reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy doszło do utraty ciąży?

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, byłam ponad dwa tygodnie temu u ginekologa i był widoczny pęcherzyk ciążowy był to 4 tydzień i 6 dzień. W dzień spodziewanej miesiączki dolną część brzuszka trochę mi wybuliło, miałam cały czas mdłości, trudno mi się było dopiąć w spodnie w których dotychczas chodziłam. Teraz wypada mi 7 tydzień i 1 dzień i brzuch całkowicie mi zszedł, a spodnie które nosiłam przed ciążą są za duże, normalnie wciągam brzuch i mdłości już tak mi nie dokuczają. Dodam że ostatnio miałam straszny ból podbrzusza bo towarzyszy mi straszny stres, co prawda nie miałam krwawienia. Co o tym myślicie ?

reklama

młoda1994

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Bez krwawienia nie mogło dojść do poronienia. Ciąża miałaby gdzieś wyparować w powietrze? ;) Może po prostu miałaś wzdęcie które zeszło i tyle.
Mi się pęcherzyk ciążowy wchlonal. W 4+6 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm a 20.04 7+5 nie było już pęcherzyka widocznego na usg ciąża poza maciczna wykluczona. Lekarz pow że to jest uznawane jako wczesna strata ciąży krwawienie dostałam 2 czerwca br.

WiktoriaCH

Rozwiązania
0
Mi się pęcherzyk ciążowy wchlonal. W 4+6 pęcherzyk ciążowy w wielkości 4mm a 20.04 7+5 nie było już pęcherzyka widocznego na usg ciąża poza maciczna wykluczona. Lekarz pow że to jest uznawane jako wczesna strata ciąży krwawienie dostałam 2 czerwca br.
Wow no to nie wiedziałam że pęcherzyk może się tak wchłonąć. W takim razie cofam ;)

młoda1994

Rozwiązania
1
Wow no to nie wiedziałam że pęcherzyk może się tak wchłonąć. W takim razie cofam ;)
Ja też nie wiedziałam. Myślałam że to się zdarza tylko przy podwójnej ciąży lub więcej a ja miałam jeden pęcherzyk ciążowy a po 3 tygodniach pęcherzyka nie było. A krwawienie dostałam dopiero mniej więcej po 6tygodniach. Obecnie mam 25dc i nie mam pojęcia ile ma trwać cykl bo ta moja ciąża była dodatkowo aż o 4tygodnie młodsza niż z OM.

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Brzuch nie rośnie tak szybko spokojnie, to zapewne były gazy/wzdecia. A objawy ciąży takie jak mdłości lubią raz być raz zanikać, to też nie jest żaden wyznacznik. Dopóki nie ma krwawienia bądź na USG nie widać ciąży to nie ma co sobie wmawiać zły rzeczy.

KatGde

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, byłam ponad dwa tygodnie temu u ginekologa i był widoczny pęcherzyk ciążowy był to 4 tydzień i 6 dzień. W dzień spodziewanej miesiączki dolną część brzuszka trochę mi wybuliło, miałam cały czas mdłości, trudno mi się było dopiąć w spodnie w których dotychczas chodziłam. Teraz wypada mi 7 tydzień i 1 dzień i brzuch całkowicie mi zszedł, a spodnie które nosiłam przed ciążą są za duże, normalnie wciągam brzuch i mdłości już tak mi nie dokuczają. Dodam że ostatnio miałam straszny ból podbrzusza bo towarzyszy mi straszny stres, co prawda nie miałam krwawienia. Co o tym myślicie ?
Spokojnie czekaj do kolejnej wizyty. Najczęściej utrata ciąży następuje z krwawieniem. Mogłaś zwyczajnie schudnąć. Ja na początku strasznie schudłam do 52kg (z 58kg). Później sobie odbiłam i dziś mam +19kg i 35tc. Brzuch ciążowy był u mnie zauważalny dopiero gdzieś bw 6mc ciąży.

