reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

HEj dziewuszki, ja dzis znowu z mezem do lekarza, nic mu nie jest lepiej, lekarka powiedziala ze w plucach nic nie ma, wszystko skumulowalo mu od szyi i gore:/ Wezly powiekszone, ale gardlo go nie boli, katar mniejszy ale poszlo mu na struny glosowe. Dzis dala skierowanie na pobranie krwi, bo chce wyeliminowac mononukleoze. Maciek na szczescie ma sie niezle. Martwie sie jak to u nas bedzie, jedyny zywiciel rodziny choruje.
Agatka jak przygotujesz dzielo w postaci torta dla meza to koniecznie wrzuc fotke. Ja kiedys byc moze porwe sie na zrobienie eleganckiego torta dla ktoregos z moich chlopakow, na razie ucze sie teoretycznie ogladajac programy o tortach i ich zdobieniu. A jaka mase zrobilas jesli moge spytac?
Ania zdolna to wcale nie jestem, gdybym byla to jakos zapanowalalbym nad swoimi nogami, a nie moge, brak wyczucia. Ty za to wspominalas ze maz cos cie tam poduczyl, pewnie w praktyce jestes lepsza ode mnie:-)
Wracam do dbania o mojego chorowitka. Milego wieczorku!
 
reklama
oj Ptyniu nie zazdroszcze choroby meza.bo jak chlop chory to gorzej jak dziecko:-D.daj,bedzie dobrze.a z monolukleoza da sie zyc.ma moja cora i zyje normalnie,tylko co jakis czas robi badania krwi.a fotke pewnie zw wrzuce.
ja pasta di zucchero robilam z tej stronki i wyszla super,tylko musialam dac wiecej cukru pudru bo ciasto nie moze sie przyklejac do rak jak je wyrabiasz.http://www.misya.info/2011/04/01/pasta-di-zucchero.htm
 
Ptyniu ja niejezdze nieucze sie jazdy bo ja sie boje sias za kierownice a ppozatym u nas tylko dwa pedaly haha gas i hamulec bo pelna automatyka :D.Nawet sam reguloje predkosc jaka dozwolona...
Ja na torta wole mase marcepanowa.Bardzo uszlachetnia smak torta :)...
 
hej hej
no i autko u mechanika w/g mnie cos bylo z benzyna boje sie ze przez ten kryzys to wode do niej dolewaja:baffled:bo po zatankowaniu zaczal sazrpac !!okaze sie jak pojedziemy po odbior:confused:

moja lekarka jak bylam u niej z ta moja angina mi mowila,ze teraz to in giro bol gardla i goraczka!!!u mnie tez cala rodzina byla chora!!

pozdrawiam wszystkie babeczki i zdrowka dla chorowitkow zycze!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich wieczorkiem my co dopiero wrocilysmy z urodzin Oli kolezanki wsumie nie mialam zytnich checi bo problemz dojazdem mialam ale szkoda mi malej bow szyskie urodziny jakie byly opuscila bo chorowala , fajnie bylo ale na koniec jakto zwykle u nas cos musialo sie stac, mala upadlo i prawie oka sobie nie uszkodzila doslownie ma wielka bule nad okiem teraz juz stechla ale bylo strachu , mowie wam u nas zawsze cos sie dzieje pozdrawiem wszystkich....
 
ojej.mam nadzieje ze sliwa szybko zejdzie z oczka i Olcia powroci chetnie do nowych psot:-D.ja jeszcze siedze i tak szybko spac dzisiaj nie pojde.zle zrobilam krem i musialam wszystko wywalic i nowy robic.wlasnie sie studzi na balkonie.pewnie do 2 w nocy posiedze bo jeszcze zdobienie mi zostalo.
 
hej dziewczyny:) nie bylo mnie jakis czas bo neta nie mialam:)
sluchajcie nie orientujecie sie jak tu moge wyrobic paszport dla dzieciny mej jak sie urodzi bo chcialabym jak najszybciej a nie wiem gdzie sie mam udac :)i czy musi to byc paszport bezposredni dla malenstwa czy moze byc ona wpisana w moim ?? Zyta tys najnowsza mama:) wiesz cos moze na ten temt?? w ogole jak tam malenstwo?? boshe mnie brakuje 2 tyg a za tydzien mam monitoraggio i moga mnie zostaiwc jush w szpitalu wlasnie wczoraj zaczela sie moja panika :/ i tak pewnie zostanie mi do porodu:) Zycia powiedz ze to nie boli szybko przeleci i nie musze sie bac:D buziaki:*
 
reklama
Do góry