reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
19 Marzec 2022
Postów
1
Witam
13 dni temu odbyłam stosunek przerywany i dziś rano byłam w labolatorium na becie, wynik 4, 0 (w tym labolatorium mniej niż 5,0 to brak ciąży.)
Mam 48 lat, od ponad roku nie msm miesiaczki podejrzewam że to już okres menopauzy albo jeszcze przed menopauzalny ale od kilku dni gorzej się czuję i jestem mimo wszytko zaniepokojona , robiłam 4 testy ciążowe i wszystkie negatywne, jestem już umówiona do lekarza ale ze stresu nie mogę usiedzieć w miejscu .Co o tym myślicie, czemu beta wyniosła 4.0 a nie mniej lub zero, czy ciąża jest możliwa?
 
reklama
W diagnostyce kobiety „po menopauzie” maja <7. Jeśli nie masz miesiączki od roku to podejrzewam, ze może już ta menopauzę przeszłaś i dlatego ta beta taka wysoka.. udaj się do ginekologa, rozwieje wątpliwości, albo powtórz betę w poniedziałek, jak urośnie to ciąża, jak nie, to albo menopauza, albo po prostu masz taka wysoka betę..
 
Witam
13 dni temu odbyłam stosunek przerywany i dziś rano byłam w labolatorium na becie, wynik 4, 0 (w tym labolatorium mniej niż 5,0 to brak ciąży.)
Mam 48 lat, od ponad roku nie msm miesiaczki podejrzewam że to już okres menopauzy albo jeszcze przed menopauzalny ale od kilku dni gorzej się czuję i jestem mimo wszytko zaniepokojona , robiłam 4 testy ciążowe i wszystkie negatywne, jestem już umówiona do lekarza ale ze stresu nie mogę usiedzieć w miejscu .Co o tym myślicie, czemu beta wyniosła 4.0 a nie mniej lub zero, czy ciąża jest możliwa?
A jeśli chodzi o to dlaczeho beta nie jest mniejsza bądź równa zero to - przysadka produkuje śladowe ilości bety HCG, dlatego rzadko zdaza się wynik 100% pewny, ze jest 0. Musi być naprawdę dobry aparat który mierzy poziom bety we krwi. Ze względu na to, ze minęło dopiero 13 dni od stosunku - zrób jutro rano test z porannego moczu, dopiero po 14 dniach od stosunku negatywny wynik można uznać za wiarygodny.. wiec no, opcji na ten moment jest dużo, ale ja ku ciąży bym się nie skłaniała..
 
Do góry