reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Jej.. do poniedziałku aż... kurczę wydaje mi się to tak odległa data :( wszystko w sumie zależy od dzisiejszego wyniku beta hcg jeśli nic nie pokaże to będę czekać tak jak mówicie żeby się bardziej nie stresować testujac dzień po dniu.. mam jednak nadzieję że coś się pojawi na tym teście i że będzie to ładna beta i dwie mocne kreseczki :) A jak tam u Was ? Na jakich etapach jesteście?
 
reklama
Zrób test sikany. Mi wyszedł pozytywny 8dni po owulacji, co prawda trzeba było się przyglądać, ale wyszedł:) tylko musisz pamiętać, że test teraz może być fałszywie negatywny.

Ja jestem niecierpliwa i robiłam test codziennie od 8 dnia po owu przez 6 dni i kreska stawała się coraz bardziej widoczna. Dopiero potem poszłam na betę.
 
KaroAni dziękuję za słowa pocieszenia dzięki temu wiem, że nie tylko ja przebieram nogami w oczekiwaniu na ten dzień ;) poprzednie 3 cykle właśnie miałam tak samo że codziennie nawet po dwa razy sprawdzałam czy coś się nie pojawi na teście ale jak na złość nic nie było nawet cień drugiej kreski się nie pojawił więc nie miałam wątpliwości że się nie udało.. dlatego teraz postanowiłam pójść o krok dalej i zrobić badanie z krwi :) moze tym razem będzie moja upragniona i wyczekana fasoleczka!!! :)
 
Odebrałam wyniki... Jestem załamana:( beta hcg wyszło <0,2mlU/ml czy jest szansa że jeszcze wzrośnie? Okres mam dostać planowo w sobotę i też w sobotę chciałabym powtórzyć badanie tylko czy jest w ogóle sens...
 
Tuska89 ja wiem ze to trudne i ciężkie ale sprobuj moze tyle o tym.nie myslec. Ja wiem latwo powiedziec ale czasami jak czlowiek sie tak przejmuje stresuje to moze nic z tego nie wyjsc! Jeszcze kilka dni i bedzie wszystko wiadomo. Jesli sie nie uda, bedziemy trzymac kciuki zeby sie udalo i nastepnym razem, spokojnie kochana!
 
Karolinakarolina bardzo dziękuję za słowa wsparcia tak wiele dla mnie znaczą każdy nawet najmniejszy promyczek nadzieji jest dla mnie na wagę złota... poki jeszcze jest jakas szansa postaram się wytrzymać A jeśli się nie uda to następny cykl będzie już stymulowany Duphastonem więc wtedy już powinno się udać:) trzymam kciuki za siebie i za Was :*
 
KaroAni dziękuję za słowa pocieszenia dzięki temu wiem, że nie tylko ja przebieram nogami w oczekiwaniu na ten dzień ;) poprzednie 3 cykle właśnie miałam tak samo że codziennie nawet po dwa razy sprawdzałam czy coś się nie pojawi na teście ale jak na złość nic nie było nawet cień drugiej kreski się nie pojawił więc nie miałam wątpliwości że się nie udało.. dlatego teraz postanowiłam pójść o krok dalej i zrobić badanie z krwi :) moze tym razem będzie moja upragniona i wyczekana fasoleczka!!! :)

niestety tutaj trzeba cierpliwości. Mój test ciążowy po 11 dniach po owulacji był negatywny i sobie całkiem odpuściłam. Dopiero tydzień po tym jak nie przyszła mi miesiączka to zrobiłam kolejny test (w ogóle nie oczekiwałam @, bo byłam 1 miesiąc bez tabletek anty), a tutaj niespodzianka ;)
więc życzę cierpliwości I powodzenia ;)
 
niestety tutaj trzeba cierpliwości. Mój test ciążowy po 11 dniach po owulacji był negatywny i sobie całkiem odpuściłam. Dopiero tydzień po tym jak nie przyszła mi miesiączka to zrobiłam kolejny test (w ogóle nie oczekiwałam @, bo byłam 1 miesiąc bez tabletek anty), a tutaj niespodzianka ;)
więc życzę cierpliwości I powodzenia ;)
A to był jeszcze ten sam cykl czy kolejny ? Mówią że nadzieja umiera ostatnia i tego będę się trzymać
 
A to był jeszcze ten sam cykl czy kolejny ? Mówią że nadzieja umiera ostatnia i tego będę się trzymać

ten sam. Ostatnia miesiączka 22.10., test robiłam 16.11. i był negatywny, nie było tam nawet zarysu najjaśniejszej drugiej kreski ;) Kolejny zrobiłam 30.11 i był pozytywny ;)
 
reklama
ten sam. Ostatnia miesiączka 22.10., test robiłam 16.11. i był negatywny, nie było tam nawet zarysu najjaśniejszej drugiej kreski ;) Kolejny zrobiłam 30.11 i był pozytywny ;)
Od razu mi lepiej ! Teraz łatwiej będzie mi przesiedziec cały dzień w pracy ;) dziękuję za pomoc kochana mam tylko nadzieję że jutro okres się nie pojawi :( Wrrrr oszalec z tym wszystkim można
 
Do góry