reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam sie mam dwóch synów chciałabym dziewuszke to dopiero nasz drugi cykl, korzystam z testów owul. pierwszy nie wstrzelilismy się zaczełam za pozno pokazało pik LH o 10 rano, a staranka byly poznym wieczorem, po starankach zrobilam test owu i juz kreska testowa bladsza , mialam cicha nadzieje, że zdązyliśy, ale ciazy z tego nie bylo:( Ten cykl testowanie rozpoczełam wczesniej, staranka były poznym wieczorem przy bladszej kresce testowej, kolejny test rano o 10 tej pokazał pieknie wyrazne obydwie kreski, oczywiscie miałam w myslach, że w ten sam dzień znów zaczniemy sie przytulać, ale mój mąż nie dał rady, niedysponowany, kolejnego dnia testowalam i już byla testowa bladsza wiec jak to mówia po ptakach, więc pytanie do was, czy jest jakas szansa na ciążę na 3 dni przed owulacja?
 
ten proszek z welendy to sie nazywa brophyllum ja je dostałam za granicą ale w tabletkach, mialam wlasnie w 23 tyg twardniejacy brzuch i lekkie skurcze, a sie okazało potem że to od zapaleniea pęcherza i wyladowałam w szpitalu na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło i mam ponad rocznego synka. Ten proszek czy tabletki to nie tylko na przedwczesne skurcze wspomaga zagniezdzenie sie zarodka. Widziałam ze mozna przez internet kupić ten proszek
 
witam sie mam dwóch synów chciałabym dziewuszke to dopiero nasz drugi cykl, korzystam z testów owul. pierwszy nie wstrzelilismy się zaczełam za pozno pokazało pik LH o 10 rano, a staranka byly poznym wieczorem, po starankach zrobilam test owu i juz kreska testowa bladsza , mialam cicha nadzieje, że zdązyliśy, ale ciazy z tego nie bylo:( Ten cykl testowanie rozpoczełam wczesniej, staranka były poznym wieczorem przy bladszej kresce testowej, kolejny test rano o 10 tej pokazał pieknie wyrazne obydwie kreski, oczywiscie miałam w myslach, że w ten sam dzień znów zaczniemy sie przytulać, ale mój mąż nie dał rady, niedysponowany, kolejnego dnia testowalam i już byla testowa bladsza wiec jak to mówia po ptakach, więc pytanie do was, czy jest jakas szansa na ciążę na 3 dni przed owulacja?
Pewnie że jest szansa,czasem wystarczy jeden złoty strzał[emoji2]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziękuje za odzew, piękne by to było, no zobaczymy dziś jestem po owulacji wydaje mi sie, że byla wczoraj, bo glut był gesty jak chol..rka jak galareta, wydaje mi się, że był za gesty, bo nie dało sie go rozciągnac przylepijal sie sorki za dosłowny opis.W cyklu ktorym sie nie udało, przytulanki byly w dzien gluta i ciazy z tego nie bylo:( wiec albo owulacja nastapuje predzej i nie zdąrzyły plemniczki, albo moj sluz jest nie do przebicia w ten dzien wogóle, a dzien wczesniej sama woda.
W tym cyklu w dzien staranek sluz wodnisty przezroczysty, wiec na pewno juz byl ten plodny dzien, dzis juz sucho, niestety nie mierze temp. opieram sie na obserwacji sluzu, teraz tylko czy moj maz ma na tyle silne zolnierzyki, okaze sie za dwa tyg. tyle czekania...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Ana! Dokładnie ten proszek to brophyllum, jak wpisałam na internecie to dokładnie ten. Wiec Elena jak cos mozesz zapytać lekarza czy dostępny w Polsce bądź przez internet kupic, w tłumaczeniu wyskoczyło mi żyworódka roślina.
Ja mam syna z 4 dni przed owulacja także 3 dni przed to jak najbardziej jest możliwość ciazy także trzymam kciuki. Ana A cos robisz w kierunku dziewczynki, czy poprostu sie staracie? Ja rownież mam dwóch synow a w marcu zamierzamy sie starac o trzecie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry