reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Ja nie liczyłam kiedy mam dni płodne, poprostu po @ przytulała się z mężem co drugi dzień i BINGO ! Dawniej myślałam że wstrzemięźliwość poprawia jakość plemników ale zaczęłam czytać dużo na ten temat i właśnie na odwrót że czym się seks częściej uprawia tym bardziej plemniki są pobudzone.
 
reklama
Tak jak dziewczyny piszą poczekaj spokojnie do dnia spodziewane miesiączki i wtedy wykonaj test lub betę.
Choć moje pierwsze objawy ciąży w okolicach wykonywanego testu to mega uczucie zmęczenia i tak jakby choroby i biegunka. Także kto wie, życzymy dwóch kresek z całego serducha ❤
 
Bardzo Ci życzę tej ciazy :) Zrób test w okolicy miesiaczki. Ja też się czułam jak chora, myslalam że zapalenie wyrostka a tu ciaza 🤗 powodzenia i daj znac :)
 
Niestety na chwilę obecną możesz tylko czekać. I to najlepiej do terminu @, bo jak będziesz testować choćby dzień przed i test wyjdzie negatywny, to i tak "nie uwierzysz" i będziesz się trzymać wersji, że za wcześnie zrobiony. Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli! :)
 
reklama
Tak, wiem że na usg nic nie widać ale przy poprzedniej ciąży gin widziała po szyjce macicy że jest ciąża. Ale szczerze to wątpię aby coś było. Jakby miało być test by pokazał
A ja wątpię, żeby test pokazał, nawet jeśli na nim pisze, że wykrywa juz po tygodniu
 
Do góry