reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy?

Dołączył(a)
9 Maj 2018
Postów
4
Witam
Mam pytanie czy po stosunku 4 dni temu ktory wygladal tak ze chlopak kilka razy tylko wszedl bez zabezpieczenia a pozniej wyszedł dlugo przed wytryskiem moge juz czuc objawy ciazy ?
Bo wlasnie po tych czterech dniach mam bole podbrzusza i piersi po bokach.Okres powinnam zostać we wtorek i jak sie nie myle owulacje powinnam miec 30 kwietnia czyli stosunek 03,04 maj jest jakies prawdopodobienstwo czy to tylko bole przed miesiaczka ?
 
reklama
Dziewczyny 20. 04 miałam iui 4.05 zrobiłam betę wyszło 24,4 test z apteki nie wyszedł wczoraj plamienia dzisiej również byłam wczoraj u lekarza pęcherzyka ciążowego brak tylko powiedział ze endemetrium grube co o tym sądzicie
 
reklama
Dziewczyny 20. 04 miałam iui 4.05 zrobiłam betę wyszło 24,4 test z apteki nie wyszedł wczoraj plamienia dzisiej również byłam wczoraj u lekarza pęcherzyka ciążowego brak tylko powiedział ze endemetrium grube co o tym sądzicie
Wczesna ciąża. Przy takim poziomie bety pecherzyka jeszcze nie będzie widać [emoji4] powtórz betę i sprawdź przyrost a do lekarza najlepiej za 2 tyg
Dał ci coś na te plamienie?
 
Tak biorę luteine ale te plamienia się nasila tak jak by to miesiączka
Skontaktuj się ze swoim lekarzem albo podjedź na ip z wynikiem bety być może musisz mieć podaną większą dawkę leku
A i luteina podjezykowa czy dopochwowa? Ja brałam 2x2 luteiny podjezykowej, ważne żeby do końca się rozpuściła pod jezykiem chociaż smak ma paskudny.
 
Skontaktuj się ze swoim lekarzem albo podjedź na ip z wynikiem bety być może musisz mieć podaną większą dawkę leku
A i luteina podjezykowa czy dopochwowa? Ja brałam 2x2 luteiny podjezykowej, ważne żeby do końca się rozpuściła pod jezykiem chociaż smak ma paskudny.
Ja też mam 2 razy podjezykowo zrobię jutro betahcg zobaczę insemnacja była Gdańsku ja mam bardzo daleko aby jechać zobaczę jutro co wyjdzie . Miałaś również krwawienia napisz i kochana czy mocno.
 
U mnie nie było krwawień bo stosowałam luteinę już w II fazie cyklu (niedobór progesteronu) i musiałam ją brać nieprzerwanie do 12 tc. Zdarzyło mi się plamić żywą krwią jednego dnia bo badaniu ginekologicznym i to dosyć mocno ale następnego przeszło w brązowe plamienia i po 2 dniach było czysto.
Koleżanka krwawiła żywą krwią i musiała leżeć na patologii ciąży kilka tygodni ale wszystko skończyło się dobrze. Druga miała natomiast krwawienia w momencie inplantacji zarodka, trwały bodajże 3 dni i wyglądały właśnie jak miesiączka tylo bardziej skąpa niż zwykle
Czy te plamienia nasiliły się może po badaniu ginekologicznym? Bo możliwe że lekarz uszkodził ci jakieś naczynko i stąd ta krew.
 
reklama
U mnie nie było krwawień bo stosowałam luteinę już w II fazie cyklu (niedobór progesteronu) i musiałam ją brać nieprzerwanie do 12 tc. Zdarzyło mi się plamić żywą krwią jednego dnia bo badaniu ginekologicznym i to dosyć mocno ale następnego przeszło w brązowe plamienia i po 2 dniach było czysto.
Koleżanka krwawiła żywą krwią i musiała leżeć na patologii ciąży kilka tygodni ale wszystko skończyło się dobrze. Druga miała natomiast krwawienia w momencie inplantacji zarodka, trwały bodajże 3 dni i wyglądały właśnie jak miesiączka tylo bardziej skąpa niż zwykle
Czy te plamienia nasiliły się może po badaniu ginekologicznym? Bo możliwe że lekarz uszkodził ci jakieś naczynko i stąd ta krew.
U mnie też wygląda jak miesiączka i boli mnie brzuch wczoraj było mniej w nocy prawie wcale a dziś jest sporo. Wczoraj byłam na badaniu
 
Do góry