reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witam z rana :)
Sliczna focia a usmiech na foci fenomenalny :)

Wiecie co chyba mnie maestra uslyszala jak nazekalam do was ze moj maly niema wycieczek hihi.Wczoraj pismo ze szkoly przynisol na zezwolenie na wyjazd 23 od 8 do 14.30 :) jada do jakies oazy natury pod udine :)5.50 juz zaplacone.Dzisiaj tylko czekam na to ile moj maly przyniesie compiti per vacanze.Az sie boje bo maestra kazala przyniewsc malym pendriva...az sie naprawde boje :D

co smieszniejsze niektore mamy sa tak stare albo tak zacofane ze niewiedzialy co to ciavetta con memoria ;)
Sasidka a zarazem mama przyjaciela Maxa jest zaprzeproszeniem tak w tyle (oni muzulmanie) i dzieci w szkole w pierwszej klasie mialy to co znajdoje sie najczesciej w lodowce.I moj maly mial prosciutto,salame i tak dalej.A ta przychodzi do mnie i sie mnie pyta co to szpek co to prosciutto co to tam i tam.O mamusiu...Hihi...A wczoraj przylatoje i sie pyta co to pendriv...Ja jej tlumacze pokazoje.Przyslala corke czy ona wie co to.nie mloda tez niewie.Baba ma 4 dzieci i na 4 tylko jeden chloapk ogarniety wie co gdzie i jak :)

Kobity zimnoooo!!!!!!!!!!! Kiedy to sie rozpogodzi i bedzie juz cieplutko :(
 
reklama
Czesc wszystkim, co tak slabiutko tu na forum, gdzie reszta sie podziala? Nie powiecie mi, że już w garnkach i piekarniku siedzicie, bo nie uwierzę. Ja wczoraj skończyłam wydmuszki, baranki ecc, dziś będę dorabiała dla koleżanek, bo się spodobały, nie wiem tylko czy się wyrobię. Jeszcze stroik dla innych znajomych muszę zrobić. Mnie takie zajęcia bardziej uzpokajają niż myślenie co tu ugotować:)
Minii nie tyle uciekam co jesteśmy zmuszeni sytuacją obecną do przeprowadzki. Masz szczęście, że znalazłaś pracę, ja niestety nie dałam rady nic znależć. Raz tylko miałam pracę na parę miesięcy i koniec. Tak więc tam gdzie idziemy teraz zajęcie będę miała, a do tego zaoszczędzimy naprawdę dużo. Tylko na początek remont trzeba zrobić, i jakieś meble wstawić, ale tym zajmują się już właściciele. Nad meblami zastanawiamy się coby z MondoConvenienza wziąć parę sztuk na raty. Szczerze wam powiem ze jak weszlam do tego mieszkania to sie totalnie zalamalam. Swoją drogą nie wiem jak ktos do tej pory mogł w takim syfie mieszkać. Ale jak to mój mówi, wszystko da sie zrobić i będzie ładnie. Grunt to mieć wizję.
Minii tak na marginesie to z ciebie jest woow jaka laska, i mała jaka uchachana. Fajne dziewczyny z was!
Cucciola gdzie ty zaginęłaś, zytka jak tam dni mijają, pozdrowiałyście już wszystkie?Agatka dają ci wytchnąć z tym jeżdżeniem i lataniem?Psa odpchliłaś?
 
No co wy dziewczyny, sama ze sobą mam pisać?
Popstrykałam parę fotek wielkanocnych ozdóbek to wam podsyłam:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Pewnie jak zwykle fotki wyjdą zbyt wielkie, ale jakoś nie umiem miniaturek wklejać wiec wybaczcie.Aha i sorki za ten rosa shocking, ale kurcze nie miałam na czym tego jakoś wyeksponować;))
 
Ostatnia edycja:
Ptyniu to ty sama zrobilas:eek:? wow. podziwiam cie ,bo ja mam dwie lewe rece do takich rzeczy ,a i czau i cierpliwosci brak. a kiedy ta przeprowadzka? a jak twoje prawko?
a u mnie komp padl , wiec przez jakis czas zostaniw mi tylko tel. ja jakos nie przepadam za wielkanoca ,moze dlatego ze zawsze wtedy mam duzo pracy i w swiwta jestem padnieta.wole boze narodzenie
a dziewczyny gdzid pouciekaLy?
 
