reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy mogę być w ciąży.

Agnieszka37l

Początkująca w BB
Witam
Mam taki oto problem nie wiem czy to moze byc ciaza. Współżyłam 23 maja bez zabezpieczenia 28 maja dostałam okres biorę tabletki antykoncepcyjne ale w 13 dniu zapomniałam i wzięłam następnego dnia. Teraz okres powinnam dostać 25 czerwca a pojawiła się brunatna wydzielina bardzo skąpa. Czy mogę być w ciąży czy mogło dojść do owulacji gdy zapomniałam wziąść tabletkę?

reklama

Ewelina.Be

Fanka BB :)
Pominięcie jednej tabletki nie powinno wpłynąć na ich skuteczność. Przy braniu tabletek antykoncepcyjnych zdarzają się bardzo skąpe miesiączki przypominające plamienia

Agnieszka37l

Początkująca w BB
Pominięcie jednej tabletki nie powinno wpłynąć na ich skuteczność. Przy braniu tabletek antykoncepcyjnych zdarzają się bardzo skąpe miesiączki przypominające plamienia
Tabletki biorę już jakieś 5 lat i nigdy mi się nie zdarzyło takie plamnienie to nawet nie było plamienie tylko brunaty śluz widoczny na papierze. Było to przez 3 dni. A teraz czuję pulsujący jajnik.

Ewelina.Be

Tabletki biorę już jakieś 5 lat i nigdy mi się nie zdarzyło takie plamnienie to nawet nie było plamienie tylko brunaty śluz widoczny na papierze. Było to przez 3 dni. A teraz czuję pulsujący jajnik.
Jeżeli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej udać się do lekarza, aczkolwiek od dłuższego czasu bierzesz tabletki i wg mnie nie masz się czym przejmować. Ja też kilka razy zapomniałam wziąć tabletki i ciąży nie było. Mnie zdarzały się takie plamienia przy tabletkach, a nawet kilka razy nie miałam okresu w ogóle. Oczywiście stres był, ale lekarz mówił, że to normalne

Agnieszka37l

Początkująca w BB
Jeżeli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej udać się do lekarza, aczkolwiek od dłuższego czasu bierzesz tabletki i wg mnie nie masz się czym przejmować. Ja też kilka razy zapomniałam wziąć tabletki i ciąży nie było. Mnie zdarzały się takie plamienia przy tabletkach, a nawet kilka razy nie miałam okresu w ogóle. Oczywiście stres był, ale lekarz mówił, że to normalne
Właśnie dla mnie sytuacja jest bardzo stresująca bo nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. A po drugie mam mieć operacje na przepukline kręgosłupa i ciąża by mi tu bardzo zaszkodziła.

Ewelina.Be

Właśnie dla mnie sytuacja jest bardzo stresująca bo nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. A po drugie mam mieć operacje na przepukline kręgosłupa i ciąża by mi tu bardzo zaszkodziła.
Myślę, że nie masz co się stresować.
Mam pytanie. W jakim odcinku kręgosłupa masz przepuklinę? I jakie miałaś wskazania do operacji?

reklama

Ewelina.Be

Odcinek L5 - S1 z prawostronnym konfliktem korzeniowym niedowład prawej stopy opadająca stopa osłabienie prostowników. Przepuklina 10 mm
Ja mam właśnie w tym samym odcinku z naciskiem na nerw kulszowy i też miałam opadającą stopę z niedowładem. Rozmawiałam z neurochirurgiem na temat operacji, ale powiedział, że to ostateczność, bo przepukliny lubią wracać i się rozprzestrzeniać. Co do stopy okazało się, że to od choroby genetycznej tj polineuropatia i zablokował mi się nerw strzałkowy, a po rehabilitacji i zastrzykach wzmacniający ten nerw wszystko wróciło do normy po ok 3 miesiącach.

reklama
Do góry