reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

reklama
Oglądałam po cichu wszystkie Twoje testy. Tamte może rzeczywiście kłamią:) mnie Pink nigdy nie zawiódł. A ten jest ewidentnie pozytywny, jutrzejsza beta będzie tego potwierdzeniem :)
Hmmmm to dlaczego tamte pokazuja cien cienia, albo negatywne [emoji52][emoji52][emoji52] kurde zglupialam juz calkiem [emoji85][emoji85][emoji178]
 
Dopiero :/ A jak się czujesz i ile jest dni po @
Niestety :( okres spoznia mi sie 3 dni, wedlug moich obliczen- ciezko mi to stwierdzic dokladnie, bo troche mialam rozregulowany cykl po porodzie :/ czuje sie ogolnie dobrze, tylko piersi czasem pobolewaja czasem nie i podbrzusze czasem boli czasem nie , najczesciej lewa strona, identycznie jak na @ 🙈
 
Masz już jedno dzieciatko:)?
Niestety :( okres spoznia mi sie 3 dni, wedlug moich obliczen- ciezko mi to stwierdzic dokladnie, bo troche mialam rozregulowany cykl po porodzie :/ czuje sie ogolnie dobrze, tylko piersi czasem pobolewaja czasem nie i podbrzusze czasem boli czasem nie , najczesciej lewa strona, identycznie jak na @ [emoji85]
 
Masz już jedno dzieciatko:)?
Ogolnie to 4 pierwsze ciaze stracilam na bardzo wczesnym etapie miedzy 6-10 tygodniem 😪 po 8 latach urodzilam corke, i 10 mc temu urodzilam druga corke. No a,ze sa dwie dziewczynki to chcemy sprobowac 3 raz moze trafi sie synus 🙈 tylko teraz planujemy i dostaje hopla jak tylko widze jedna kreske 🙈
 
reklama
W takim razie mocno trzymam kciuki za Ciebie i jutro daj znać jak wynik będę czekać :) u mnie dziś termin @, ale póki co cisza, zobaczymy..
Ogolnie to 4 pierwsze ciaze stracilam na bardzo wczesnym etapie miedzy 6-10 tygodniem [emoji25] po 8 latach urodzilam corke, i 10 mc temu urodzilam druga corke. No a,ze sa dwie dziewczynki to chcemy sprobowac 3 raz moze trafi sie synus [emoji85] tylko teraz planujemy i dostaje hopla jak tylko widze jedna kreske [emoji85]
 
Do góry