reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

tygrynka - ja nie mieszkam na 23 lutego powiem ci jak sie spotkamy :-D a do reala sie nie wypuszczam na razie przerazily mnie tam korki
Macie jakies propozycje na kustiumik dla mnie na weselicho oczywiście nie za kosmiczna cene

dobra, bo ja już się pogubiłam :-D
o kostiumie nie wiem, dawno w sklepach pod tym kątem nie byłam, a nie chcesz jakiejś sukienki?

Bardzo mi to kino odpowiada. Haha, zauważyłam, że Zosia i Staś poszli na film, ledwo na siebie spojrzeli i dalej ich wykręcało w ekran, a Sebuś, Werka i Basiunia to do kina poszli. :tak:

ahahaha dobre :-D chociaż Basia poszła trochę i na film i do kina;-)
będzie dobrze z rozstaniem, malutka będzie miała super opiekę :tak: powodzenia! i zdrówka dla Zosi!

miałam iść a siedzę. no to idę :-D
 
reklama
tygrynka - w pazdzierniku to chyba bedzie zimno ja tam jestem zmarzluch coś sobie poszukam spoko

amanea - fajnie ze sie oderwiecie od codziennosci smutno ze mala z wami ni epojezie ale bedzie miala super opieke wiec nie masz sie czym martwic. Fajny ten wózek to ten z tablicy.pl musisz mi opowiedzieć jak się nim jeździ i w ogóle bo ten to juz też mnie wkurza. duży.

Ja tez mam robic przelewy i takie tam a siedze na bb ;) uzależnienie ?:-D
 
Ostatnia edycja:
Filona będzie dobrze musimy to jakoś przeczekać :) mała poszła do żłobka o 12 po nią jadę jakoś mi pusto :( dzięki dziewczyny za słowa otuchy :)

Na sushi ja się pieszę a bedziemy piły sake ;-):-p
w niedziele jest fajna impreza Lejdis na Malcie już się zapisałam wyciagam za sobą mamę:)

an ja ostatnio kupiłam bezowy podkład w realu, a wypadek widziałam bo przejeżdżaliśmy obok.
lilou - własnie ten film chciałam zobaczyć. Oliwka jest kochana tak fajnie zabawiała Werkę :)
joanna- my jak się umawiamy to już na bank więc następnym razem idziesz z nami nie z jakimiś kretynkami !
guziczek - głowa do góry !!! Młoda jesteś (cholera młodsza ode mnie ;-)) to duzo czasu na realizację planów!!!
marcia- krewetki w panierce pyszota, kalmary z lidla w panierce niebo w gębie!!! ślimaki nie koniecznie bo takie gumowe a małże w muszelce z sosem francuskim oblesne bo mdłe, ośmiorniczki nie bardzo bo też gumiaste :p kraby w sałatce wyglądają jak rzodkiewka ee ja uwielbiam nowe smaki :) dla mnie to lepsze niż flaki, czernina - blech ...
a co do wagi hello w ciąży jesteś :)
amande- może i lepiej , że nie różowy wózek daj jej odsapnąć od tego różu :p wszystko dla dziewczynki w tym kolorze ja już nie mogę pomału na ten kolor patrzeć :p zdrówka dla Ciebie.
natuska - dzielna Emilcia a takich rozwydrzonych dzieciaków nie lubię
skrzat-ja jeszcze nie próbowałam ratatuj a sushi jadłam ale z wędzonego łososia :)
 
witam

Matko nie dam rady doczytać wpadłam na moment dac znać o sobie:) :tak:
Natus straszny rojber się zrobił - mam go czasami dosyć jak nic :szok:
Damianek w szkole bo wczoraj na rozpoczeciu nie był ze względu na wizyte u endokrynologa
U Nas jakos leci - pomału i byle do przodu, nie moge się zaklimatyzowac - ciągle czuje sie jak w obcym domu :-(
pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:tak:
 
czesc dziewczyny tu na tej stronce to wiem ze uczciwe jestescie:) a co do wozka to nik mi nic nie powiedzial tylko moj m zawsze szuka dziury w calym ale jak sie obudzilam to kawa stala na stole czyli nie jest zle :)
 
Julka:) jak miło Cie widzieć.

laski tyle nabazgrałyście, że już nie pamiętam co komu napisać:/


młodego zawiozłam, oczywiscie płakał ale co najwazniejsze powiedział mi "pa pa"

Poziomka a co to za impreza? bo jakoś tresci nie moge się doszukać. znalazłam tylko ze zeby uczestniczyc trzeba wyrazic zgode niemal na wszystko:/
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny tylko na słowo wpadam bo sie szykujemy..bylam u lekarza i doopa, mam guza na tarczycy i jakas autoimulogiczna chorobe tarczycy:-(ze raz nadczynnosc a raz niedoczynnosc :/ ech;(

mam nadzieje ze bedzie tam zasieg i zajrze do Was.
 
reklama
Do góry