reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
Hej kochane :-)
fajnie wczoraj było :-)
Tygryś wybaczam 15min ale żeby to było ostatni raz!! ;-)
Skrzat, Jarzębinka ale miałyście przygody!!
Lilou ja popieram sushi ale chyba jestem w mniejszości :-) bo wczorajsze jedzenie było średnie...
An dzięki za miód mój R. zachwycony!! To jest faktycznie coś zupełnie innego niż taki kupny!! Na wielokwiatowy też się piszę !!
wracam do pracy bo dziś ciężki dzień, ale za to idę do kina na Listy do M. z kumpelami :-)
 
Hej dziewczyny, ja też dziękuję za wspólnie spędzony wieczór i też się bardzo cieszę, że było nas tak dużo, szczególnie miło było mi widzieć Ilonkę, której nie widziałam hoho i jeszcze dłużej :D Też jestem za słodkim i za sushi za miesiąc :D
Ankha tak jak Ci dziewczyny odpowiedziały - co jakiś czas wychodzimy z maluszkami (place zabaw, kino, kawiarnie, itp), a raz w miesiącu same, na wieczorne pogaduchy :))
Ania no to jak oferta krótkoterminowa to tym bardziej musimy skorzystać :D może w piątek?? a Fenix to dawny Sphinx, ja osobiście nie polecam, bo mi nie smakowało :D mogłam wziąć sałatkę, tak jak chciałam na początku :/
Jarzębinka ale miałyście przygody, dobrze, że Was typek nie zaczepiał!!
Ilona i jak Filipek? zadowolony że mama wróciła? :)
Kozaczino bo ja musiałam po miód wrócić :D zapomniałam go zabrać z Fenixa :D mina chłopaków jak wróciłyśmy z Agą - bezcenna :D Koza nie jesteś w mniejszości, bo ja za sushi też jestem :D Wasza winna, wpędziłyście mnie w drogie uzależnienie :p daj znać jak film, bo też się wybieramy! miłego wieczoru :)
Rikapa i jak Ritka?? młody słodziakiem zachwycony, nie wytrzymałam i dałam mu rano :D

my dzisiaj po lekarzu (winowajcą kataru jest albo przerośnięty migdał albo alergia, czekamy na wyniki wymazu, może uda się w przyszłym tygodniu zaszczepić, trochę zła jestem na siebie, że tak to zaniedbałam, bo teraz pod opieką lekarza juz się lepiej z tym czuję), tam Seba pokłócił się z 4letnią dziewczynką o krzesełko przy czym oberwał od niej w usta tym krzesłkiem, w wyniku czego leciała mu trochę krew, w wyniku czego w poczekalni zrobiła się panika, wzywali rodziców dziewczynki, kazali nam go kłaść, wzywali pielęgniarkę, itp :D a my widzieliśmy że po prostu sobie przyciął wargę od środka, dobrze że akurat nas lekarz wezwał to zwialiśmy do gabinetu :D potem multibabykino, "wyjazd integracyjny", film głupkowaty, ale jak na polski to nawet nie taki najgorszy, Kot i Karolczak ratują bardzo, nawet parę razy się zaśmialiśmy :) ale za to Seba na spokojnie obejrzał z nami, no i udało nam się być we dwójkę.. i za bilety za 1zł :D potem byliśmy oglądać zabawki w Akpolu i już kompletnie nie wiemy co dla młodego chcemy.. teraz sprzatamy i odpoczywamy :D a za 3 godziny na kurs tańca... a ja dzisiaj mam za sobą 4 godziny snu, bo młody się rozbudził jak się kładłam po 3 i dopiero nad ranem zasnęliśmy, ok 6 :/
 
Hello,

jarzębiinka dobrze, że za Tobą ten typ nie szedł, boszzz aż strach!
Ilonka miło było wrescie poznać:D
Tygrynka ale mieliści przygody, dobrze że wyjaśni się od czego ten katarek, a z tą wargą to ale "łobuzica: z teh 4latki:p
U mnie dzisiaj była kumpela i w sumie Basia mi nie spała nić popołudniu, od 17 to już prawie na zapałkach, ale jakoś dotrwała i teraz wzięła i zasnęła z mleczkiem:D
Co do wyjścia to jedzenie rzeczywiście mocno przeciętne:( A co do kolejnego wyjścia to japońską, grecką, powiedzmy orientalną, więc jeszcze mamy kilka na wypróbowaniu no i słodkości:p włoską, meksykąnską etc...więc ja tam uważam że do japońskiej zbyt szybko powracać nie musimy::p Prawda Rikapa:D:D
Maż biedny z bólem głowy wrócił a ja chyba poczytam:) Jutro jadę do kumpeli do Komornik co rodzi w połowie grudnia:D
To miłego wieczorku!
 
mi tam jest wszystko jedno... sushi tez może być.....a może jeszcze byśmy pomyślały o wspólnym wyjściu na plac zabaw, ostatnio super było tylko tym razem wcześniej, na 16.00......i nie w środę.......:tak:

miłego wieczorku.....:tak:
 
no mi tez jedzenie nie smakowalo ale zjadlam:-D:-Da co tam...
na sushi to ja zawsze! :tak:

moj mlody dzisiaj tez srednio. O 12.30 był juz o drzemce i padł o 20. Oby nocka byla lepsza.
 
Hej dziewczęta w końcu mam czas zajrzeć.Oczywiście wczorajsze spotkanko super,oj nagadałam się,nagadałam no niestety jedzenie rzeczywiście mocno przeciętne a jak byłam ostatnio to mi nawet smakowało ale u nich to chyba trzeba mieć szczęście i trafić więc raczej nie będziemy tam wracać.Co do sushi to wiadomo że ja na duże TAK!:-) A była ktoraś kiedyś w czerwonym sombrero w kinepolis? Fajny klimacik i smaczne jedzonko,kuchnia meksykańska;-) Jest jeszcze fajna knajpka w tym stylu w ktorejś z uliczek od starego rynku ale nie mogę przypomnieć sobie nazwy,dobrą sangrię tam podają.:-D
Tgrynka Jak zawsze widzę że aktywny dzień u Was!:-)
lilou Bardzo dziękuję za polecenie home&you, prezent zakupiony:tak:
 
reklama
ja również dziekuję za spotkanko. mam nadzieję że na tym przed-świątecznym posiedze dłużej:):p oczywiście miło było poznać resztę:)

Tygrynka jak doszłam do auta to Filek już spał. wieczorny terror wyszedł dziś w przedszkolu, ponoć popłakiwał i się pokładał- zmęczony był.

Skrzat no w końcu sie poznałyśmy. :)) oczywiście miło było:)

co do jedzenia to zgadzam się z opinią, niezbyt...ale przyznam szczerze, że byłam tak już głodna że zjadłam wszystko:p
jak młody kimnął zabrałam się za zrobienie "jesiennego nakrycia głowy" na jutrzejszy balik jesieni w przedszkolu. mam nadzieję, że Filkowi sie spodoba... powinnam sie uczyć ale olałam sprawę. :crazy:
 
Do góry