reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy

werkas10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
69
Mam może trochę dziwne pytanie, ale czy ginekolog podczas badania dopochwowego, sprawdzając szyjkę macicy widzi czop śluzowy i i np nieprawidłowości z nim związane ?
 
reklama
Nie. Czop jest w srodku szyjki macicy.
A w jaki sposób można sprawdzić czop? Byłam dziś u ginekologa i robił mi właśnie usg dopochwowe. Po przyjściu do domu zauważyłam trochę dziwnego śluzu…i nie wiem czy to po prostu zwykły śluz pomieszany z Luteiną czy co…
 
A w jaki sposób można sprawdzić czop? Byłam dziś u ginekologa i robił mi właśnie usg dopochwowe. Po przyjściu do domu zauważyłam trochę dziwnego śluzu…i nie wiem czy to po prostu zwykły śluz pomieszany z Luteiną czy co…
Jeżeli w ciąży coś Cię niepokoi to jedz na IP. Tam są specjaliści którzy sprawdzą co się dzieje. Mimo najszczerszych chęci my ani widzieliśmy Twoja wydzielinę, ani wiemy co to mogłoby być.
Jest to np śluz z luteina, jest to np efekt badania ginekologicznego, jest to np czop śluzowy który wypada pod koniec ciąży. Nie bardzo wiem czemu nie sprawdzisz tego u lekarza
 
A w jaki sposób można sprawdzić czop? Byłam dziś u ginekologa i robił mi właśnie usg dopochwowe. Po przyjściu do domu zauważyłam trochę dziwnego śluzu…i nie wiem czy to po prostu zwykły śluz pomieszany z Luteiną czy co…
Ale ten "śluz" to może być po prostu żel do USG + Twoja wydzielina.
Jeśli czujesz niepokój to oczywiście zawsze warto skonsultować i mieć spokojną głowę.
 
dokładnie, to taka zbita galareta, może być podbarwiona krwią. U mnie miała taki brązowawy kolor. Autorko, jeśli coś cię niepokoi, to udaj się do lekarza. Który to tydzień?
Wczoraj wieczorem byłam u lekarza, a ta wydzielina pojawiła się po powrocie od niego. Powiedział, że szyjka ma 3,20 cm. Więc to chyba niemożliwe aby czop wypadł przy zamkniętej szyjce, prawda ? Chyba za bardzo się nakręcam, a to po po prostu był śluz pomieszany z żelem do usg.
 
reklama
Wczoraj wieczorem byłam u lekarza, a ta wydzielina pojawiła się po powrocie od niego. Powiedział, że szyjka ma 3,20 cm. Więc to chyba niemożliwe aby czop wypadł przy zamkniętej szyjce, prawda ? Chyba za bardzo się nakręcam, a to po po prostu był śluz pomieszany z żelem do usg.
Wszystko jest możliwe w ciąży. Moja znajoma po dwóch godzinach od wizyty zaczęła rodzić w 36tc. Na wizycie nic na to nie wskazywało. Ciąża to naprawdę wyjątkowy czas więc jeśli coś jest inne niż zazwyczaj to trzeba to sprawdzić
 
Do góry