reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
2
Zwracam się do was kobietki z zapytaniem. Okres powinnam dostać 15 grudnia. Seks uprawiałam 27 listopada, 29 listopada i 5 grudnia. Wczoraj wykonałam test ciążowy (czas spodziewanej miesiączki) wyszedł negatywny. Zamiast okresu dzisiaj pojawiło się u mnie plamienie (jakby brązowe), mam normalny ból jak przy okresie, lecz krwi brak. O czym może to świadczyć? Czy powinnam powtórzyć test pod koniec tygodnia, by wykluczyć możliwą ciążę, czy może być to objaw czegoś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
 
reklama
Opoznienia okresu moga wystapic przy ciaży, stresie czy po podróżach. A jeśli stosunek był bez zabezpieczenia to większą możliwością jest ciąża zrób bete a jak nie masz możliwości to powtórz test o ile nie dostaniesz wczesniej okresu
 
Opoznienia okresu moga wystapic przy ciaży, stresie czy po podróżach. A jeśli stosunek był bez zabezpieczenia to większą możliwością jest ciąża zrób bete a jak nie masz możliwości to powtórz test o ile nie dostaniesz wczesniej okresu

Stresuję się dość mocno, ponieważ mimo, że używaliśmy prezerwatyw (nie pękły), to nie przyjmuję tabletek. Z drugiej zaś strony nie mogę wykluczyć tego, że prezerwatywa w jakimś czasie się nie zsunęła. Bardziej zastanawia mnie sam fakt tego, iż w dniu, w którym powinnam dostać okresu (15 grudnia) zamiast krwi pojawiło się raz sporo przezroczystego śluzu. Dzisiaj zaś te plamienie. Wyczytałam, że może mieć to związek z zagnieżdżeniem zarodka. Pomimo dwóch negatywnych testów nie wiem co o tym myśleć. Może rzeczywiście powtórzę test pod koniec tygodnia.
 
Jeśli nie pękły to szansa jest minimalna lecz jednak jest możliwe że tak Ci się rozkręca okres a przez stres jeszcze bardziej się opóźnia.
 
Moim zdaniem nakręcasz się niepotrzebnie i stąd opóźnienie okresu.
Dla spokoju zrób betę, bo im bardziej będziesz fiksować, tym więcej zaczniesz sobie wkręcać objawów, a po co...
 
Do góry