Minii, tak, sama robiłam. Przeprowadzka za miesiąc, a prawko "się" robi. Cały czas mam wrażenie , że jakoś marnie mi idzie, tym bardziej że miałam miesiąc przerwy i w Polsce też nie miałam głowy do jeżdżenia.
 
Witajcie, u nas Wielki czwartek rozpoczęty od deszczu i burości za oknem. Na szczęście w niedziele ma być trochę słonka, może choć to przyniesie choć trochę radości w święta. My pewnie jutro już wybędziemy z domu, dziś dokonam jakiś małych zakupków i pojedziemy do Monterotondo na święta.Mialam nadzieję, że odezwa sie właściciele domu, chcieliśmy jechać i pomierzyć trochę ściany. A propos, mam do was pytanie:czy któraś ma doświadczenie z rozkładanymi divanoletto? Z braku miejsca pomyśleliśmy ze to byłoby dobre rozwiązanie do spania dla nas. W razie gości skladamy i miejsca o wiele wiecej. Ale chodzi mi o spanie codzienne na czyms takim. Ja widziałam, obdotykałam, wydaje się solidne i twarde( a ja takie łóżka preferuję ze względu na mój chory kręgosłup). Chętnie poczytam o Waszych opiniach w tym temacie, pliiis!
 
Witam w ten deszczowy i bury dzien , unas od wczoraj choroba Ola goraczka cala noc , dzis chce isc do lekarza jesli nas przyjmie b oon zawsze przed swietami robi sobie dwa dni wolnego , u nas to juz tradycyjnie choroba w kazde swieta a tak sie cieszylam ze mala przed tym wirusem uchronilam z tego wzgladu ze oal przy chorobie ma zawsze bardzo wysoka goraczke i zawsze ladujemy w szpitalu a teraz jeszcze nam szpital przeniesli za miasto takze wyc sie chce , ptyniu sliczne te rzeczy w szoku jestem ze mozna samemu cos takiego zrobic a co divanoletto mu kupilismy w tamtym roku w ikei bo taz sie przeprowadzalismy na wieksze mieszkanie i wyobraz sobie ze rozpadla sie ta czesc co sie wysuwa moze dlayego ze na wakacjie unas rodzinka siedziala i bylo caly czas rozkladane i zamykane bo moje znajome maja i mi sie dziwia co ja zrobilam ze mi sie juz luzko rozlacialo niewiem mowie jak jest teraz tez przymiezamy sie zeby zmienic ,,,,
 
Ptyniu ja mam wersalke z ikei i to spatkowe.5 lat stalo w hotelu a teraz od 4 lat my je mamy jest dla nas bardzo wygodne.Nieskrzypi,plecy niebola.Mamy takie z sciaganymi pokrowcami i teraz z kolory blue bedziemy nero robic :) wiec i disain sie zmieni.Dla mnie Divanoletto to jedyne rozwiazanie i najlepsze.Niemamy z nim problemy.przzylo moja wage 100 kilo ;) ....

Kobitki ja se dzisiaj okna umylam kuchnie wysprzatalam.Zaraz bede robic biala kielbase ale bez flaka.Bo niemoge dostac.Facet w masarni mi powiedzial ze tylko w specjalnych sklepach to jest.Na drugi rok z poslki sobie przywioze i bede robic we flaku a dzisiaj zrobie w folli...dziecko konczy matematyke.Na jutro hm pasztet,salatki.w soobote pieczenie ciast malowanie jaj moze jutro to zrobie.i w sobote wieczorkie barszcz bialy zrobie :) ...

Ale przyznam wam szczeze ze pogoda optymizmem nienapawa :( ja okna umylam a tu teraz deszcz kropi :/...
 
reklama
ptynciusloneczko kochane ja Was tu od czasu do czasu podczytuje ale ostatnio to szczerze mowiac nie mam sily napisac,caly tydzien wielkie sprzatanie juz ledwo zyje jeszcze na wieczor zostalo mi prasowanie i moge swietowac:tak:alez TY to masz zlote raczki cudenka tworzysz!!!co do divanoletto to i my musimy kupic bo jak gosci przyjada nie mam na czym ich polozyc!!!

minislicznotka z Lenki

kermitkoqrcze znowoz nawrot choroby
:szok:zdrowka dla Was!!!
 
Do góry