reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy lekarz mógł by się po mylić???

507607931

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2017
Postów
17
Cześć dziewczyny mam taki problem, że jestem 5tygodni po poronieniu nie dostałam jeszcze @ moje pierwsi wgl się nie zmieniły i strasznie mnie bolą, czy jest możliwość że lekarz który robił mi badanie mógł się po mylić, slyszlam że kobiety w ciąży maja normalnie @ i nie wiem co myśleć jestem przerażona czy może że mna jest coś nie Tak proszę o rady
 
reklama
Moim zdaniem szansa że lekarz w takiej sprawie się pomylił jest niewielka. Rozumiem że poroniłaś samoistnie? Miałaś kontrolę już? Miesiączka może być nawet po 6 tygodniach, ale koniecznie trzeba sprawdzić czy wszystko się dobrze oczyściło. Warto też sprawdzić czy poziom betahcg dodał do zera. Ale to wszystko powinien Ci powiedzieć lekarz który Cię badał.
 
To znajdź sobie dobrego ginekologa, któremu zaufasz. Jeśli po 6 tygodniach nie dostaniesz @, to zapisz się na wizytę do ginekologa. A jeśli dostaniesz - to zapisz się na wizytę, by sprawdził czy wszystko jest w porządku.
A czy jest możliwość, że zaszłaś w ciążę po poronieniu - jeśli tak, to zrób test.
 
Według mnie powinnaś zmienić lekarza i iść jak najszybciej do ginekologa, niech Cię przebada bo może nie wszystko się dokładnie oczyściło !!!!
 
Do góry