reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży.

Agnieszka37l

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2019
Postów
15
Witam
Mam taki oto problem nie wiem czy to moze byc ciaza. Współżyłam 23 maja bez zabezpieczenia 28 maja dostałam okres biorę tabletki antykoncepcyjne ale w 13 dniu zapomniałam i wzięłam następnego dnia. Teraz okres powinnam dostać 25 czerwca a pojawiła się brunatna wydzielina bardzo skąpa. Czy mogę być w ciąży czy mogło dojść do owulacji gdy zapomniałam wziąść tabletkę?
 
reklama
Pominięcie jednej tabletki nie powinno wpłynąć na ich skuteczność. Przy braniu tabletek antykoncepcyjnych zdarzają się bardzo skąpe miesiączki przypominające plamienia
 
Pominięcie jednej tabletki nie powinno wpłynąć na ich skuteczność. Przy braniu tabletek antykoncepcyjnych zdarzają się bardzo skąpe miesiączki przypominające plamienia
Tabletki biorę już jakieś 5 lat i nigdy mi się nie zdarzyło takie plamnienie to nawet nie było plamienie tylko brunaty śluz widoczny na papierze. Było to przez 3 dni. A teraz czuję pulsujący jajnik.
 
Tabletki biorę już jakieś 5 lat i nigdy mi się nie zdarzyło takie plamnienie to nawet nie było plamienie tylko brunaty śluz widoczny na papierze. Było to przez 3 dni. A teraz czuję pulsujący jajnik.
Jeżeli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej udać się do lekarza, aczkolwiek od dłuższego czasu bierzesz tabletki i wg mnie nie masz się czym przejmować. Ja też kilka razy zapomniałam wziąć tabletki i ciąży nie było. Mnie zdarzały się takie plamienia przy tabletkach, a nawet kilka razy nie miałam okresu w ogóle. Oczywiście stres był, ale lekarz mówił, że to normalne
 
Jeżeli masz wątpliwości, to zawsze najlepiej udać się do lekarza, aczkolwiek od dłuższego czasu bierzesz tabletki i wg mnie nie masz się czym przejmować. Ja też kilka razy zapomniałam wziąć tabletki i ciąży nie było. Mnie zdarzały się takie plamienia przy tabletkach, a nawet kilka razy nie miałam okresu w ogóle. Oczywiście stres był, ale lekarz mówił, że to normalne
Właśnie dla mnie sytuacja jest bardzo stresująca bo nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. A po drugie mam mieć operacje na przepukline kręgosłupa i ciąża by mi tu bardzo zaszkodziła.
 
Właśnie dla mnie sytuacja jest bardzo stresująca bo nigdy mi się takie coś nie przytrafiło. A po drugie mam mieć operacje na przepukline kręgosłupa i ciąża by mi tu bardzo zaszkodziła.
Myślę, że nie masz co się stresować.
Mam pytanie. W jakim odcinku kręgosłupa masz przepuklinę? I jakie miałaś wskazania do operacji?
 
reklama
Odcinek L5 - S1 z prawostronnym konfliktem korzeniowym niedowład prawej stopy opadająca stopa osłabienie prostowników. Przepuklina 10 mm
Ja mam właśnie w tym samym odcinku z naciskiem na nerw kulszowy i też miałam opadającą stopę z niedowładem. Rozmawiałam z neurochirurgiem na temat operacji, ale powiedział, że to ostateczność, bo przepukliny lubią wracać i się rozprzestrzeniać. Co do stopy okazało się, że to od choroby genetycznej tj polineuropatia i zablokował mi się nerw strzałkowy, a po rehabilitacji i zastrzykach wzmacniający ten nerw wszystko wróciło do normy po ok 3 miesiącach.
 
reklama
Do góry