reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa na ciąże?

Dołączył(a)
12 Lipiec 2020
Postów
1
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa i jestem laikiem w tych tematach dlatego proszę was o wasze opinie: nie staramy się jeszcze o dzidziusia ale wspolzyjemy bez zabezpieczenia, jedynie stosunek przerywany który jak wiadomo nie jest żadną metodą antykoncepcji. Cykle mam 28-31 dniowe. Na 5 dni przed okresem dostałam brązowego plamienia, trwalo dwa dni po czym w terminie dostalam planowy okres ale byl wyjątkowo skąpy (zazwyczaj mam obfitsze) . Nigdy do tej pory też nie miałam takiego plamienia. Od tamtej pory czuje w podbrzuszu lekki dyskomfort jak przy okresie albo delikatne kłucie jajników naprzemian i drazliwosc piersi, bóle w okolicy krzyżowej. Teraz jestem 5 dni przed @ i zawsze już miałam migreny, silne wahania nastroju i wielką chęć na słodycze (cierpię na silne PMS) a tym razem nic. Jestem osobą trochę hipochondryczna ale czy jest szansa że to może byc jednak dzidzius?
 
reklama
Już zbliżasz się do kolejnej miesiączki a zauważyłaś pewne zmiany to spróbuj zrobić test rozwieje to Twoje wątpliwości 😊
 
Czasami stres, leki, jakieś infekcje mogą cały cykl rozwalić.. Ale możemy tu tylko zgadywać. Zrób test to dostaniesz jasną odpowiedź:)
 
Do góry