reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy jest się czym martwić? Proszę o pomoc

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kochane mam do was pytanie bo zaczynam się martwić, ostatnia wizyta u lekarza we wtorek 29+4 wymiary synka obwodu główki 32+3 długość od ciemienia do ciemienia 32+2 i obwód brzuszka 31+5, czy to oznacza ze mogę urodzić przed terminem ? Dodatkowo od kilku dni pojawiła się biegunka, która występuje raz dziennie, raz pojawiła się w nocy, i zaczął opadać mi brzuch, odczuwam czasem skurcze przy leżeniu czy siedzeniu, dzis podczas spaceru tez mi kilka razy złapał skurcz z klujacym odczuciem, nie są bardzo długie ale odczuwam lekki ból, informowałam już lekarza o tym 2 wizyty temu, po badaniu stwierdził ze z szyjka jest wszystko ok czy jest sie czym martwić ?

reklama

ness.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane mam do was pytanie bo zaczynam się martwić, ostatnia wizyta u lekarza we wtorek 29+4 wymiary synka obwodu główki 32+3 długość od ciemienia do ciemienia 32+2 i obwód brzuszka 31+5, czy to oznacza ze mogę urodzić przed terminem ? Dodatkowo od kilku dni pojawiła się biegunka, która występuje raz dziennie, raz pojawiła się w nocy, i zaczął opadać mi brzuch, odczuwam czasem skurcze przy leżeniu czy siedzeniu, dzis podczas spaceru tez mi kilka razy złapał skurcz z klujacym odczuciem, nie są bardzo długie ale odczuwam lekki ból, informowałam już lekarza o tym 2 wizyty temu, po badaniu stwierdził ze z szyjka jest wszystko ok czy jest sie czym martwić ?
Nie. Dziecko odbiega pomiarami, to jest normalne :)

Natuś_ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tp jest jeden a to czy urodzisz przed czy po nie jest tak zależne od wielkości dziecka jak jego gotowości i wpolpracy Twojego organizmu:) spokojnie odliczaj tygodnie, maluszek może przystopować z rosnięciem w pewnej chwili.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
V Kupa ? Jest się czym martwić ?- zdjęcie Niemowlaki 8
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
Węgorz Czy ten test jest pozytywny? 3 dni spóźnia mi się okres myślę spróbuję. Druga kreska bardzo bladziutka... Potrzebuję porady 15
M 6 tydzień boje się ze coś jest nie tak Potrzebuję porady 18
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Lilianne91 Czy jest jeszcze nadzieja? Potrzebuję porady 11
Rozpuszczalna Czy trudno jest się zajmować dziećmi rok po roku? Dzieci rok po roku 3
aniaslu Czy pojawienie się dziecka jest zagrożeniem dla związku? Pytanie tygodnia 89
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
Fifka TARGOWISKO! - Czyli co jest mi nie potrzebne a może komuś się przyda. Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
M Kiedy najlepiej jest udać się z dzieckiem na odczulanie? Mały alergik 2
W która jest dumna ze swojego brzucha, a która się wstydzi? Dzieci urodzone w lipcu 2010 46
K Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku Roczniaki i dwulatki 14
dominika2000 Zastanawiam się jak u Was jest podczas szczepienia maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2005 5
Czarodziejka czy PRZESTRASZENIE SIĘ jest niebezpieczne? Dzieci urodzone w październiku 2006 8
W Czy jest możliwość zajścia w ciążę w tym okresie? Potrzebuję porady 4
Cicha91 Bankowanie Komórek Macierzystych - Jakie jest twoje zdanie ? Temat tygodnia 6
O Narośl...co to jest? Potrzebuję porady 3
I Jaka jest temperatura po dniach płodnych? Staramy się 6
M Co jest z tym cyklem 🤦‍♀️ Potrzebuję porady 10
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
C Czy ten test owulacyjny jest pozytywny? Potrzebuję porady 8
D Jak to jest z tym snem? Spanie 4
K Czy jest szansa na ciążę ? Staramy się 22
Jakub578 Czy moja mama jest ciąży? Ciąża, poród, połóg 5
Marta1489 Czy to znaczy ze wynik jest pozytywny ? Potrzebuję porady 34
aniaslu Sprawdzamy suplementy. Akcja, która jest potrzebna. A ty jak uważasz? Pytanie tygodnia 4
I Czy jest możliwość, ze dojdzie do zapłodnienia? Ciąża, poród, połóg 14
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
C Czy przy cyklach/cyklu 37-dniowym owulacja jest możliwa? Potrzebuję porady 17
K Czy test zrobiony po 5 dniach jest wiarygodny? Rozmowy o seksie 16
I Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę? Staramy się 11
Arielda Czy jest możliwa owulacja po niższym progesteronie? Staramy się 1
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7
X Czy jest szansa że jestem w ciąży? Przyszłe mamy 4
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
D Czy ciąża jest możliwa? Potrzebuję porady 22
A Czy ten test jest pozytywny? Czy ja jestem w ciąży ? Przyszłe mamy 9
IsabellaW 6 tydz usg, jest zarodek ? Ciąża, poród, połóg 5
Przemek1221 czy jest w ciąży? Potrzebuję porady 45
Bobasek12345 Błagam pomóżcie czy test jest pozytywny Potrzebuję porady 88
M Czy jest szansa na ciąże? Staramy się 2
M Czy jest dobrze? Beta Potrzebuję porady 6
Verona26 Imię Kornel. Czy jest dziwne? Ciąża, poród, połóg 19
nowamloda12 Corka 8msc, jest nie do zniesienia Potrzebuję porady 10
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75