reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa przy tak niskiej becie :( pomocy

Alfusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2016
Postów
15
Hej, w skrócie moja sytuacja. Z mężem staramy się o dziecko. Mąż marynarz . Rzadko w domu. Kochaliśmy się 9 dniu cyklu. Moje cykle 28-29 dni. W dniu miesiączki zrobiłam beta z krwi (sikańcom nie wierze) <0,1 . Po tygodniu zrobiłam jeszcze jedną z krwi tez 0,0 . Ale okresu dalej nie było. Gin tez stwierdził cykl bezowulacyjny i dał tabletki na wywołanie okresu przez 10 dni. I tak brałałam. Po 3 dniach miał przyjść okres i faktycznie przyszedł ale bardzo słabszy niż zawsze. 2 dni troszke mocniejszy a dwa dni plamienia. Myślicie ze jednak są może jakies szanse na ciąże ? :(
 
reklama
Tak myślałam, ale człowiek zawsze wierzy do końca :( a z tą betą i wiarygodnością jak jest? Chyba najbardziej czułe badanie. I po ilu dniach już jest w 100% pewne ?
 
Sprostowanie: test beta hcg wykrywa hormon uruchamiany dopiero po implantacji, nie po owulacji. A ten jest w odpowiedniej ilości wydzielany do krwi w okolicach 3 dni od zagnieżdżenia. Co nie zmienia jednak faktu, że po tygodniu od terminu miesiączki test jest wiarygodny. Przykro mi.
Na pewno zdarza się , że przy późnej owu dochodzi do o wiele opóźnionej implantacji Skoro jednak działaliście w 9dc to nawet jeśli wystąpiła bardzo póżna owu to plemniory nie miały szans dotrwać.
Nie poddawać się! Samo działanie w końcu to przyjemność:)
 
Dziękuję za opinie. Czyli szans w tym przypadku nie ma na 200%? Dopytuje gdyż czeka mnie w tym miesiacu dużo zjazdów rodzinnych oraz firmowych a co za tym idzie picie alkoholu oraz do tego pale papierosy. Mąż dopiero przylatuje na święta.
 
A co Ty, dziecko jesteś, że potrzebujesz zgody dorosłych?
Sama podejmij decyzję, bo jak później będzie coś nie tak, to będziesz mieć żal do całego świata, tylko nie do siebie...
 
reklama
Jeśli beta zerowa, okres przyszedł to szanse na ciąże są żadne.. Powodzenia w kolejnym cyklu :)
 
Do góry