reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć dziewczyny zrobiłam 3 testy

reklama
@Zuzanna1996 ja miałam owulacje 7.11 potwierdzona testem owu tylko, dokładnie wczoraj i dzisiaj tez mam takie blade kreski, ale są! Za 4 dni @ wiec wcześnie. Beta 29, jutro powtarzam. Trzymam kciuki ❤️
 
@Zuzanna1996 ja miałam owulacje 7.11 potwierdzona testem owu tylko, dokładnie wczoraj i dzisiaj tez mam takie blade kreski, ale są! Za 4 dni @ wiec wcześnie. Beta 29, jutro powtarzam. Trzymam kciuki ❤️
Super też trzymam kciuki ♥️ja dziś rano zrobiłam i wyszła taka kreska
 

Załączniki

  • 4A609EDE-5A7E-49F1-8476-3E7DD6F3C1AE.jpeg
    4A609EDE-5A7E-49F1-8476-3E7DD6F3C1AE.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 66
Super też trzymam kciuki ♥️ja dziś rano zrobiłam i wyszła taka kreska
Super ❤️ tez zrobiłam przed chwilą i troszkę wyraźniejsza kreska niż dwa dni temu mi wyszło z pink strumieniowy, jeszcze ten płytkowy nie robiłam. A na kiedy masz orientacyjny termin? Bo ja czasami 31.07 albo 1.08, zobaczymy co powie lekarz i tym się będę kierować 😅
 
Super ❤️ tez zrobiłam przed chwilą i troszkę wyraźniejsza kreska niż dwa dni temu mi wyszło z pink strumieniowy, jeszcze ten płytkowy nie robiłam. A na kiedy masz orientacyjny termin? Bo ja czasami 31.07 albo 1.08, zobaczymy co powie lekarz i tym się będę kierować 😅
Tez tak myślałam sierpień oby było wszystko dobrze 5 lat temu byłam w ciąży i miałam zagrożona i serce dziecka przestało bić i strasznie się boje
 
reklama
Do góry