jaki to ja mam bałagan na ogrodzie i że powinnam się wstydzić że pod ścianą domu mam śmieci i dalej tego nie wyrzuciłam, a przecież ma być impreza małej i będą ludzie (oczywiście sami swoi bo tylko rodzina ), a to wszystko przygotowane jest do wywiezienia i mamy w tym tygodniu to wywieźć na śmieci bo będą nam robić podwórko w bruku i razem ze wszystkim już wywieziemy.

Muńka
dokładnie ten sam co tu na linku jest MEBLE OGRODOWE DLA DZIECI STÓŁ PIKNIKOWY ŁAWECZKI (4337212335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Aga to super, że dzień miałaś tak udany ja wczoraj umierałam cały dzień w domu dopiero popołudniu pojechaliśmy na zakupy

Papitkaa gratulacje :-):-):-)

katrina super tort :-):-)

asik moja też tak mówi ale niby się nie powinno zwracać uwagi i mówić że to brzydkie słowo bo dzieć jeszcze bardziej będzie go powtarzać i u nas się to sprawdza mała powie może z kilka razy a później zapomina

resztę później bo mała mi już w kompie siedzi :-:)-:)-(
 
wita zaza marnotrawna
mam 30 stron do nadrobienia, ale że dalej bez swojego lapka, to nie mam na to szans...


Aurelcio wszystkiego najlepszego!!!


Alijenka ale wam się udało z tym stoliczkiem!!!!!!!! mnie się bardzo podoba, ale uznałam, że cena za wysoka, bo opiero co trampolinę mu sprawiliśmy...

Aha muszę sie pochwalić skończyłam dzisiaj pierwszy rok administracji z 5-cioma czwórkami i 3-ema piątkami ;D Dzisiaj na 5 wyciagałam prawo administracyjne i cywilne:-D
gratulacje!!!!!!!!!!!

Witam :) dziś usnęłam z Antkiem o 18:30 :D ale telefon mnie obudził jego na szczęście nie :) powiem Wam, ze w szoku była, bo Marcelka spała mi do 7:30 bez żadnej pobudki :)
Powiem Wam, ze dziś mieliśmy super dzień :) koło 12tej przyjeżdża moja siostrzenica po małą otwieram drzwi, a tam moja siostra z synkiem :) wcześniej powiedziała mi, ze wyjezdzają i nie będzie jej na urodzinach Antka, a po drugie wiadomo jak między nami jest więc pogodziłam się z jej brakiem. A tu dziś taka niespodzianka przyjechali z prezentem :) i zaproponowali byśmy pojechali do rynku na lody :) więc były lody i piwko w spiżu, a na koniec pizza hut :) w pewnej chwili chciało mi się płakać, bo było jak za starcy dobrych czasów wesoło w naszym babskim gronie :) A jeszcze przed pizzą powiedziała, ze idzie do wc, a okazało się, ze leciała do empiku po świeczkę :)
Zobacz załącznik 629386Zobacz załącznik 629387
Aga ale super!!!




My dopiero wczoraj robilismy Birthday party Kubusiowi. A taki mial tort:
torcik cudny!

K. wczoraj przytula młodego a ten wyskoczył z tekstem "śpadaj":baffled::no: mówię, że brzydko powiedział i nie wolno tak a on "teś śpadaj" No i wychodzi nauka starszej siostry:wściekła/y: Dziewczyny podpowiedzcie, lepiej tłumaczyć, że nie wolno tak mówić czy nie reagować?

przyłączam się do pytania... S mnie leje i nie wiem, co robić?

