reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

Dziewczyny a ja z takim pytaniem, jestem w 36tc w nocy miałam dość silne skurcze tak przez 3h trwały co parę minut , wody nie odeszły, ale właśnie czy zawsze to odejście wód zwiastuje poród??? Cc mam zaplanowane na za 3 tygodnie , i co robić w razie powtórki z tej nocy? Jechać do szpitala? Miałyście też tak? Ja rozumiem parę skurczów przepowiadających, ale aż 3 godziny? No i czy dziecku coś może się stać? Dodam że mała ułożona pośladkowo więc i tak sama nie urodzę
Jesli sie nie pokoisz to jechac zawsze mozesz, sprawdzic czy te skurcze mialy jakikolwiek wplyw na szyjke. Przy planowanej cc lepiej trzymac reke na pulsie.
Skurcze nie zawsze zwiastują szybki porod, mogą meczyc sporo przed, wody tez nie musza odejsc same, mni dwa razy przebijali w trakcie porodu na przyklad:)
Sprawdzaj jak czesto pojawiają sie skurcze, statystycznie 3 skurcze na kazde dziesiec minut przez okres godziny, do tego jesli nie ustaje po kapieli, no to teoretycznie akcja rozpoczeta. W praktyce kazdy porod moze rozpoczac sie nagle, zatrzymac sie, meczyc chwile badz kilka dni.
 
reklama
Do góry