reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

reklama
lena zauważ że ma małe przednie kółka. Będzie się nadawał tylko na jazdę po równych chodnikach, w jakiś lasach albo na polnych drogach to się będziesz musiała "namęczyć". Poza tym jest całkiem fajny:)
Z pchaniem to dam radę;)Szwagierka ma coneco i nie narzeka;)
 
lena dtr ja kupiłam coneco i jest super mam co prawda model toledo ale oglądałam teżv3 i v4 w v4 wiem ze gondolka ma podnoszony zagłówek tylko nie pamiętam jak ze spacerówką bo w v3 jest przechylana cała czyli cziecko chcąc spać leży z nóżkami w górze
 
lena dtr ja kupiłam coneco i jest super mam co prawda model toledo ale oglądałam teżv3 i v4 w v4 wiem ze gondolka ma podnoszony zagłówek tylko nie pamiętam jak ze spacerówką bo w v3 jest przechylana cała czyli cziecko chcąc spać leży z nóżkami w górze
Muszę do sklepu podjechać i obejrzeć;)
 
to jak Ci zaproponuję to czego my używamy ... i jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru
Jest to wózek Delti Cat - wózek producenta X-landera. Bardzo dobrze wykonany, solidny i bardzo ładny.
Wózek wielofunkcyjny. Gondola dosyć spora, dziecko nie wyrośnie z niej za szybko.
Łatwo się składa i mieści w niedużych samochodach. Ma zwrotne kółeczka. Ma regulowane oparcie w gondoli i regulowaną wyskość rączki.
W spacerówce mozna zmieniać kierunek jazdy siedziska, folia przeciwdeszczowa ukryta w podnóżku wózka, przez co nidgy jej nie zapomnisz :)
Jak na wózek 3 w 1 nie jest tak strasznie ciężki ... ja daje radę :)
My jestesmy bardzo zadowleni.
 

Załączniki

  • 32889014_cat_gondo.jpg
    32889014_cat_gondo.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 114
reklama
Do góry