reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć dziewczyny.

Dołączył(a)
11 Grudzień 2021
Postów
5
Witam wszystkich i proszę o poradę? Co myślicie o tych testach? Pozdrawiam ☺️
IMG_20211211_184226.jpg
img_20211211_130253-jpg.1346024
 

Załączniki

  • IMG_20211211_130253.jpg
    IMG_20211211_130253.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 184
reklama
Że są negatywne... A drugi nawet chyba zalany.
Kiedy masz termin miesiączki?
Powtórz test z porannego moczu o czułości 10 za jakieś 3 dni. :)
 
Pierwszy negatywny raczej, drugi na pewno zalany. Z tego co kojarzę te kasetowe dają fałszywe kreski, spróbuj strumieniowego, a najlepiej idź na betę. U mnie przy teście 10mlU/ml była ledwo widoczna kreska, a beta 25,4 - taki by pewnie nie wyszedł
 
Na płytkowym pinku klasyczna kreska fabryczna, chociaż są tu takie co po niej wmawiają sobie biochemy.
Poczekaj kilka dni i zrób kolejny test, a najlepiej idź na bete.
Powodzenia[emoji1696][emoji3590]
 
Ja mam trudną sytuację, ponieważ mam założona wkładke levosert na 3 lata, jej termin skończył się 22 listopada. Przy tej wkładce delikatnie krwawilam zawsze na początku miesiąca. Teraz nic a objawy wskazujące na ciążę są. Mdłości, podwyższona temperatura ciała, zawroty glowy, bóle krzyża i podbrzusza jak na okres, częstomocz, zgaga, senność no i co najważniejsze myślę bolesność piersi i otoczka wokół sutków zdecydowanie ciemniejsza niż zwykle. Może coś sobie wmawiam ale naprawdę źle się czuje 😩
 
Nie ma objawów ciąży bez pozytywnej bety.
A patrząc na te testy to Twoja beta jeszcze nie jest pozytywna (co nie znaczy, że nie będzie) więc nie ma takiej możliwości żeby to co czujesz bylo objawami ciąży.
Ja mam trudną sytuację, ponieważ mam założona wkładke levosert na 3 lata, jej termin skończył się 22 listopada. Przy tej wkładce delikatnie krwawilam zawsze na początku miesiąca. Teraz nic a objawy wskazujące na ciążę są. Mdłości, podwyższona temperatura ciała, zawroty glowy, bóle krzyża i podbrzusza jak na okres, częstomocz, zgaga, senność no i co najważniejsze myślę bolesność piersi i otoczka wokół sutków zdecydowanie ciemniejsza niż zwykle. Może coś sobie wmawiam ale naprawdę źle się czuje [emoji30]
 
Ja mam trudną sytuację, ponieważ mam założona wkładke levosert na 3 lata, jej termin skończył się 22 listopada. Przy tej wkładce delikatnie krwawilam zawsze na początku miesiąca. Teraz nic a objawy wskazujące na ciążę są. Mdłości, podwyższona temperatura ciała, zawroty glowy, bóle krzyża i podbrzusza jak na okres, częstomocz, zgaga, senność no i co najważniejsze myślę bolesność piersi i otoczka wokół sutków zdecydowanie ciemniejsza niż zwykle. Może coś sobie wmawiam ale naprawdę źle się czuje 😩

Ja bym zdecydowanie zrobiła betę, bo jak masz wkładkę to ciąże trzeba szybko wykluczyć i najlepiej ją wyjąć
Ciąża z wkładką to nie jest dobry pomysł
 
reklama
A nie orientuje się się czy ta wkładka przestała działać czy zmniejszył się procent wydzielana hormonu antykoncepcyjnego?
Miałam wcześniej wkładkę na 5 lat i pamiętam że wtedy pani ginekolog mi mówiła że ona nie przestaje działać tylko zmniejsza się jej skuteczność. Ale to była inna wkładka innej firmy no i o dłuższej żywotności. Nie mam pojęcia jak jest z tą, nawet na internecie nie ma takiej wiadomości.
 
reklama
Do góry