reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Witam Was dziewczyny!!!
Dzisiaj byłam się rozejrzeć po sklepach za wózkami i Pani w sklepie powiedziała, że wózki z Tako mają jakiś feler z kołami, a ja chciałam kupić tako Captiva nowość 2011, czy słyszałyście o tych mankamentach???
Polecono mi wózek firmy Adbor, któraś z Was go miała???
 
reklama
dziewczyny ja mysle, ze chyba nie ma wózków idealnych, w kazdym podczas uzytkowania znajdziemy jakis mankament:)

Quinny miała moja pracownica narzekała, ze ciezko jej wejsc do niektórych sklepów bo szerokie tylnie koła
i w gondolce nie skladal sie daszek
nie pamietam jaki dokładnie miala model ale kupujac wózek warto brac takie rzeczy tez pod uwage
 
Nam ostatnio znajomy pokazywał wózek swojego dwulatka, właśnie Mutsy4Rider i nie mógł się nachwalić - faktycznie, zwrotne to niesamowicie, wygląda na przyzwoicie wykonany, jedyny ślad zużycia to lekko przetarta/zadarta skóra na rączce. Będą go chcieli sprzedać (pełen zestaw, z fotelikiem maxi cosi, gondolą itp.), ciekawam za ile, wciąż się nie sprecyzowali:confused2:
Przeglądałam trochę opinie o Mutsy, ogólnie same pozytywne, jedyne, co zauważyłam, to że chyba dość często łamie się folia w daszku spacerówki.
Jeśli nie zdecydujemy się na Mutsy, inni znajomi noworodka bardzo sobie chwalą właśnie Teutonię, więc pewnie weźmiemy pod uwagę, ew. Xlandera. Na pewno będziemy szukać używanego wózka, w końcu trochę wydatków nas czeka, ale priorytetem są dla nas chyba pompowane koła, zwrotność+możliwość blokowania, chyba będziemy również chcieli, żeby była możliwość prowadzenia spacerówki zarówno przodem, jak i tyłem.
 
U mnie tez Mutsy na przedzie ale ostatnio znajomi zachwalają Jedo fyn 4ds- musze zobaczyć na żywca
 
drogie Panie- pytanie kieruję do mam lub przyszłych mam, które używały lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tych wózków
X-LANDER XA +RECARO YOUNG PROFI PLUS BAZA ISOFIX (1711075473) - Aukcje internetowe Allegro
lub
4w1 IMPLAST Bolder fotel RECARO +baza isofix HIT ! (1721331673) - Aukcje internetowe Allegro
(u mnie w grę wchodzi tylko z fotelikiem Recaro)

który lepszy? i tak właściwie do czego służy ta baza isofix (wybaczcie!! może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi :zawstydzona/y:)

z góry dziękuje za pomoc...
 
inka, ja też brałam pod uwagę między innymi te dwa wózki, oba widziałam na żywo i jak dla mnie X-lander lepszy. Ma lepsze wykonanie, materiał, nawet mój M. od razu stwierdził że nie ma porównania. Najlepiej iść do sklepu zobaczyć na żywo, albo u kogoś znajomego, a później zamówić przez internet, bo w w sklepie akurat x-lander był droższy o 700 zł od tego samego w internecie.
My kupujemy X-landera.

Aha, jeśli chodzi o bazę, to ona ułatwia prawidłowe montowanie fotelika w aucie. Podobno jazda z tą bazą jest bezpieczniejsza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
drogie Panie- pytanie kieruję do mam lub przyszłych mam, które używały lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tych wózków
X-LANDER XA +RECARO YOUNG PROFI PLUS BAZA ISOFIX (1711075473) - Aukcje internetowe Allegro
lub
4w1 IMPLAST Bolder fotel RECARO +baza isofix HIT ! (1721331673) - Aukcje internetowe Allegro
(u mnie w grę wchodzi tylko z fotelikiem Recaro)

który lepszy? i tak właściwie do czego służy ta baza isofix (wybaczcie!! może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi :zawstydzona/y:)

z góry dziękuje za pomoc...


Witam!

Ja mialam boldera przy Patryku i szczerze żadna rewelacja,mialam tez doczynienia z X landerem ale spacerowka i super sieprowadzi!!
Nie wiem jaka ma X gondolke,bo ten bolder mial mega mala;/
 
Do góry