reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Buon giorno a tutti!
ale imprezowiczow mielismy w tych dniach, sami solenizanci:-)
U nas dzisiaj pogoda jakas taki nijak, niby cieplo, niby zachmurzone, troszke powiewa, maaaa.....zaczynam tesknic do upalow 40 stopniowych;-)
Kermitka, mam nadzieje, ze u was zadnych szkod, kurcze wiecznie gdzies sie cos dzieje,
ja jestem w szoku po tym co wydarzylo sie w Brindisi,
ogladalam wiadomosci i lzy same ciekly, szok
 
reklama
jestem ija.u mie pogoda do kitu.padalo cala noc i teraz tez .jest tak pochmurno ze szok,ale na szczescie nie jest zimno.
kermitko na pewno bedzie lepiej,wstrzasy kiedys sie skoncza i wrocicie do normalnosci,jesli to mozna tak nazwac.powodzenia:-)
 
POpoludniowo dzien dobry, u mnie maz w domu, do pracy nie pojechal bo po pierwsze lalo i brzydko a po drugie do lekarza przymusilam isc bo cherla od prawie trzech tygodni. Dostal antybiotyk i wykrztusne leki, na szczescie osluchowo ok. No ale kompa mi zajal i nie mialam jak sie z wami przywitac.
Kosmitka wczoraj pytalas czy Macko zbiera pieiazki czy wydaje. Otoz zbiera do pewnego momentu a potem jak uznaje ze juz moze sobie na jakies pudelko pozwolic to leci i kupuje. Przed polkami w sklepie dostaje oczopląsu, ale zawsze z czymsc wraca. POtem zaczyna zbierac od nowa:biggrin2: U was tez widzialam na fotkach niezla kolekcja sie zbiera, tez zauwazylam segregujecie kolorkami. U nas przez dluzszy czas byla segregacja a potem wszystko wyladowalo we wspolnym pudle.
Agatka tez tak mam czasem ze tylko tu podczytuje co dziewczyny pisza a nie mam jakos sama weny do pisania. Ale dobrze ze juz ci lepiej, uzupelnij zapas karmelkow na mdlosci.
Kermitka nawet nie moge sobie wyobrazic co przezywaliscie,moja mama jest w Trento i odczula trzy wstrzasy, wiec co dopiero wy, u ktorych sie to dzialo. Mam nadzieje ze juz sie uspokaja, pogoda cholera tylko nie dopisuje i jeszcze bardziej wszystko utrudnia. Ale minie, wytrwalosci wam zycze.
 
ptynia tak pytam, bo my tez kiedys musimy zaczac wprowadzac dzieci w swiat pieniedzy, na razie Antos wie niby po co sa pieniadze, ale swoich nie ma... mi prawde mowiac sie z tym nie spieszy, ale Antos juz kilka razy wspominal, ze chcialby miec swoje i tak sie zastanawiam, czy jakby dostal to zaraz by wydal czy jednak by zbieral, Ty mowisz ze Maciek zbiera, bardzo fajnie :-)

a tych lego to my juz mamy za duzo i umowilismy sie z dzieciakami ze juz nie kupujemy na razie i nawet sie zgodzili :-)
a posegregowalam je z dzieciakami calkiem niedawno, jak Antos chcial zebysmy zbudowali cos z instrukcji i znalezienie jednego klocka zajmowalo mi dobrych kilka minut a czasem bylo wrecz niemozliwe ;-) posegregowane sa kolorami, a co jeszcze lepsze, osobno sa ludziki i ich akcesoria, albo rozne takie male czesci
no i od razu wszystko sie latwo znajduje :-)
maz jak widzial co robimy, to mowil, ze chyba zwariowalam, ze zaraz i tak beda pomieszane, ale jak on pozniej cos z Antosiem budowal to byl zachwycony i tak teraz staramy to utrzymywac to wzglednie sie udaje ;-)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki ale mi was brakowalo....od piatku mi sie nie otwierala strona bb nie wiem czemu,jestem wsciekla...palec dobrze chiara miala jelitowke...ale juz dobrze...
anika antos,wszystkiego co najlepsze ode mnie...spoznione ale najszczersze...
doczytam co tam u was potem mam nadzieje ok u wszystkich...mam nadzieje,ze juz mi sie beda otwieraly strony...wszystkie inne mi sie otwieraly tylko ta nie...pozdrawiam...ide robic kolacje...
 
anja biedna Chiara, dobrze, ze juz przeszlo,
a z tym niewczytywaniem sie forum, to ja tez mam ostatnio problem, ciekawe czemu...
 
ptynia o ja bym sie napila z Toba kawki, ale musze isc po nia do baru, a na dworze co chwile pada, wiec co sie przytulamy z Alkiem na karmienie to ja sobie przysypiam i tak nam zleci zaraz dzien ;-)

no wlasnie, a gdzie dziewczyny???
 
reklama
ptynia chetnie ja sie napije.co prawda to juz trzecia , ale od kawy jestem uzalezniona wiec co mi tam, raz sie zyje;-) a jaka kawke ty preferujesz? typowa polska-fusiasta , czy wloskie espresso? ja do ok polowy ciazy tylko fusiasta , espresso nie bardzo mi podchodzilo , ale pozniej ze wzgledu na mala zaczelam pic espresso bez kofeinowe i teraz , chociaz juz moge pic fusiasta nie ma mowy abym zdradzila espresso i moj ekspres ukochany.
 
Do góry