reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę byc w ciazy ?

Dołączył(a)
25 Lipiec 2016
Postów
2
Czesc wszystkim. Kochalam sie z chlopakiem dwa razy w dni nieplodne raz przed owulacja i raz po. Trzeci raz w dzien okresu ktory mi sie spóźnił... Teraz pytanie czy moge byc w ciazy ? Normalnie mialam obiawy na okres jak zawsze czyli krosty na buzi bol podbrzusza przy owulacji obolale piersi i jak sie zblizyly dni okresu to doszedl bol podbrzusza. Spóźnia mi sie okres juz 3 dni moge byc w ciazy ?
Bola mnie piersi kuje mnie w podbrzuszu i odczuwam bol w prawej czesci kręgosłupa na dole. Dodam ze mam śluz bialy taki jak na okres
 
reklama
reklama
Hej wszystkim :) Błagam pomóżcie mi dziewczyny , jestem z moim chłopakem od ponad roku i kochamy sie dosć często , od kiedy z nim jestem okres spóznia mi się czasem 2-3 dni a nawet czasem tydzien ale zawsze potem jest , robiliśmy to najczęściej w prezerwatywie ale czasem zdarzało sie bez , mój chłopak nawet gdy miał prezerwatywe zawsze wyjmował ze mnie przed zakończeniem , dzis jest 27 . 07 i okresu jak nie było tak nie ma a powinien pojawić sie 8.07 , dodam jeszcze że mój okres jest co 30 dni lub 29 co mam robić ?? Zrobiłam jeden test 4 dni temu i negatywny , okres spóżnia sie 17 dni i nie wiem co mam robić :c
zrob sobie hcg beta z krwi bedziesz miała pewność ;)
 
Najlepiej pójdź do apteki, kup i zrób test ciążowy, rozwieje to Twoje obawy. Możesz pójść również do laboratorium, pobiorą Ci krew i na tej podstawie również możesz dowiedzieć się czy jesteś w ciąży. A najlepiej to pójdź do lekarza, on Cię zbada i poda przyczyny Twojego stanu zdrowia. Z forum nie dowiesz się czy jesteś w ciąży.
 
Test sikany może być fałszywie ujemny jeśli za wcześnie. Szkoda kasy. Test beta z krwi po 10 dniach da 100% pewność. Lekarz teraz nic może nie dać bo do 6 tyg najzwyczajniej w świecie może nie być nic widać na usg.

A co do dni niepłodnych: kto powiedział, że przed owu i zaraz po takowe występują?
 
Śluz biały może Zwiastowac ciążę
Ja przed dniem spodziewanej miałam bardzo mokro i duzo białego śluzu właśnie
Do tej pory mam duzo a juz 22 tc.
W ciąży jest zwiekszona produkcja sluzu .
Po drugie skoro kochalas się przed owulacja to chyba oczywiste ze możesz zajść w ciążę jeszcze jak to było dzień czy dwa przed i po.

my w twojej macicy nie siedzimy i wrozki nie jesteśmy;)
I tak w ogóle pamiętaj ze owulacja zawsze może się przesunac i ciąża gotowa.

Albo Szoruj na betę.
Ja nie rozumiem. ....
 
Ostatnia edycja:
Podepnę się pod pytanie. Od jakiegoś czasu myślimy z mężem i dziecku, ale jakoś specjalnie się nie staramy. Znam swój organizm i zazwyczaj wiem kiedy mam owulacje oraz @ zawsze regularnie co 28 dni. Jednak w ostatnim miesiącu mieliśmy sporo na głowie i przegapilam owulacje. Według kalendarzyka 3 dni po zaczęły się straszne bóle piersi, miewalam przed okresem, ale nie tak silne i nie tyle przed. Dziś pojawiły się brunatne plamienia czego nigdy wcześniej nie miałam (do @ jeszcze 4 dni), dodatkowo dochodzi ciągłe zmęczenie. Nie chce na siłę doszukiwać się objawów ciąży, ani robić testu bo jest za wcześnie, ale czy jest szansa? Może miałyście podobne objawy?
 
Podepnę się pod pytanie. Od jakiegoś czasu myślimy z mężem i dziecku, ale jakoś specjalnie się nie staramy. Znam swój organizm i zazwyczaj wiem kiedy mam owulacje oraz @ zawsze regularnie co 28 dni. Jednak w ostatnim miesiącu mieliśmy sporo na głowie i przegapilam owulacje. Według kalendarzyka 3 dni po zaczęły się straszne bóle piersi, miewalam przed okresem, ale nie tak silne i nie tyle przed. Dziś pojawiły się brunatne plamienia czego nigdy wcześniej nie miałam (do @ jeszcze 4 dni), dodatkowo dochodzi ciągłe zmęczenie. Nie chce na siłę doszukiwać się objawów ciąży, ani robić testu bo jest za wcześnie, ale czy jest szansa? Może miałyście podobne objawy?
Idz na bete. I przy okazji zrob progesteron.
Jesli sie udalo to mozesz potrzebowac suplementacji.
Byc moze tez ze cykl sie zmienil ze wzgledu ze duzo mialas na glowir
 
reklama
Podepnę się pod pytanie. Od jakiegoś czasu myślimy z mężem i dziecku, ale jakoś specjalnie się nie staramy. Znam swój organizm i zazwyczaj wiem kiedy mam owulacje oraz @ zawsze regularnie co 28 dni. Jednak w ostatnim miesiącu mieliśmy sporo na głowie i przegapilam owulacje. Według kalendarzyka 3 dni po zaczęły się straszne bóle piersi, miewalam przed okresem, ale nie tak silne i nie tyle przed. Dziś pojawiły się brunatne plamienia czego nigdy wcześniej nie miałam (do @ jeszcze 4 dni), dodatkowo dochodzi ciągłe zmęczenie. Nie chce na siłę doszukiwać się objawów ciąży, ani robić testu bo jest za wcześnie, ale czy jest szansa? Może miałyście podobne objawy?


Jeśli plamienia pojawiły się dziś (a z opisu Twojego mogą to być plamienia implantacyjne) to na betę też jeszcze za wcześnie. Poczekaj jeszcze do terminu @ i na następny dzień spokojnie idź zrobić betę. Szansa objawowo patrząc jest ;) Nie nastawiaj się zanim nie zrobisz bety mocno bo wywołasz wszystkie objawy łącznie z rzyganiem :p
Pozdrawiam i powodzenia przy testowaniu :)
 
Do góry