reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

A uważacie że powinnam zapobiegawczo wziąć luteine? Martwi mnie ten śluz lekko brązowy przy szyjce.
Nie. Jak cię martwi brązowy śluz, to zrób betę, progesteron i idź się poradzić do ginekologa czy powinnaś coś brać. W ciąży nic się na własną rękę (po konsultacji z obcymi osobami na forum) nie bierze.
 
reklama
Bardzo Wam dziękuję. Właśnie 5 dpo miałam progesteron 11,1 stąd gin powiedział że nie ma sensu brać luteiny, a będąc już u niego tego 25 dc miałam ten brązowy śluz przy szyjce. Mam tak w każdym cyklu od kiedy biorę metformine i myślałam że to właśnie niski progesteron, a wyszedł nienajgorszy.

Jestem w takim szoku że przy takim brązowym sluzie od 25 dc w ogóle mogło się coś wydarzyć. To chyba jakiś cud... Mega się boję.
 
Teraz czytam że podobno te testy się mylą. Zrobiłam drugi i kreska też wyszła... Jutro beta żeby się nie stresować.
 
Dzisiaj niestety nie dotarłam do laboratorium z powodu strasznej migreny. DRAMAT! Zrobiłam jeszcze dwa testy, bo je miałam. Dalej nie dowierzam, zwłaszcza że w piątek ma przyjść okres i bardzo się boję...
 

Załączniki

  • 20220406_092717.jpg
    20220406_092717.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 432
Już pięknie widać 😇pozytyw bez dwóch zdan
Powiem, że dalej nie wierzę. Mam jeszcze Pinka, cień dużo jaśniejszy, ale to zdjęcie już po wyschnięciu. Ale jak czytam te tematy o testach, które fałszują to staram się nie nakręcac. Mam nadzieję, że migrena przejdzie I będę w stanie dotrzeć na badanie.
 

Załączniki

  • 20220406_151748.jpg
    20220406_151748.jpg
    484,1 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Do góry