reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogło się udać?:)

Razdwatrzy123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2021
Postów
27
Cześć wszystkim!
W tym cyklu od 8 dnia cyklu używałam testów owulacyjnych Clearblue. Każdy z testów robionych do dziś (a dziś mam 23 dzień cyklu) był negatywny. Postanowiłam udać się do ginekologa i skonsultować tę kwestię, dodatkowo chciałam poznać zdanie ginekologa jeszcze na inny temat. Dziś pani ginekolog powiedziała mi, po badaniu USG, że owulacja była i to mniej więcej 2-3 dni temu. Regularnie, mniej więcej co 2 dni, czasem co 1 dzień kochamy się z mężem. Piątek, sobota i poniedziałek była miłość ;) Jak myślicie, czy mogło się udać? Czy ginekolog po dzisiejszym badaniu mogła już cokolwiek zobaczyć? Czy już dziś możliwe byłoby wskazanie, że w tym cyklu się nie udało?
Pozdrowienia! :)
 
reklama
Lekarz nic nie zobaczy, jeżeli owulacja była 2-3 dni temu, to nawet nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia. Już na początku radzę wrzucić na luz, nie dopatrywać się ciągle objawów, bo z miesiąca na miesiąc będzie ich więcej. Stres zle wpływa. Życzę powodzenia i owocnych starań 😊
 
Cześć wszystkim!
W tym cyklu od 8 dnia cyklu używałam testów owulacyjnych Clearblue. Każdy z testów robionych do dziś (a dziś mam 23 dzień cyklu) był negatywny. Postanowiłam udać się do ginekologa i skonsultować tę kwestię, dodatkowo chciałam poznać zdanie ginekologa jeszcze na inny temat. Dziś pani ginekolog powiedziała mi, po badaniu USG, że owulacja była i to mniej więcej 2-3 dni temu. Regularnie, mniej więcej co 2 dni, czasem co 1 dzień kochamy się z mężem. Piątek, sobota i poniedziałek była miłość ;) Jak myślicie, czy mogło się udać? Czy ginekolog po dzisiejszym badaniu mogła już cokolwiek zobaczyć? Czy już dziś możliwe byłoby wskazanie, że w tym cyklu się nie udało?
Pozdrowienia! :)
Poczekaj do terminu miesiączki. Jak nie przyjdzie to zrób test i będzie wiadomo 🙂 na tym etapie nie jest możliwe wykrycie ciąży ponieważ nie doszło jeszcze nawet do potencjalnego zagnieżdżenia. Cierpliwości życzę 🙂
 
Nie da się określić czy się udało czy nie. Czasem jest owulacja ale się nie udaje. Poczekaj z 2tygodnie na spokojnie :) wiem ze to trudne. Później wykonaj badanie krwi beta HCG i zobaczysz :) później po 48h zrob wykonaj badanie jeszcze raz żeby określić czy beta rośnie.
 
Do góry