reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

carsiemel

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Marzec 2020
Postów
140
Kochałam się z partnerem w czasie owulacji. Mój cykl trwa zazwyczaj 28-31 dni. Teraz jest już 39 dzień cyklu, a miesiączki nadal nie ma. Zauważyłam, że częściej chodzę do toalety, mogłabym non stop spać I boli mnie prawy jajnik. Zrobiłam test 2 dni temu (wieczorem) I wyszedł negatywny. Robić drugi czy to bez sensu?
 
reklama
Kochałam się z partnerem w czasie owulacji. Mój cykl trwa zazwyczaj 28-31 dni. Teraz jest już 39 dzień cyklu, a miesiączki nadal nie ma. Zauważyłam, że częściej chodzę do toalety, mogłabym non stop spać I boli mnie prawy jajnik. Zrobiłam test 2 dni temu (wieczorem) I wyszedł negatywny. Robić drugi czy to bez sensu?
Testów się na tak wczesnym etapie nie robi wieczorem. Testów bym nie robiła ale jeśli masz możliwość zrobienia betę hcg z krwi. To badanie da wynik w 100% pewność.
 
Dlaczego nie? Ja robiłam w dniu miesiączki przy 26dniowych cyklach i wyszedl mi pozytywnie.
Bo ja mam doświadczenie z testami. Jestem 31 dni po terminie miesiączki. Testy w o czułości 10 i 25 18 dni po terminie miesiączki negatywne a 29 dni po terminie test o czułości 10 pokazał blada niebieskawą kreskę.
 
Bo ja mam doświadczenie z testami. Jestem 31 dni po terminie miesiączki. Testy w o czułości 10 i 25 18 dni po terminie miesiączki negatywne a 29 dni po terminie test o czułości 10 pokazał blada niebieskawą kreskę.
Czyli nawet jeżeli na teście pisze, że jest czuły, to może mi nie wykryć ciąży nawet tydzień po terminie spodziewanej miesiączki?
 
Czyli nawet jeżeli na teście pisze, że jest czuły, to może mi nie wykryć ciąży nawet tydzień po terminie spodziewanej miesiączki?
W moim przypadku nie wykrył nawet 10 tc w 2015roku. Ja byłam już 4 razy w ciąży. Jeśli jestem teraz w ciąży to jest moja 5 ciąża.

W zeszłym roku w sierpniu z OM byłam w 9tc i 4 testy w różnych dniach cyklu negatywne. Poszłam do gin i szok ciąża.
 
reklama
Do góry