reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy cos sie stanie?

Natalia1208

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
332
Hej dziewczyny

Jestem w 10tygodniu ciąży, jakieś 3 dni temu złapało mnie przeziębienie.
Strasznie nie mogłam oddychać, nadal nie mogę. Przez sen bez pomyślenia przez dwie nocki wpuscilam sobie do nosa po jednej kropelce xylometazolinu. Teraz już bym nigdy tego nie zrobiła ale mam wyrzuty zw mogło coś stać się dziecku... jak myslicie? Dostaje ataków paniki
 
reklama
Ja często w ciąży używałam kropli do nosa bo co chwilę łapałam katar. Ginekolog mi pozwolił używać nasivin. Używałam tylko na noc bo nie mogłam oddychać a w dzień woda morska tylko. Córeczka urodziła się zdrowa.
 
Ja używałam krolpe w ciąży bo bez nich nie moglam oddychać normalnie. Xylometazolin działa miejscowo na śluzówke i nie jest aż tak niebezpieczne. W ulotce muszą napisać, żeby nie stosować w ciąży bo nikt nie testował tego na kobietach w ciąży.
 
reklama
reklama
Do góry