reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

K. wczoraj przytula młodego a ten wyskoczył z tekstem "śpadaj":baffled::no: mówię, że brzydko powiedział i nie wolno tak a on "teś śpadaj" No i wychodzi nauka starszej siostry:wściekła/y: Dziewczyny podpowiedzcie, lepiej tłumaczyć, że nie wolno tak mówić czy nie reagować?

Muńka super, że imprezka udana. Jakie prezenty Gabi dostała? Kciuki zaciśnięte

Papitka fajnie, że u Was wsio ok. No i gratki:tak:

Alijenka super, że udało Ci się jeszcze dostać ten stolik bo u nas to jak tylko coś na promocji to zaraz wykupione

MsMickey
nie dziwię się Hatszept- też bym nie chciała Cię widzieć jakbyś mi zjadła wszystkie bezy:-D;-):-D

Młodak ojj, faceci potrafią skutecznie popsóc humor. Mam nadzieję, że dziś już ok?

Aga no proszę, jak miło z siostry strony. Antek jak zwykle przystojniacha:tak:

Katrina super tort

Aronia jak po "wizytacji"?

Aurelko 100 latek!!!
260.jpg
 

Załączniki

  • 260.jpg
    260.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Witam. Pogoda na razie nawet ładna mam nadzieje ze tak zostanie.
Kubunio wczoraj jak padł po 18 tak spał do dzisiaj do 7 rano.:-D

Byłam 11. 06 na bilansie dwulatka z i waży 13,5 kg i ma 88 cm wzrostu.

Katrina super torcik.
Popołudniu wkleje naszego torta co prawda nie taki wypasiony ale był ;D

asik- U mnie kuba też tak mówi i nawet czasami zaczyna bluźnić na początku zwracałam uwagę ale zobaczyłam ze on wtedy jeszcze bardziej sie popisuje wiec jak przestałam tak i on już coraz mniej mówi takich brzydkich słów.

Aurelko 100latek i Rośnij Duża
 
Aylin - o matko, Wy wstaliscie juz po 7????? :szok: My dopiero teraz- pierwsze kroki do komorki, czy przyszedl sms z jakas informacja o rozwoju sytuacji, drugi krok - bb :-pA tak to w pizamach i przed sniadaniem :sorry:
 
Sześć
Aureklo - sto latek!!! W zdrówku I samych radosnych dni!!!!

Aronia - dokladnie, tyle, ze Wasz byl bardziej okragly, a nasz kanciasty.

Oczywiscie najwieksza furore u dzieciakow zrobil zaladunek na pace. ..

U nas dzis piekna pogoda, wiec jak Kuba sie obudzi to zjemt sniadanie I robimy wymarsz.
 
asik - "wizytacja" jeszcze nie nastapila, czynimy przed nia ostatnie goraczkowe przygotowania i mamy nadzieje, ze da znac, kiedy wyruszy w nasza strone a nie przylapie nas w majtkach :-p A jakie zakwasy mam po wczorajszych porzadkach :szok:
 
Aurelko z okazji Twoich drugich urodzin najlepsze zyczenia sklada Ci ciotka Gocha z Tomusiem :) Beztroskiego dziecinstwa, ton zabawek ;), czego tylko sobie zamarzysz :)

Zobacz załącznik 629422

Ja tak na szybciora, bo ladna pogoda. Wypad do kolezanki udany. Posiedzialysmy, ponarzekalysmy na facetow, mlody wybiegal sie w ogrodzie, a basenik z woda i kulkami to hicior :) Skakal z rozpedu, rzucal kuleczkami, tarzal sie - normalnie szal. Maz kolezanki mi zlozyl rower. Calkiem niespodziewanie :) Mial kilka ram, multum kol i cale pudlo czesci wiec stwierdzil, ze jesli chce to moze mi zmontowac pojazd tylko mam sobie rame wybrac. Wybralam jedyna damke (kolor rozowy :sorry:), teraz musze sie za fotelikiem rozejrzec i moze jakis koszyk na zakupy z przodu. Po ulicy na pewno nie bede jezdzic, ale w okolicy multum sciezek jest wiec do sklepu czy do centrum mozna dojechac bez problemu.
Poza tym to jestem nietomna. Zawsze przed okresem sie nie wysypiam.
Z L bez zmian. Chociaz staral sie zagadywac jak wrocilam. Chyba do konca nie wierzyl, ze pojade. No i jeszcze wrocilam z rowerem ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

Asik to Ci D pospał :szok:
Niespodzianka - fajnie ze wizyta udana :) pokaz rower
L olewaj na całej linii moze to go otrzeźwi
Aronia - dobrze ze Cie Aylin nawiedzi, mieszkanie na tym skorzysta, na pewno lśni ;-):-D Udanego spotkania

Katrina a co było na pace??? m&m sy ???

Papitka gratki tak dobrze zakończonego roku :) zagladaj częściej

Aurelciu wszystkiego najlepszego :*****
 
Ostatnia edycja:
Do góry