reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka i inne środki lokomocji naszych maluchów ;D

Maleństwo byłam, widziałam i chyba sie zdecydowałam :-)
Nie mam żadnego ale! Cena 899 wiec znosna.
Myślałam że nie ma tam regulowanego podnózka ale jest taki jakby podnozek, cieżko mi to określić ale można tak wpychac materiał do góry (w miejscu zamka), ze to stanowi jakby podnozek.
U mnie w zestawie jest pałak i adaptery do fotelika.
Jest kolor czarny i czerwony.
Wiec wybiorę czarny. Na Allegro widziałam brąz i bardzo mi sie podoba ale ja wole kupować rzeczy w sklepie.

Widziałam tez nunę i podoba mi sie designe ake chyba zbyt płytka jest.
 
reklama
Pierwszy spacer w nowej bryce :-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 142
inka widze ze zakup udany:)) moze jak przyjedzie A uda mi sie go jutro pojechac poogladac wozki i mam nadzieje ze tego britaxa gdzies znajde:)) podoba mi sie:p i tez o brazowym myslalam bo czerwony odpada

a Aleks brak slow jest taki przystojny ze masakra bardzo podobny do Ciebie:DD i zdjecie na luzaka jest the best:DD
 
na 1 zdjęciu jest ten jakby podnóżek opuszczony więc nogi Młodemu wiszą, na zdjęciu nr 2 (słabo widać) jest podniesiony, więc nogi może normalnie oprzeć więc jest dobrze :-)
tyle jak widać na załączonym obrazku podnóżek niepotrzebny- lepszy pałąk :-)

maleństwo
powodzenia w wyborze! mój był ciężki ale mam nadzieję, że żałować nie będę.
dziś przetestowaliśmy na budowie- jazda po wybojach i daje radę. nie to co x lander ale jest ok :-)
 
po dlugich wycieczkach i przemysleniach kupilam wozek tzn zamowilam w ceimno bedzie co bedzide bo w mojej miescinie nic ciekawego nie bylo i zamowilam wlasnie tego britaxa b agile co inka i aneta mam nadzieje ze bede zadowolona wybralam kolor chili pepper bo jakos ten czarny do Zuzy bi mi nie pasowal a brazowego nie bylo mam nadzieje ze bede zadowolona:)) oby:p
 
reklama
Do góry