reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

:( :shocked2: ...

Julia wredna ta babsko ... ale właściwie to może lepiej dla Natanka bo z przedszkola wszystkie świństwa przyniesie a teraz choć na chwilę bedzie spokój tylko pewnie Damianek chciałby sie bawić z dziećmi - eh cholera z tym wszystkim ... a już klamka zapadła ? nie da się nic dogadać? odwołać pewnie od decyzji zawsze można?
No własnie dzwonilismy w tej sprawie "do góry" bo nie ma prawa wywalić dziecka z przedszkola za frekwencje a wszystko opłacamy nabierząco i z niczym nigdy niezalegaliśmy i ta "góra" zaproponowała indywidualne nauczane i wydali zgode bo wbrew pozorom nie łatwo załatwić takie nauczanie tymbardziej zerówki. Mam jeszcze wybór do szkoły ale przy ich częstym chorowaniu indywidualne wydaje mi się lepsze bo uczyć sie może nawet przy bardzo dużym wysypie
i tu się z Tobą zupełnie zgadzam :)
;-)
 
reklama
ok, zaraz porobię suwaczki żeby była jaśniej:-) Kilka mam stąd kojarzę:-) Mam na imię Paulina, mam 26 lat, jestem mamą rocznej Wiktorii, i żoną 30-letniego męża (który poniekąd jest momentami jak dziecko). Nie pracuje, zajmuje się dzieckiem i domem.
 
heja
ja bylam z kolezanka nad Malta 2,5 h spacerowalysmy. Polecalam do banku odwiedzilam przyjaciolke...wypilysmy po pysznej kawusi z likierkiem kokosowym mniami...i przy okazji polazilysmy po sklepach na polance i siwetny sklep jest z inteligentnymi zabawkami. Same drewniane prawie...kupilam mlodemu zestaw majsterkowicza mozesobie przywiesic wokol pasa...:))
no i polazlysmy na plac zabaw...ale fajnie, dzieci byly z mamusiami pogadalam..kurcze szkoda ze nie mieszkam na osiedlu:(((

Paullla dlugo jestes na forum, gdzies Ty byla jak Cie nie bylo ;-)))
witaj :))))

dziewczyny JA i Natuska jutro idziemy a jak reszta?
 
aaa...udzielałam się na wątku luty 2010, kilka razy tu zaglądałam, ale nie wiedziałam jak zacząć:zawstydzona/y:Dzisiaj się spiełam i jestem:happy2:

My dziś byliśmy na tzw zakupowym spacerze, teraz padam, a jeszcze sprzątanie czeka...
 
Jestem w domu po 5godz łażenia :D:D:D Natuśka, Skrzat, Karolina, Monia - dzięki dziewczyny za super dzień :*
zdycham :D będę wieczorem!
aaa i kto będzie jutro na czecha?? my z Natuśka na bank :D
 
reklama
Do góry