Misia1989

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Bez krwawienia nie mogło dojść do poronienia. Ciąża miałaby gdzieś wyparować w powietrze? ;) Może po prostu miałaś wzdęcie które zeszło i tyle.
Ciąża może sie zatrzymać.U mnie płód obumarł a mi od razu przeszly mdłości i cycki przestały być opuchnięte więc ciąża nie wyparowała w powietrze tylko organizm dał znać,że coś jest nie tak.

reklama

KatGde

Rozwiązania
0
Ciąża może sie zatrzymać.U mnie płód obumarł a mi od razu przeszly mdłości i cycki przestały być opuchnięte więc ciąża nie wyparowała w powietrze tylko organizm dał znać,że coś jest nie tak.
Nie straszmy Kobiety. Zależy jej na tej ciąży 😉 mi mdłości przeszły w 8tc. Nie ma reguły. Biust bolał mnie tylko w terminie spodziewanej miesiączki.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Ile kg Wam doszło ? Lipcowe mamy 2020 15
M Gronkowiec staphylococcus saprophyticus w posiewi moczu w ciąży Ciąża, poród, połóg 1
P Makrela wędzona na gorąco w ciąży. BB psychodietetyczka radzi mamom 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 34
O Wypadanie włosów w ciąży Potrzebuję porady 1
T Usg w 5 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 11
Kasia2301 Jak poinformować o ciąży? Potrzebuję porady 47
K Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży BB położna radzi mamom 4
M Owłosienie w ciąży Ciąża, poród, połóg 9
Pau_lina89 Kłucie w pochwie w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
F problemy z żołądkiem na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 8
P Nie widać ciąży na usg Potrzebuję porady 8
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
S Skok w 1 trymestrze ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Babyy08082020 Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 8
M Za duża macica w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 6
K Zmiany w wyglądzie po ciąży Pytanie tygodnia 42
M Autyzm a przebieg ciąży Potrzebuję porady 36
P Czy beta hCG moze wyjść negatywna w 5 tyg ciąży? Staramy się 7
Z Podwyższone TSH w ciąży Potrzebuję porady 12
J Pomocy!!!! 33 tydzień ciąży, przytyłam tylko 200g...!!! Ciąża, poród, połóg 15
Kinga15 Bezrobotna w ciąży Potrzebuję porady 53
Z Dobry lekarz do prowadzenia ciąży Przyszłe mamy 3
M Możliwość ciąży Potrzebuję porady 5
A Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 10
T Wysoki progesteron na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Mała.czarna Watpliwosci na temat ciąży. Potrzebuję porady 6
D Czy to objaw ciąży ? Czy to normalne? Potrzebuję porady 25
Multi Krwawienie w ciąży- przyczyny brak Ciąża, poród, połóg 8
Oleczka3 Przeziębienie na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Justi1234 Zapłodnienie po ciąży biochemicznej. Staramy się 15
Hankaa Ból brzucha na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 1
L Plamienie w ciąży Kwietniowe mamy 2021 11
Gunieczek85 Bardzo obfite miesiaczki po ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Justi1234 lekarz do prowadzenia ciąży śląskie Poleć szpital, lekarza, położną 12
Anka9525 Melatonina w ciąży? Ciąża, poród, połóg 3
Magdaw2020 Plamienia na poczatku ciąży 😔 Ciąża, poród, połóg 24
MartaAgnieszka Podejrzenie ciąży pozamacicznej Potrzebuję porady 17
D Pierwsze oznaki ciąży Ciąża, poród, połóg 41
K Czy mogę być w ciąży? Staramy się 3
D Bóle we wczesnej ciąży BB położna radzi mamom 8
K Szczelina odbytu w ciąży Potrzebuję porady 7
KT1212 Mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 6
X Czy jest szansa że jestem w ciąży? Przyszłe mamy 4
Coobra98 Negatywne testy owulacyjne w ciąży Staramy się 4
Mertyn Planowanie nastoletniej ciąży Potrzebuję porady 74
Agatki Pozytywny test a brak ciąży? Potrzebuję porady 21