reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
Heh miło by było mieć pieniążki na wózeczek za 900 zł, bo o takim za 3 tys. to nie mam co marzyć nawet, niestety życie z dzieckiem w moim wieku nie zapowiada sie za ciekawie finansowo ;)
 
Dziewczyny a czy któraś z was użytkowała x-landera??
Bo mi się strasznie te spodobały, bo są takie fajne kolorowe i mają mnóstwo gadżetów:
X-LANDER - Limited Edition :tak:
Znalazłam je też w ciekawej cenie, wszystkie te dodatki w znośnej cenie 2,5tys:tak: Chyba będę musiała mężowi pomęczyć ucho. O ile mi się jeszcze 5 razy nie zmieni koncepcja:-):-)
 
bardzo mi sie podoba ten wozek AGAST,ale mam pytanie czy widzialas go na zywo?chodzi mi o to czy z przodu na tych wiekszych kolach sie "nagina"bo widze ze na malych ma sprezynki.Fajne na pewno jest to ze jest lekki,ale ja szukam wozka ktory nie jest "sztywny" bo mialam 2 quinny buzz i te wozki sa niewygodne przez to ze nie maja amortyzaja sa "sztywne",z gory dziekuje za odpowiedz,buzka;-)

Widzialam na zywo i nie mam pojecia czy ma :sorry:

Zdec- 2,5 tys za wozek to znosna cena? :szok: Dla mnie 1,5 tys to jest max.

I jeszcze jedno. Jesli sie kupuje wielofunkcyjny to trzeba patrzec czy spacerowka jest "ciepla". Chodzi mi o to czy nie jest za bardzo poodkrywana, czy ma duza budke itd, bo nasze dzieci wlasnie zima sie przesiada do spacerowek..
 
Cześć dziewczyny ;)
a ja się zastanawiam czy potrzebny będzie mi wózek z gondolą, jeśli moja dzidzia urodzi się ok 3 czerwca to nie wystarczyłaby jakaś porządna spacerówka ??

 
Ostatnia edycja:
myślę ze mogła by być ja syna urodziłam w polowie września a do spacerówki musiałam się przeprosic już w połowie stycznia więc jeśli nie potrzebujesz gondoli zeby zniezc dziecko gdzieś klatką schodową czy przenieść to z powodzeniem możesz kupic jakąś dobrą spacerówkę ja mam zamiar tak właśnie zrobić no ale jeszcze daleko więc może jeszcze zmienie zdanie
 
reklama
Do góry