Maz kolezanki mi zlozyl rower. Calkiem niespodziewanie :) Mial kilka ram, multum kol i cale pudlo czesci wiec stwierdzil, ze jesli chce to moze mi zmontowac pojazd tylko mam sobie rame wybrac. Wybralam jedyna damke (kolor rozowy :sorry:), teraz musze sie za fotelikiem rozejrzec i moze jakis koszyk na zakupy z przodu. Po ulicy na pewno nie bede jezdzic, ale w okolicy multum sciezek jest wiec do sklepu czy do centrum mozna dojechac bez problemu.
pokazuj fotkę z rowerem, pochwal się no! :)



w sobotę wpadają psiapsiuły na kawkę i ciasto z okazji moich urodzin, a za tydzień w niedzielę wyprawiamy urodziny młodego, to chociaż na razie tyle udało mi się zdecydować, a co dalej to nie wiem, no może tyle, że ciasta mam zamiar piec sama:-D
 
Zaza - impreza za impreza :-D Kto by pomyslał ze z Ciebie taka "piekareczka" bedzie :-p
Alijenka - mama K piekny prezent N zrobiła, ale po Tobie pojechała pio cąłości :wściekła/y: Nas juz nikt nie próbuje pouczać w kwestii wychowywania chlopaków, ale musiałam ostro zareagować raz czy dwa :zawstydzona/y:
Mooni - super weekend, Sz wybawiony to moze da Ci przygotować imprezkę :)

Weicie, ma jakiś "odwrót" od BB ostatnio:zawstydzona/y: Czytam Wam bo czytam, ale pisać tak mi sie nie chce ze szoook:sorry:
 
zaza ja też wcześniej go nie kupiłam bo dla mnie 129 zł to było drogo, planowałam coś używanego na allegro kupić ale to po imprezie urodzinowej małej, a tu o proszę wczoraj w biedronce niespodzianka

Niespodzianka ale Ci się udało z tym rowerem wow no i fajnie że wyjechałaś i L teraz wie że da się bez niego żyć

mooni to przełóż imprezę urodzinową na weekend :-):-):-)

andzia ona tak zawsze, a tym bardziej że ogród to jej pasja ja już się nie odzywam bo szkoda mi gardła, a i po tym jak mała dostała klapsa mówi do niej że ja na tydzień weźmie do siebie, a ja na to że to jest niemożliwe bo ja później 2 lata nie dojdę z małą do porozumienia po tygodniowym pobycie u babci :-):-):-)
 
andzia ja i na weekend się boję jej zostawić, zresztą teraz ona dopiero zjechała w domu ma sajgon a na ogrodzie jeszcze większy, także zapewne i tak jej nie weźmie bo nie ma czasu, a w weekend robimy imprezę urodzinową małej jak oczywiście pogoda na to pozwoli no i mój K ma urlop od czwartku także będziemy razem w domu
 
Dziewczyny wiecie może czy w tesco są barwniki spożywcze???

Aronia co to za wizytacja będzie po uprzedzeniu? Pełen zaskok musi być;-)

Niespodzianka fajowo, że wypad udany:tak: i ja też chcę zobaczyć rower

Andzia no zauważyłam, że ostatnio nas zaniedbujesz- nieładnie

Alijenka boshe to się nasłuchałaś:baffled: współczuję teścowej

Zaza impreza za imprezą się szykuje. Też planuje sama robić tort i ciekawe co mi z tego wyjdzie...

pobiliśmy rekord spaniowy- od 21 do 10:30:szok::tak:
 
Aylin zdrowka dla mlodej. Babcia fajny prezencik przywiozla i niefajne komentarze :confused2:. Olej, tez ostatnio uslyszalam, ze jakby mlody z tesciowa na wakacje zostal to by byl "zupelnie inny". Od razu sobie pomyslalam o jej mlodszym synu, ktory jest rozpuszczony jak dziadowski bicz, klnie jak szewc i nie ma szacunku do nikogo :sorry: Jakby T mial byc taki "inny" to nic tylko by mnie Tworki czekaly :D

Kasiek to fajnie, ze malz sobie przypomnial, a obiad to zawsze mily gest :) Jak imprezka?

Aga nie mialam watpliwosci, ze sobie poradzisz :) I o to, ze Antos nie bedzie mial rodzenstwa tez bym sie nie zakladala. Potrzebujesz chwili zeby stanac na nogi, a pozniej na pewno poznasz kogos wartosciowego.
Ciesze sie, ze wypad z siostra sie udal. Moze uda Wam sie zblizyc na nowo.

