reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Elwirka1665

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
41
Witam
Do miesiączki zostało mi 7dni .
Od 3 dni boli mnie brzuch jak na @ mam takie uczucie (mokrość) chodzę do toalety bo mam wrażenie że dostałam @. Nigdy wcześniej brzuch mnie nie bola na tyle dni przed.Od 3 dni ma również zawroty głowy.
Staramy się z mężem o dziecko.Na test jest chyba za wcześnie?!Czy jest szansa że go ciaza?
Pozdrawiam
 
reklama
Zrób test. Jeśli będzie negatywny to znaczy, że nie są to objawy ciąży.
Test na 7 dni przed miesiączką ? Nie ma sensu. Test wyjdzie negatywny.

Autorko, myślę że jest za wcześnie o mówieniu tutaj o objawach ciąży, ponieważ żeby one się pojawiły musi dojść do zagnieżdżenia zarodka , a zapłodniona komórka wędruje sobie nawet 12 dni. Plus potrzeba czasu na wytworzenie hormonów ciążowych , które w wyższym stężeniu dają objawy ciążowe. Więc myślę że warto jeszcze poczekać z testowaniem. Nie mówię , że do samego terminu miesiączki (choć niby tak powinno się robić ) , ale 7dni przed to za wcześnie.
 
Test na 7 dni przed miesiączką ? Nie ma sensu. Test wyjdzie negatywny.

Autorko, myślę że jest za wcześnie o mówieniu tutaj o objawach ciąży, ponieważ żeby one się pojawiły musi dojść do zagnieżdżenia zarodka , a zapłodniona komórka wędruje sobie nawet 12 dni. Plus potrzeba czasu na wytworzenie hormonów ciążowych , które w wyższym stężeniu dają objawy ciążowe. Więc myślę że warto jeszcze poczekać z testowaniem. Nie mówię , że do samego terminu miesiączki (choć niby tak powinno się robić ) , ale 7dni przed to za wcześnie.

Normalnie test mi wyszedł pozytywny 7 dni przed miesiączka i beta też 🤷‍♀️
 
Test na 7 dni przed miesiączką ? Nie ma sensu. Test wyjdzie negatywny.

Autorko, myślę że jest za wcześnie o mówieniu tutaj o objawach ciąży, ponieważ żeby one się pojawiły musi dojść do zagnieżdżenia zarodka , a zapłodniona komórka wędruje sobie nawet 12 dni. Plus potrzeba czasu na wytworzenie hormonów ciążowych , które w wyższym stężeniu dają objawy ciążowe. Więc myślę że warto jeszcze poczekać z testowaniem. Nie mówię , że do samego terminu miesiączki (choć niby tak powinno się robić ) , ale 7dni przed to za wcześnie.
A dlaczego nie ma sensu ???
Jeśli jej objawy są ciążowe to test wyjdzie pozytywny. Jeśli nie są to objawy ciąży to test będzie negatywny. Tyle.
 
Witam
Do miesiączki zostało mi 7dni .
Od 3 dni boli mnie brzuch jak na @ mam takie uczucie (mokrość) chodzę do toalety bo mam wrażenie że dostałam @. Nigdy wcześniej brzuch mnie nie bola na tyle dni przed.Od 3 dni ma również zawroty głowy.
Staramy się z mężem o dziecko.Na test jest chyba za wcześnie?!Czy jest szansa że go ciaza?
Pozdrawiam
Wszystko zależy od tego kiedy była owulacja i zagnieżdżenie. Zrób test i najwyżej powtórz za 2 dni. Ja miałam takie objawy ciąży, też przed terminem miesiączki, to właśnie uczucie mokrości i śliskości i zawroty głowy.
 
reklama
Witam
Do miesiączki zostało mi 7dni .
Od 3 dni boli mnie brzuch jak na @ mam takie uczucie (mokrość) chodzę do toalety bo mam wrażenie że dostałam @. Nigdy wcześniej brzuch mnie nie bola na tyle dni przed.Od 3 dni ma również zawroty głowy.
Staramy się z mężem o dziecko.Na test jest chyba za wcześnie?!Czy jest szansa że go ciaza?
Pozdrawiam
Generalnie mój najwcześniejszy test jaki wykonałam był 6 dni przed @... jednak była to moja 4 ciąża i czułam, że coś jest inaczej niż zwykle... beta wtedy pokazała 22,68... ale z objawów (jak przy każdej miałam jedynie mroczki i zawroty)... na częste oddawanie moczu jest za wcześnie(to raczej po pierwszym miesiącu)... mokro może się pojawić(u mnie to zawsze był biały śluz)... , temp ok 37,2...
Kup sobie jutro test .. jeśli masz wykonaj czułość 10 ... z porannego moczu(wtedy stężenie beta hcg jest najwyższe)... jesli coś wyjdzie pójdź na betę i będziesz wiedzieć. Trzymam kciuki.
 
Do góry