reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

a ja dzisiaj zaspalam i prawie bym spoznila sie zaprowadzic Maje na autobus.ale to wina deszczu , bo jak pada to mozemy z Lenka spac i nie wstawac. na szczescie moja siostra bardziej przytomna ode mnie.
ptynia zgadzam sie z toba co do tego , ze najwazniejsze aby miec rodzine przy sobie. kiedys jak bylam mloda i glupia , sluchalam sie pewnych osob , ktore mowily , ze kasa najwazniejsza i ze jak juz sie tutaj przyjechalo to trzeba za.....czac od rana do wieczora bo wstyd jak sie pojedzie do Polski i nie nie pokaze jacy to my bogaci:szok:(glupie co?)ale , ze madra bestia ze mnie w koncu olalam wszystkich i mimo , ze nadal czlowiek probuje cos odlozyc , to dla mnie bez meza i dzieci nie ma zycia.pieniadze sa wazne ale sa rzeczy wazniejsze.tak samo z mieszkaniem. mamy w Polsce(fakt , ze przed nami jeszcze remont), ale wole siedziec i wynajmowac tutaj niz to , ze maz mialby sam siedziec tutaj a ja z dziecmi w Polsce.wazne aby razem.a do Polski na razie nie chcemy wracac.
zyta jak Maja mnie sie pytala skad sie biora dzieci , to tez jej pokazalam blizne po cesarce i wytlumaczylam , ze stad ja lekarz wyjal.jak bylam w ciazy z Lena to pytala sie czy ja tez wyjma tak samo jak ja.troche gorzej z pytaniami odnosnie tego skad sie biora dzieci.na razie jej powiedzialam , ze jak tata z mama sie kochaja to czasami sie przytulaja daja sobie buzki i stad sie biora dzieci.wczoraj mi wypalila , zebym z mezem zaprezentowala jej w praktyce jak sie przytulamy , ze zrobilismy ja i Lenke.
cucciola Maja byla w tym parku kolo cecina rok temu i wrocila bardzo zadowolona.my ze znajomymi chcemy jechac tez ale jak bedzie cieplej.Dzieciom tam bardzo sie podobalo i jest taniej niz w cavallino matto.
:-) sicilpol trzymamy kciuka za bobaska i za ciebie.odzywaj sie czasami .baci
no wlasnie slyszalam ,ze jest duzo zwierzakow i w ogole fajnie zrobione:tak:zobaczymy jak z pogoda bedzie??!!w cavallino matto tez bylismy 2 lata temu bez zadnych rewelacji:eek:
co u Lenki rozrabia??
 
reklama
troche gorzej z pytaniami odnosnie tego skad sie biora dzieci.na razie jej powiedzialam , ze jak tata z mama sie kochaja to czasami sie przytulaja daja sobie buzki i stad sie biora dzieci.wczoraj mi wypalila , zebym z mezem zaprezentowala jej w praktyce jak sie przytulamy , ze zrobilismy ja i Lenke.
haha, i co pokazaliscie w praktyce czy zakonczylo sie na wyjasnieniach? dzieciaki są niesamowite:-)
cucciola owszem jest zaraz na wjezdzie do ceciny(od strony san vincenzo) zoo i restauracja w jednym nazywa sie Parco gallorose(pisowni nie znam), super sprawa, bylismy juz wprawdzie dawno temu, teraz podobniez ladniej wszystko zrobili, wiecej zwierzatek itp. Przy okazji mozna niezle zjesc, ja pamietam ze kiedys juz po przystawkach bylam full. Cavallino matto teraz nie wiem czy otwarte, tez juz zaliczylismy jak maciek byl maly, teraz czeka nas powtorny powrot, ale to gdzies w sierpniu moze dopiero.
 