Asik nie wiem co doradzic z tym "spadaj". Moze powiedz, ze sie smutno robi jak tak mowi i ze Tobie czy tacie jest przykro (+smutna mina). Swoja droga to musialo zabojczo brzmiec ;-)

Aylin alez Ty jestes skarbnica pomyslow jezeli chodzi o wyjazdy (i pewnie nie tylko ;-))

Sunshine fajnie, ze imprezka udana. Co Perla dostala? Zdjecia z urodzin prosze ;)

Aronia no sporo atrakcji jak dla malucha, a kostium trzeba miec - tylko unikaj wodorostow bo znow wyjdziesz jak yeti ;)
A wizytacja pewnie sie skonczy sprawozdaniem na forum :-p

Munka odpoczywaj poki mozesz ;) I oczywiscie trzymam kciuki &&&&&

Papitka gratuluje swietnie zdanych egzaminow.

Kifsi zagladaj do nas. Ja tez mam takie momenty, ze nawet bez walizek bym pierdutnela dzrzwiami i poszla. Ostatnio coraz czesciej... :/

Mloda ze tez te chlopy sie ogarnac nie potrafia :no: Nie placz - szkoda Twoich lez na buca - tule.

Katrina fajny tort. Skomplikowany :D

Andzia kryzys Cie dopadl ;) Przejdzie. A pozniej przyjdzie nastepny :-p Ja mam w kratke - raz mega wena, raz wcale. Co widac na forum ;)

Moni &&& za sprawne przygotowania

Zaza fajnie, ze psiapsioly wpadaja. T tez mnie leje w chwilach zlosci. Tez nie wiem co robic, tzn. mowie "nie wolno" czy lapie za reke, albo odstawiam od siebie. I tak do usrania, a efekty srednie. Czasem nie bije przez pare dni i znow mu sie przypomina :confused2:

Moja rozowa landryne Wam pokaze jak zrobie zdjecie. Na razie stoi w szopie/schowku za domem, a L ma klucze przy kluczach do samochodu. Musze sobie dorobic. Ogladalam foteliki, ale ceny to jakas masakra. Nawet uzywka z ebay ok 15 funtow + 10 wysylka. Musze sie na car boot przejechac - tam za grosze sprzedaja.
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Aurelko dużo dużo zdrówka i mnóstwo uśmiechu na każdy dzień.

My już po wizycie dziadków. Powrót do codzienności. Było bardzo fajnie ale niestety krótko. Teraz czekamy już na wakacje i wyjazd do PL.

Niespodzianka fajnie, że weekend udany. I gratki z roweru. Pochwal się koniecznie. I bardzo dobrze, ze pojechałaś. Pokazałaś L. ze na nim świat się nie kończy.

Kasiek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu. Matko, 6 lat - kiedy to było... I udanego wyjazdu. Odpoczywajcie.

Alijenka tak to już bywa z teściowymi. Nie przejmuj się. To Ty jesteś matką a komentarze teściowej puść koło uszu. A co do ogrodu to Twój ogród i możesz w nim mieć jak chcesz. I przecież jak piszesz, teściowa sama ma sajgon w ogrodzie to może niech najpierw przyjrzy się swojemu.

Asik to pospaliście dzisiaj:-)

Aga przystojniacha z twojego A. Fajnie że spotkanie z siostrą udane. Kto wie, a może znowu zbliżycie się do siebie.

Aylin czy dobrze rozumiem, że odwiedzasz Aronię?

Aronia to szykuj się kobieto na inspekcję.;-):-D:-D

Mlodak głowa do góry. Tak to już z tymi chłopami jest. Jak nie podniosą nam ciśnienia raz na jakiś czas to chodzą chorzy.:tak:

Zaza to super imprezki się szykują.:tak::-)

Papitka gratulacje za egzaminy. Aby tak dalej.:tak:

Muszę się wam pochwalić, że całkowicie zrezygnowaliśmy ze smoczka. Jakiś tydzień temu Szymek przyniósł mi smoka z odgryzioną tą gumową częścią. Więc wykorzystując sytuacje dawałam mu za każdym razem ten soczek mówiąc mu, że przecież sam go odgryzł i smoczek jest teraz popsuty. I tym sposobem na dzień dzisiejszy o smoczku nie wspomina. I muszę przyznać, że poszło naprawdę gadko. Bez płaczu i jakiś histerii.
 
Do góry