reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Dołączył(a)
13 Styczeń 2019
Postów
7
Witam !
Kochane jestem tu nowa i potrzebuje waszej rady. Czy jest możliwe żeby 3 testy się pomyliły?Sama nie do końca w to wierzę,ale skoro @ nie ma to nie wiem co myśleć. Jakiś czas temu z mężem odpuścilismy starania o dziecko bo nie ukrywam,że troszkę odbiło się to na mojej psychice bo za bardzo przeżywałam niepowodzenia, ale do sedna. Mam dosyć długie cykle bo wahają się od 32 nawet do 36dni. Raz nawet zdarzyło się 42 dni, wiec samo opoznienie mnie dziwi. Nie monitoruje owulacji już ale wg. Moich obliczeń patrząc na wcześniejsze to mogła być 20 lub 21. Ostatnią miesiaczkę miałam 01.12.2018 r. Od 24.12. Przez kilka dni miałam dziwne brązowe małe plamienia ze śluzem,które się skończyło, a myślałam że @ się rozkręca i przyjdzie poprostu wcześniej. Często mam PMS i przed miesiaczka dziwnie się czuje, ale tym razem mój organizm naprawdę płata mi dziwne figle. Od tygodnia mam czasami zawroty głowy ,jestem strasznie zmeczona i spiąca w dzień, a w nocy nie moge spac. Kilka dni temu bolały mnie jajniki i już myślałam, że @ przyjdzie. Od piatku popludnia mam zatrucie pokarmowe( dzisiaj już mi troszkę lepiej ), piersi mnie nie bolą, a zawsze bolały kilka dni przed. Są tylko jak zawsze nabrzmiałe. Zrobiłam 3 testy ciążowe. Pierwszy 4 dni po terminie ale popołudniu, drugi następnego dnia rano, a trzeci 9 dni po też rano (żeby się upewnić i wziąć leki na zatrucie). Wszystkie testy negatywne. Zastanawiam się czy zrobić badanie z krwi? Sama już nie wiem czy teraz znowu nie zaczynam się poprostu nakręcać
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Chciałam poprostu posłuchać jakiegoś innego głosu rozsądku bo jak wiadomo, że jak chce się być w ciąży to do samego końca gdzies tam będzie się człowiek łudził
 
Tak zrobię. Mam nadzieję, że uda mi się wyrwać z pracy wcześniej żeby pojechać do laboratorium w najbliższym mieście bo u nas w przychodni niestety dopiero we wtorek i wynik najszybciej w czwartek :(
 
Dziewczyny przepraszam, że zawracam wam głowę ale nurtuje mnie jedno pytanie. Co może mieć wpływ na wynik bety?kiedyś jak robiłam to miałam wynik 0,....(Nie pamiętam dokładnie) A teraz 2.3. Hmmm....
 
od 4 lat staram się o dziecko... zrobiłam wszystkie potrzebne badania, nawet mój mąż poszedł się zbadać.. od jakiś 2 tygodni spóźnia mi się @, w piątek jestem umówiona na betę, trzymajcie kciuki, bardzo proszę bo już nie mam siły, tyle lat... :(
 
reklama
reklama
Wera90- na Twoim miejscu powtórzyłabym badanie, nie mam pojęcia dlaczego tak jest? Może jakiś stan zapalny? Ale lepiej udać się do gina niż nakręcać, bo wiesz, każdy orgaznizm jest inny, różne czynniki wpływają. Idź do lekarza, po co się stresować niepotrzebnie

Ninka89- trzymam!
 
Do góry