haha, i co pokazaliscie w praktyce czy zakonczylo sie na wyjasnieniach? dzieciaki są niesamowite:-)
cucciola owszem jest zaraz na wjezdzie do ceciny(od strony san vincenzo) zoo i restauracja w jednym nazywa sie Parco gallorose(pisowni nie znam), super sprawa, bylismy juz wprawdzie dawno temu, teraz podobniez ladniej wszystko zrobili, wiecej zwierzatek itp. Przy okazji mozna niezle zjesc, ja pamietam ze kiedys juz po przystawkach bylam full. Cavallino matto teraz nie wiem czy otwarte, tez juz zaliczylismy jak maciek byl maly, teraz czeka nas powtorny powrot, ale to gdzies w sierpniu moze dopiero.
Dziekuje za informacje;-)
a powiedzcie mi jak sie wybierac to na caly dzien czy popoludnie wystarczy???
 
Witam i ja Was wszystkie i jak wynika z Waszych postow,dzisiaj mi mozecie troche pozazdroscic,bo w polsce przynajmniej tutaj na Slasku wiosna w pelni jest slonce i 18 stopni,ale pewnie to tylko tymczasowe.
Jutro u was swieto,a u nas bedzie nastepny tydzien prawie caly wolny,jak ktos ma dobrze rozplanowany urlop 30,2 i 4 to bedzie mial 11 dni wolnego.Ale mnie to nie grozi:wściekła/y:
 
u mnie juz lato,z listopadowej rannej pogody zrobilo sie lato...
chyba wezme sie za prasowanie,bo koszul brak w szafie...allora mi tocca...
anja,oczywiscie musimy pomalowac sciany,wlasnie jestem w trakcie poszukiwania jakis wzorow ,kolorow,katalogow...
moze strega ma cos do zaproponowania...
eve,strasznie duzo przede mna kupowania,aby tylko w portfelu wystarczylo....
nowe dziewuszki zapraszamy do wpisania sie do predstawmy sie...jak macie oczywiscie zamiar z nami pozostac na dluzej
 
buuuu,u nas wiatr:wściekła/y:zimno,nic z lata narazie nie ma,myslalam ze wyjdziemy z domu po obiedzie na spacer,ale nic z tego:no:
kasia6911 pisze:
bo w polsce przynajmniej tutaj na Slasku wiosna w pelni jest slonce i 18 stopni,ale pewnie to tylko tymczasowe.
hm w Polsce teraz niewiele sie rozni pogoda od wloskiego klimatu,lato jest cieple,wiosna tez czasami jest fajna,no moze wiecej w Polsce jakas temperatura zaskoczy,ale tak ogolnie tylko dluzsza jesien i zima jest...;-)we Wloszech zanim nadejdzie lato to musi sie dosc dobrze wypadac:-p
strega jak pobyt w Krakowie????
anja35 co ty dzisiaj malo aktywna??
;-)czyzby u was cieplo bylo i korzystacie....
ufff ja nie moge sie doczekac lata...
;-):tak::-)
anjoo gdzies zaginela????
Anika73 o wlasnie chyba zapomniany watek,przyblize nowym dziewczynom

[h=3]przedstawmy sie[/h]a ja dzisiaj cos glodna,ide cos wymysle do zjedzenia,ach zbieram sie za pierogi z kapusta,ostatnio mi takie smaczne wyszly,ze nawet Martyna zjadla:szok::-D:tak:bardzo mnie to zdziwilo,a teraz mowi zebym zrobila pierogi z salatka czyt.z kapusta:-p;-):-D

tak sobie mysle,czy ktoras z nas ma dom z ogrodem???
 
a ja dzisiaj cos glodna,ide cos wymysle do zjedzenia,ach zbieram sie za pierogi z kapusta,ostatnio mi takie smaczne wyszly,ze nawet Martyna zjadla:szok::-D:tak:bardzo mnie to zdziwilo,a teraz mowi zebym zrobila pierogi z salatka czyt.z kapusta:-p;-):-D

tak sobie mysle,czy ktoras z nas ma dom z ogrodem???
[/QUOTE]

pierogi z salatka?:-D
zyta ja mam ogrod
 
reklama
Do góry