reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

u nas super pogoda,marzenie w taki upal,niebo zachmurzone od rana,popadalo 15 minut,troche sie ochlodzilo,to znaczy z 30 na 28,...
i czuc leciutki wiaterek,..
moj giulietto spi,Ale oglada tv,a ja czekam na moja kolezanke,ma przyjechac i zabrac mi dzieciaki do parku,a ja w tym czasie polece posprzatam pokoj dzieci w nowym mieszkaniu...
chetnie polozylabym sie i ja i pospala troszeczke
 
reklama
na zamknietym watku wykasowalam jedno ze zdjec anja35,nie myslcie ze wzielam sie za porzadki,zostalam poproszona przez anje35 aby usunc ten temat,ja widze ten temat jako zamkniety,nie wiem jak wy go odczytujecie,
 
hm widze,ze Anika73 rozpanoszyla sie na watku otwartym...tak jakby byl jej to prywatny watek,a taki moze sobie zalozyc...
dziewczyny nie wszystkie oczywiscie,popieraja ja,chyba bojac sie nie wiem czemu???
Nie wiem dlaczego Anika73 wykasowala mnie z grupy?ona jej nie zakladala,a chciala tylko przejac paleczke od sicilpol zeby mnie wykasowac,a przeciez moga dolaczac do tej grupy i inne dziewczyny mieszkajace we Wloszech,a sama jak nie chciala byc w tej grupie mogla zalozyc nowa i zaprosic sobie osoby ktore chcialaby,zeby w niej zagoscily...
nie rozumie jak taka osoba zachowuje sie jak dziecko???
luczka a ciebie prosze o nieobrazanie mnie,bo ja nie jestem nastolatka i nikt sie nie bedzie wyzywal nademna...

a teraz przykre jest to bo bylam na tym watku prawie dwa lata,dopoki nie pojawila sie zlosliwa kolezanka,bylo ok....,wiec ciekawa jestem jak teraz sie nakreci,bzdure mozna wpisac jako temat i juz powod do pisania jest...a ktos z boku sie smieje z tego...
wiem,ze zaraz wszystkie wezmiecie strone kolezanki,ale to jest dla mnie zrozumiale
najwiecej do powiedzenia ma nie wiem dlaczego luczka,anja35,i wspomniana juz Anika73....
hahahaha
 
Dzien dobry :-)
nie chce juz narzekac na ta goraczke ale normalnie nie idzie oddychac:baffled:
u Was chociaz pokropilo u mnie suszaaaaa
anjaco do szelek to je mam w domku kolezanka mi je pozyczyla ale jak do tej pory to nie uzywalam ich:no:tak tak sadzamy ja na podlodze anzi sama zaczela siadac i podnosic sie ale co z tego zaraz wola mama mama:szok:to taka mala mamona:eek:
 
hm widze,ze Anika73 rozpanoszyla sie na watku otwartym...tak jakby byl jej to prywatny watek,a taki moze sobie zalozyc...
dziewczyny nie wszystkie oczywiscie,popieraja ja,chyba bojac sie nie wiem czemu???
Nie wiem dlaczego Anika73 wykasowala mnie z grupy?ona jej nie zakladala,a chciala tylko przejac paleczke od sicilpol zeby mnie wykasowac,a przeciez moga dolaczac do tej grupy i inne dziewczyny mieszkajace we Wloszech,a sama jak nie chciala byc w tej grupie mogla zalozyc nowa i zaprosic sobie osoby ktore chcialaby,zeby w niej zagoscily...
nie rozumie jak taka osoba zachowuje sie jak dziecko???
luczka a ciebie prosze o nieobrazanie mnie,bo ja nie jestem nastolatka i nikt sie nie bedzie wyzywal nademna...

a teraz przykre jest to bo bylam na tym watku prawie dwa lata,dopoki nie pojawila sie zlosliwa kolezanka,bylo ok....,wiec ciekawa jestem jak teraz sie nakreci,bzdure mozna wpisac jako temat i juz powod do pisania jest...a ktos z boku sie smieje z tego...
wiem,ze zaraz wszystkie wezmiecie strone kolezanki,ale to jest dla mnie zrozumiale
najwiecej do powiedzenia ma nie wiem dlaczego luczka,anja35,i wspomniana juz Anika73....
hahahaha

