reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę zrobicć już test ciążowy?

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
4
Witam wszystkich :)

Jestem nowa na forum. Moja cykle trwają 29-31 dni. Od spodziewanej owulacji minęło 7-8 dni, a jutro jest 23 dzień cyklu. Kochałam się z mężem w dni płodne. Czy jeśli jutro rano zrobię test ciążowy z porannego moczu o czułości 10 lU/l to będzie on wiarygodny? Kiedy ewentualnie mogę najwcześniej zrobić ten test ciążowy?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja robiłam test 4 dni przed planowaną miesiączką przy cyklach około 28 dni i już było widać bladą kreskę ,u każdej kobiety to będzie wyglądało inaczej ciężko powiedzieć jak będzie u Ciebie :) Ja robiłam test bardziej dla własnego spokoju bo akurat w ten dzień miałam iść do znajomych na urodziny i nie chciałam pić alkoholu nie wiedząc czy przypadkiem w ciąży już nie jestem , miałam po prostu szczęście że test był już pozytywny :)
Nie implantacja zarodka moze odbyc sie nawet w 12dpo.Zdecydowanie za wczesnie jeszcze na test.

Ja robilam najwczesniej w 10dpo.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Test zrób w dniu spodziewanej miesiączki - tj. za tydzień.
Istnieje prawdopodobieństwo, że wyjdzie wcześniej - ale to też ok 10 dni po owulacji.
Test nie będzie dzisiaj wiarygodny.

Jak chcesz wiedzieć wcześniej, możesz spróbować zrobić w poniedziałek badanie z krwi.
 
Mnie wyszła ładna kreseczka w 10 dpo, ale jak dziewczyny pisały to wszystko zależy i negatywny wynik 10 dpo nie będzie oznaczał niepowodzenia. Zaleca się zrobienie testu w dniu spodziewanej miesiączki a są przypadki gdzie dziewczynom wychodziło znacznie później. Nie zostaje nic poza cierpliwością :) Życzę powodzenia!
 
A ja robiłam o 8 dnia od owulacji z córeczka wyszedł mi bladzioch w 9 dniu po owulacji tzn zależy jak kto do tego podchodzi mnie negatywny test nie załamywał robiłam kolejnego dnia następny a to dlatego że mam problemy z tarczycą i musiałam trzymać rękę na pulsie A przeglądając na ovufriend wykresy widziałam że nie którym dziewczyną wychodziły już pozytywy w 8 dniu po owulacji implantacja może być w 7 dniu a nawet 12 po owulacji najczęściej jednak jest w 9 dniu A jeżeli chodzi o testy to bardziej czule są 25 niż 10 u mnie 10 pokazała tylko cień a 25 pokazała już blada kreskę Świetnie Cię rozumiem rzadko bywamy cierpliwi jeżeli chodzi o cud poczęcia Pozdrawiam i życzę dwóch kreseczek
 
reklama
Siedzę i myślę, więc pewnie nie wytrzymam i w niedziele zrobię test, a w poniedziałek na betę :) Mąż próbuje mnie odciągnąć od tego myślenia, ale człowiek już żyje taką nadzieją i szuka objawów potwierdzających ciążę :) Teraz dni ciągną się niesamowicie.. :) Ale nic już nie zmienimy, wiec czekamy na najbliższe dni :) Wysoka temperatura i śluz się utrzymują, więc jest nadzieja :)
 
reklama
Do góry