reklama

Czerwony i spuchnięty sutek u dziecka

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez lulu4, 21 Czerwiec 2009.

1. lulu4

lulu4 Początkująca w BB

Witam dziewczyny bardzo proszę o pomoc bo dzisiaj przy kąpieli zauważyłam, że sutek mojego synka jest czerwony , spuchnięty i twardy jak mały guzek. Czy któraś miała podobny problem ? Co to może być?!

2. iławianka

iławianka wrześniowa mama 2008

A ile Twój synek ma miesięcy?

3. reklama
  4. **malinka**

**malinka** Fanka BB :)

Witam, moja mała miała to samo, tak jak pojawiło się znikąd tak i przeszło nie wiadomo kiedy. Miała też atopowe zmiany skórne ale przeszły przy rozszerzeniu diety - dosłownie ze dwa tygodnie temu, piszę tu o konkrtetnym rozszerzeniu bo mleko dostaje teraz tylko na noc

5. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Malinko, tzn kiedy dokładnie rozszerzyłas diete dziecku? Bo wnioskuję że dosyć późno? To ze względu na atopowe zmiany skórne? Pytam bo mój synek ma a wlaściwie mial tez takie zmiany i nie wiem czy z rezszerzaniem diety tez dłużej nie poczekać:-(

6. lulu4

lulu4 Początkująca w BB

Iławianka Olivierek skończył 11 miesięcy. Dzisiaj byłam u lekarza i przepisał antybiotyk, mam nadzieję, że zadziała . Malinka mój maluszek też ma azs dietę mu dawno rozszerzyłam ale teraz je tylko ryż i mięsko z owieczki bo wszystkie warzywa odpadły :(

7. moniał

moniał Zaciekawiona BB

hej LULU musze Cie uspokoic to nic powaznego moja córcia miała to samo swietna doswiadczona lekarz poleciła mi okłady z kwasu bornego-po 2 dniach było po problemie---naprawde działa spradz---pozdrawiam

8. e-stera

e-stera Fan(ka)

Kwas borny jest zakazany do 11 roku zycia-wyraznie pisze na butelce...."NIE STOSOWAĆ U DZIECI PONIZEJ 11 ROKU ZYCIA"

BEZ ZGODY LEKARZA NIE ROBILABYM TEGO

Poleć forum