Ja wole przemilczec ten post:szok:
 
ja i owszem do powiedzenia mialam,bo temat byl na ogolnym,a nietrudno bylo sie domyslec dlaczego anika zniknela...wszystkie sie zorientowalysmy tylko nie ta ktora post napisala...ale skoro to jej codzienne slownictwo to nie ma sie czemu dziwic...ja nie zycze sobie by ktos kto na lewo i prawo obraza wszystkie ogladal moje zdjecia...a ze na watku sa i moje zdjecia,wiec bylam za usunieciem z zamknietej grupy...to w ramach tego ze kazdy sie moze wypowiedziec ...a ze przytakne anice no trudno...skoro sie z na zgadzam...szkoda ze reszta jest uwazana za bojace sie...wy bojace dusze:-D:-D:-D:-D:-D:-Dchyba niektorzy nie zauwazyli ze obecni w zamknietej grupie byli za jej wykasowaniem...ale jak sie ewidencji nie chce widziec...a moze prawda w oczy kole....
milego cukrowego wieczoru dziewczyny....
 
luczka dzieki:-p
anja35 a niby do czego mi twoje zdjecia?mialam ich ogladac?myslisz,ze cos mnie interesuje z kim nic nie mam wspolnego?ja nie wchodze na czyjes zdjecia i dla przyjemnosci ich nie ogladam:no:wiec wczesniej czy pozniej i tak opuscilabym te grupe...:rofl2:

skoro juz tak za slowka sie lapiemy,to wypadaloby poprostu powiedziec mi zebym sama opuscila grupe,jesli juz taka decyzje zescie podjeli,chociaz mysle ze podjela ja sama Anika73
ja czekalam na ten moment i specjalnie sama tego nie zrobilam...,ale juz i tam weszlam,zeby opuscic grupe...
hmm...to tyle z mojej strony...
 
luczka dzieki:-p
anja35 a niby do czego mi twoje zdjecia?mialam ich ogladac?myslisz,ze cos mnie interesuje z kim nic nie mam wspolnego?ja nie wchodze na czyjes zdjecia i dla przyjemnosci ich nie ogladam:no:wiec wczesniej czy pozniej i tak opuscilabym te grupe...:rofl2:

skoro juz tak za slowka sie lapiemy,to wypadaloby poprostu powiedziec mi zebym sama opuscila grupe,jesli juz taka decyzje zescie podjeli,chociaz mysle ze podjela ja sama Anika73
ja czekalam na ten moment i specjalnie sama tego nie zrobilam...,ale juz i tam weszlam,zeby opuscic grupe...
hmm...to tyle z mojej strony...

zyta to nie znaczy ze sie z Toba zgadzam po prostu nie chce mi sie z Toba dyskutowac a ewidentnie szukasz zaczepki...z glupiej dyskusji zrobilas dramat i teraz ciagniesz temat
to "hmm...to tyle z mojej strony" juz ciagniesz tydzien :szok:
 
reklama
Dzien dobry wszystkim skwarkom topiącym sie na sloncu:) Dzis dzien przerwy od plaży, mimo, ze meczacej, ale jednak ulge przynoszacej. Ostatnio z mackiem siedzimy ile sie da w wodzie, bo po prostu jest o wiele chlodniej niz na lądzie:) Dzis idziemy do szkoly po pagelle!! Mmam nadzieje ze przeszedl do kolejnej klasy. Z drugiej strony dziwne tu to zakonczenie szkoly. W Polsce jakos wszystko odbywa sie bardziej uroczyscie, jednego dnia swiadectwa i final. A tu z poslizgiem juz w trakcie wakacji. No nic zobaczymy jak bedzie. Do tego wczoraj wieczorem po powrocie Macko mial stan podgoraczkowy, cholera wie od czego, najpierw mial jego przyjaciel goraczke, potem wylazy mu jakies afty w buzi i jakies straszne czesciowe uczulenie na klatce piersiowej. Kolezanka podejrzewala ze to sfogo po goraczce bo mial przez pare dni dosc wysoką. Maciek teraz idzie jakby jego sladami, dwa afty w buzi ma(znowu:/), stan podgoraczkowy, tylko uczulenia brakuje tfu tfu. Poobserwuje go dzis.
Co do dysput tu prowadzonych to jestem szwajcarią:-)
 
Do góry