reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste bóle głowy

Właśnie byłam wczoraj u lekarza. Dokładnie diagnozy postawić nie może bo wiadomo w ciąży tomografii zrobić nie można. Z tym muszę aż do lutego czekać jak będę po porodzie. Za wiele też się dowiedziałam. Dokładnie tak jak koleżanka napisała przyczyn może być bardzo dużo. Doktor powiedział, że może mnie boleć nawet z samej ciąży, ze zmęczenia, z nerwów bo od kiedy jestem w ciąży to bardzo nerwowa jestem, od oczu bo mam dość dużą wadę wzroku- mam też to skonsultować z okulistą, od zatok bo od kilku ładnych lat jestem uzależniona od kropli do nosa- też mam to skonsultować z laryngologiem. No i po skierowanie na tomografię mam przyjść po porodzie.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Macie jakieś sprawdzone sposoby na bóle głowy? Od kiedy jestem w ciąży to co jakiś czas mam bóle głowy w okolicach skroni, czoła i nad oczami. Teraz jak mnie złapało od soboty to do dziś trzyma. Jutro mam konsultacje u neurologa ale w ciąży i tak za wiele mi nie pomoże. Jestem w 27 tygodniu ciąży i jeszcze do rozwiązania trochę czasu więc jakoś muszę wytrzymać chciaż ciężko mi nawet funkcjonować w ciągu dnia a nie chcę brać leków przeciwbólowych. Może w ciąży to normalne ale martwią mnie te bóle :(
Miałam tak samo, pod koniec już samo przeszło. Możesz brać Apap. Mnie również pomagała maść tzw kotek. Stara ale skuteczna ! Można kupić na allegro tylko pod innymi nazwami.
 
Lekarze nic nie pomogą bo nie mają jak nas zbadać i zdiagnozować i tak jak piszecie trzeba czekać do rozwiązania. Koleżanka pisze że jest uzależniona od kropli do nosa, a ja też mam często nos pozatykany choć zatoki niby czyste. W ciąży nie wolno kropli do nosa używać.
 
Do góry