reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa jest ciąża ?

Dołączył(a)
24 Luty 2022
Postów
1
Witam,

Może uznacie mnie za głupia gówniarę lub że robię sobie żarty jakieś, ale nic bardziej mylnego. Mój strach i niewiedza jest taka duża ze postanowiłam tutaj napisać i poradzić się Was bo trochę psychicznie się wykańczam szukając odpowiedzi na moje pytanie i zmartwienie…

A wiec tydzień temu doszło do zbliżenia z moim partnerem… z racji ze nie jestem gotowa na pełen stosunek nie odbył się on. Jedynie do czego doszło to do pettingu a dokładniej do otarcia się penisem o moje narządy rozrodcze. Dla jasności nie było pełnej penetracji w środku pochwy ani wytrysku na nią jedynie czego się obawiam i czym się martwie to tym preejakulatem który mógł się dostać do środka ze względu na to ze teoretycznie wypadały wtedy moje dni płodne… Z biologii wiem ze aby doszło do zapłodnienia musi być pełen stosunek z wytryskiem w środku pochwy pod ciśnieniem jednak tak sobie dobrałam ta sytuacje do głowy i tak się naczytalam na forach ze potrzebuje pomocy i odpowiedzi w tej sprawie. Tak wiec pytam czy jest jakieś ryzyko przez to ze ten preejakulat mógł dostać się do środka poprzez chwilowe otarcie się naszych narządów? Czy powinnam się martwić tym ze mogło dość do zapłodnienia? Kiedy mogę wykonać test żeby był wiarygodny ?
Prosze mnie nie krytykować… :(
 
reklama
Hej, nikt na tym forum nie powie Ci nic innego jak - nie ma stosunku, nie ma ciąży, ja tez mam takie schizy jak Ty, nie współżyje a boje się ciąży. Do zapłodnienia potrzeba trochę tych plemników, one musza znaleźć się w pochwie, tam są dla nich dobre warunki. Przed wytryskiem tez wydzielają się jakieś plemniki, ale one są podobno strasznie słabego sortu i umierają prawie ze od razu. Tak kiedyś ktoś na forum napisał. Zrób test za tydzień ( 14 dni po tym pettingu). Źródła podają ze będzie wiarygodny po takim czasie :) jeśli chciałabyś wymienić się strachem i swoimi obawami to możesz napsiac do mnie w wiadomości prywatnej, porozmawiamy na spokojnie i może rozwieje twoje obawy
 
Różne źródła podają różnie, ale ja z doświadczenia wiem, że ciąża to nie takie hop siup..
My o drugie dziecko staraliśmy się ponad rok.. Praktycznie w każdym cyklu pełny stosunek i nic..
Nie przybieraj sobie do głowy. Nie jesteś w ciąży.. Ale dla pewności, na przyszłość zadbaj o to, byś nie miała takich zmartwień.
Wszystkiego dobrego !
 
Nie będzie z tego ciąży :)
Dziewczyno, ja już półtora roku uprawiam seks z finałem w środku i dalej w ciąży nie jestem xD
 
Witam,

Może uznacie mnie za głupia gówniarę lub że robię sobie żarty jakieś, ale nic bardziej mylnego. Mój strach i niewiedza jest taka duża ze postanowiłam tutaj napisać i poradzić się Was bo trochę psychicznie się wykańczam szukając odpowiedzi na moje pytanie i zmartwienie…

A wiec tydzień temu doszło do zbliżenia z moim partnerem… z racji ze nie jestem gotowa na pełen stosunek nie odbył się on. Jedynie do czego doszło to do pettingu a dokładniej do otarcia się penisem o moje narządy rozrodcze. Dla jasności nie było pełnej penetracji w środku pochwy ani wytrysku na nią jedynie czego się obawiam i czym się martwie to tym preejakulatem który mógł się dostać do środka ze względu na to ze teoretycznie wypadały wtedy moje dni płodne… Z biologii wiem ze aby doszło do zapłodnienia musi być pełen stosunek z wytryskiem w środku pochwy pod ciśnieniem jednak tak sobie dobrałam ta sytuacje do głowy i tak się naczytalam na forach ze potrzebuje pomocy i odpowiedzi w tej sprawie. Tak wiec pytam czy jest jakieś ryzyko przez to ze ten preejakulat mógł dostać się do środka poprzez chwilowe otarcie się naszych narządów? Czy powinnam się martwić tym ze mogło dość do zapłodnienia? Kiedy mogę wykonać test żeby był wiarygodny ?
Prosze mnie nie krytykować… :(
Tak, powinnaś się martwić. Brakiem elementarnej wiedzy w temacie własnego ciała, cyklu i zachodzenia w ciążę. I źródłami skąd czerpiesz wiedzę.
Jak ktoś uważa, że ciąża z ocierania jest możliwa to ja mu gratuluję fantazji i polotu.

A i jeszcze jedno. Jak nie chcesz ciąży, a bierzesz się za jakiekolwiek czynności seksualne to proponuję pomyśleć o antykoncepcji. Nie będziesz się musiała poniżej martwić i zastanawiać.
 
Do góry