reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś miał takie objawy na początku ciąży?

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2017
Postów
2
Witam serdecznie. Nigdy nie dodawałam nic na żadnym forum, ale tym razem postanowiłam podzielić się z kimś swoimi obserwacjami i dowiedzieć czy może ktoś także miał podobne objawy na początku ciąży? Zacznę od tego, że od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Korzystam z pomocy testów owulacyjnych. Cykle mam zwykle długie (31-33 dni), jednak w tym miesiącu, kiedy zrobiłam pierwszy test we wskazanym w instrukcji dniu - nic nie było. Robiłam każdego kolejnego dnia, aż w końcu 16 i 17 września sobie odpuściłam. Ponownie zrobiłam test 18 września i były dwie mocne krechy. Drugiego dnia to samo. Wyczytałam jednak, że dwie kreski mogą się utrzymywać aż do końca cyklu i ważne, żeby wyłapać pierwszy dzień, w którym się pojawią, także równie dobrze mogły już być 16 czy 17 września. Kochaliśmy się z mężem 16, 17, 19 i 20 września. Od dwóch dni mam straszną zgagę, szczególnie o poranku, do tego wczoraj miałam ból brzucha identyczny, jak przed okresem (chociaż do okresu planowo jeszcze tydzień). Wyczytałam, że ból jajników może pojawić się przy implantacji zarodka, zgaga również może być objawem bardzo wczesnej ciąży, czas implantacji też by się zgadzał, ale... i tu jest właśnie do Was pytanie. :) Wyczytałam również, że przy implantacji powinno pojawić się krwawienie albo chociaż ciemniejszy śluz, a u mnie tymczasem suchość pochwy i nieprzyjemny zapach - jakby infekcja. Czy to możliwe, abym była w ciąży? Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać, ale miło byłoby usłyszeć, że ktoś miał podobnie i to jednak może być to. :) Pozdrawiam!
 
reklama
Kochana u mnie implantacja zarodka wyglądała jak zwykły okres tylko o jeden dzień krócej :) Nawet nie miałam pojęcia że to jest to :) Dowiedziałam się dopiero u lekarza. Moimi pierwszymi objawami ciąży był ból podbrzusza jak na miesiączkę i bolesność piersi tylko dużo większy ból, wstręt do zapachów i mdłości. Testy robiłam 4 dni po spodziewanej miesiączce.I pewnie Cię nie pocieszę ale każda z Nas przechodzi te swoje początki ciąży indywidualnie :) I nie ma co się porównywać. Trzymam kciuki za Was. Zrób testy lub beteHcg tak ok tygodnia od planowanej miesiączce :) I nie myśl za dużo ! Wiem co piszę :* Powodzenia
 
Kochana u mnie implantacja zarodka wyglądała jak zwykły okres tylko o jeden dzień krócej :) Nawet nie miałam pojęcia że to jest to :) Dowiedziałam się dopiero u lekarza. Moimi pierwszymi objawami ciąży był ból podbrzusza jak na miesiączkę i bolesność piersi tylko dużo większy ból, wstręt do zapachów i mdłości. Testy robiłam 4 dni po spodziewanej miesiączce.I pewnie Cię nie pocieszę ale każda z Nas przechodzi te swoje początki ciąży indywidualnie :) I nie ma co się porównywać. Trzymam kciuki za Was. Zrób testy lub beteHcg tak ok tygodnia od planowanej miesiączce :) I nie myśl za dużo ! Wiem co piszę :* Powodzenia
Bardzo dziękuję za odpowiedź. :) No niestety to prawda, że każdy ma trochę inaczej i najlepiej nie myśleć (też już to wiele razy słyszałam), ale jak człowiek tak bardzo czeka, aby zobaczyć w końcu te dwie kreski na teście, to po prostu inaczej się nie da. :p Pozdrawiam!
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź. :) No niestety to prawda, że każdy ma trochę inaczej i najlepiej nie myśleć (też już to wiele razy słyszałam), ale jak człowiek tak bardzo czeka, aby zobaczyć w końcu te dwie kreski na teście, to po prostu inaczej się nie da. :p Pozdrawiam!
Wiem Kochana :) Miałam zupełnie tak samo, wieczne rozczarowanie i płacz. Z czasem sobie powiedziałam że co ma być to będzie i przestało mi zależeć z tego wszystkiego :) A w następnym miesiącu zobaczyliśmy na teście nasze upragnione 2 kreski :) A za 3 tyg przywitamy nasze Maleństwo ! Głowa do góry <3 Na pewno się uda :)
 
U mnie implantacjia to tylko taki skąpy ślad brazowego plamienia tego konkretnego dnia. Gdybym miała czarna bieliznę nawet bym tego nie zauważyła. Ból podbrzusza dosc mocny i pobolewanie piersi. Zgage to miałam owszem ale zawsze w bardziej zaawansowanej ciąży. Nigdy na początku ciazy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry