reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy druga beta może mieć inny wynik?

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
26
Hej dziewczyny ;-) przeglądam was od dawna, staramy się na luzie o dziecko. Cykle mam w miarę regularne( może czasem mała różnica 2-3 dni). Ale w tym miesiącu miałam dostać okres 14tego i do tej pory pusto, super bolace piersi i śluz. No i tyle. W środę robiłam betę i negatywna, kilka testów ciążowych tez. Jednak teraz (dzisiaj popołudniu) powtórzyłam ,,sikacza,,no i po 2-3 minutach pojawiła się druga kreska , dużo bledsza ale widoczna(nie tak jak poprzednie gdzie sobie wmawialam po światło, po rozbrojeniu na części testu etc) i teraz nie wiem czy jest sens robić jeszcze raz bete w poniedziałek? Nie mam pojęcia kiedy miałam dni płodne(tzn wg kalendarzyka w telefonie niby wiem) ale może ta beta była za wcześnie? Do ginekologa będę się rejestrować(niedawno sie przeprowadziłam i muszę napierw jakiegoś znaleźć) więc pewnie się dostanę pod koniec tygodnia ;-( akurat ten miesiąc sobie wszystko odpuscilam po płaczach nad każdym okresem, miałam schudnąć, wyleczyć zęby no i... nigdy mi się okres dłużej niż 2-3 dni nie spóźnial. Jeszcze w marcu będąc na sorze (piasek na nerce) miałam badania gin i było 100% ok, zero torebieli etc.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie dał nic. Powiedział, że to tak wczesna ciąża że nie ma ,,sensu,, odwiedziłam jeszcze jednego lekarza i powiedział to samo. Mam czekać..
Lol...jakies konowaly ..przecież ciaza nie jest slaba przez dziecko tylko mozesz miec za malo progesteronu on utrzymuje ciaze np a dzidzia zdrowa ...idz do innego zeby dal Ci duphaston albo luteine ..masakra..
Nie daj sie..
Nie rozumiem jak beta może być ujemna przy sikancu pozytywnym. Przecież test z moczu ma najmniejsza czulosc od 10jednostek. Dziwna sprawa. Naprawdę do konsultacji z lekarzem. A beta hcg w krwi zaznaczam jest szybciej niz w moczu wiec to jest fizycznie niemozliwe. Z tym testem jest cos nie halo

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
No jasne ze tak
 
reklama
Nie rozumiem jak beta może być ujemna przy sikancu pozytywnym. Przecież test z moczu ma najmniejsza czulosc od 10jednostek. Dziwna sprawa. Naprawdę do konsultacji z lekarzem. A beta hcg w krwi zaznaczam jest szybciej niz w moczu wiec to jest fizycznie niemozliwe. Z tym testem jest cos nie halo

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Mogła być ujemna. Mam nieregularne okresy. W tym samym dniu co bete robiłam sikańce i też były negatywne. Sikance powtórzyłam kolejne 5 dni później i były pozytywne. Dzisiaj rano byłam u lekarza no i jest marna szansa, że ciąża się utrzyma bo jest słaba. Mam czekać
 
Mogła być ujemna. Mam nieregularne okresy. W tym samym dniu co bete robiłam sikańce i też były negatywne. Sikance powtórzyłam kolejne 5 dni później i były pozytywne. Dzisiaj rano byłam u lekarza no i jest marna szansa, że ciąża się utrzyma bo jest słaba. Mam czekać
No to tak ale jak sikaniec wyszedł to beta wtedy na pewno moze zrob i powtorz po 48?
Dal cos na podtrzymanie czy zostawił samemu sobie??
 
Nie dał nic. Powiedział, że to tak wczesna ciąża że nie ma ,,sensu,, odwiedziłam jeszcze jednego lekarza i powiedział to samo. Mam czekać..
Lol...jakies konowaly ..przecież ciaza nie jest slaba przez dziecko tylko mozesz miec za malo progesteronu on utrzymuje ciaze np a dzidzia zdrowa ...idz do innego zeby dal Ci duphaston albo luteine ..masakra..
Nie daj sie..
 
Rozwiązanie
Do góry