reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Wiem, że jeszcze ogrom czasu. Gusta się zmieniają, a wózek jest prawie na końcu zakupowej listy.

Niemniej jednak, dobrze jest wymienić się pewnymi spostrzeżeniami, przeanalizować wózki dostępne w sprzedaży :tak:
I mamy dużo miesięcy na wybór tego idealnego :happy2:

Z mojej strony odradzam dwa wózki:

- Quinny Buzz 3
- Implast Bolder Ecoline 2010



Oba te wózki, to jakieś niewypały. W razie potrzeby opiszę dokładnie co było "nie tak".

Z tych, nad którymi się poważnie zastanawiam to:

-Mutsy Urban Rider z gondolą Silver Joy.
-Peg Perego Book z gondolą Navetta XL.


wozek-mutsy-urban-rider-next-joey-silver-2010-podwozie-gondola_0_b.jpg
FABRIC_00000453_PHOTO_00000638.jpg
Czas pokaże :)

Stawiam na jakość, obszerność gondoli jak i spacerówki, kółka - trwałość (najlepiej pompowane), duży kosz, serwisowanie.

Ze spacerówek na pewno kupię Nunę. Bo z tego co zauwazyłam, w tych zestawach 2 in 1, spacerówki są małe.
W urban rider spacerówka fajna, ale ciężka. Peg perego lżejszy (koła piankowe), ale cena powala.


POLECAM FILMIK: http://www.youtube.com/watch?v=b__zvNN91u4#t=176
 

Załączniki

  • wozek-mutsy-urban-rider-next-joey-silver-2010-podwozie-gondola_0_b.jpg
    wozek-mutsy-urban-rider-next-joey-silver-2010-podwozie-gondola_0_b.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 256
  • FABRIC_00000453_PHOTO_00000638.jpg
    FABRIC_00000453_PHOTO_00000638.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 331
Ostatnia edycja:
reklama
jak juz wspomniałam z synkiem miałam:

Quinny speedy sx gondole i spacerowke
Peg Perego Swetch Easy Drive spacerówkę
Maclaren Triumph
Maclaren Quest
Maclaren Techno XT ( jeszcze używamy)

jeżeli chodzi o mnie to teraz kupie gondole Peg perego
stelaz i gondole laczy się dowolnie
idealny jest stelaz np. culla i gondola Navetta XL
chociaż lepsza jest gondola Peg Perego z której robi się letnia i zimowa (zapomniałam nazwy modelu). idealna dla dziecka majowego
gondole z tej firmy sa duże, maja pozycje siedziaca
a w cieple dni sciaga się gruby material i zostaje cienka bawelna i moskitiera - rewelacja!!
 
Straciatella Ty jesteś wózkoholiczką ??? Nieee , ja w ciąży nie jestem a jak wchodzę do Smyka to od razu lecę na wóżki...a że mam sporo nadwagi to myślą że ciężarna jestem i latają wokół mnie :-p Kocham wózki...oglądać !!!
Ja mam Mutsy Urban...gondolka Joy jest mniejsza od tej tradycyjnej...ale skrętna oś jest mega !!! Prowadzi się lekko jednym palcem !!! Nie polecam dla osób zmuszonych wnosić wózek po schodach-jest ciężki !!! Fajny jest też fotelik samochodowy z rozkładanym oparciem !!! Wygodna sprawa !!!
Mnie się teraz podoba MUTSY 4 RIDER lub EVO i może jeszcze IGO...ale ceny ...masakryczne !!!

POZDRAWIAM i życzę dobrego wybory małych czterech kółek ( choć nie koniecznie czterech )
 
Fajnie, że już jest taki wątek ;-)
Ja w pierwszej ciąży byłam nastawiona na x-landera i żaden inny nie wchodził w grę. Kupiliśmy xq, ogólnie był spoko, tylko gondola trochę mała, ale lena późną jesienią jeździła w spacerówce na leżąco. Minusem była tak dziwnie latająca gondola, że mała często zjeżdżała mi w nogi jakby, przy spacerówce praktycznie brak dostępu do kosza pod wózkiem i ja miałam wrażenie, że mój wózek ściągał w jedną stronę. Przed rokiem Lena przesiadła się do Maclarena Techno XT i jak na razie w nim dalej jeździmy.

Jeśli chodzi o Mutsy Transportera mi też się bardzo podoba, moja koleżanka która urodziła miesiąc po mnie czyli w maju jak my teraz. Mutsy ma jeszcze mniejszą gondolę jak x-lander i jej synek był długi i szybko musiała go przełożyć do spacerówki bo po prostu wyrósł. Dziwny ma też środek ciężkości, jak prowadziłam ten wózek to trzeba było włożyć trochę siły w podbicie go pod krawężnik. I spacerówka jest montowana tylko w jedną stronę (ale ta funkcja to już rzecz gustu).

Jeśli chodzi o Espiro GTX - to też go oglądałam i jest spoko, tylko ja się uparłam przy Lenie na x-landera i niestety nikt nie mógł mi tego wybić z głowy.

Mi teraz podoba się nawet
NAVINGTON 2W1 CADET 2013+GRATISY+WYSYŁKA+TORBA (3515589866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
dla mnie podstawa to skretne kola - nie wyobrazam sobie bez :)

no i na pewno nie chce trojkolowca - mialam jeden i kiepsko sie prowadzilo w porownaniu do 4 kol :)
i nie podobaja mi sie wozki ktore z przodu maja mniejsze kola niz z tylu :)


od lat podoba mi sie Mutsy Urban Rider - tylko cena ciut za wysoka - moze uzywany ewentualnie - chyba ze jakas kasa spadnie :)

chyba ze imitacja Mutsy - CRVII firmy BabyBoom - ale kompletnie nie wiem co to za firma
 
Ja z czystym sercem mogę polecić NAVINGTON Galeon:
plusy:
- bardzo duża gondola
- duże pompowane koła, które pokonają wszystkie przeszkody
- wachacze które świetnie amortyzują
- łatwo zdejmowana gondola
- spacerówka wkładana w obu kierunkach jazdy
- łatwo skąłdający się stelaż

Minusy:
- trochę waży

Wózek dziecięcy Galeon - Wózki dla Dzieci & Akcesoria do wózków | Navington

Moja córka ma juz prawie 1,5 roku a my nadal w galeonie jeżdźimy i nie mam zamiaru jak na razie zamieniać tego wózka na jakikolwiek inny.
Mimo nieskrętnych kół prowadzi się bardzo łatwo i zwrotnie. Duża gondola pozwoliła nam jeżdzić od maja do stycznia. Spacerówka bardzo wygodna dla dziecka, obszerna - niestety wadą jest duża waga, ja na szczęście nie muszę jej nigdzie wnosić chyba że do auta.
W razie pytan odpowiem na wszystkie.
-
 
reklama
Kurczaczek- tez mialam x-landera, z tym ze XA i z gondoli byłam bardzo niezawowolona. moje dziecko po 4 miesiącach juz ledwo się miesciło. poza tym zero amortyzacji! Dobrze, że było lato bo w zimę z kombinezonem na pewno mała by nie miała wygodnie. Tym razem nie chcę tego wózka.
 
Do góry